Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
23:30
Simplon
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Infoversum
Groningen
19:30
Simplon
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:15
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
De Bres
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Openluchttheater Lochem
Lochem
20:00
Café de Sluys
Munnekezijl
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:15
V11
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
22:00
De Helling
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
22:00
Taverne
Bergen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Druten
Druten
21:00
N9
Eeklo
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Metropool
Hengelo
20:00
C.C. De Bombardon
Heythuysen
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
vrijdag 01 mei 2015
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jaap Zwart - Orgelrecital
Edesche Concertzaal, Ede
20:15
Edwin Evers Music Experience
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
23:30
Applescal / David Douglas / Hubert Kirchner / Olaf Stuut / Some Chemis
Simplon, Groningen
21:00
Jacco Gardner + Eerie Wanda
Vera, Groningen
20:30
Colin Stetson en Sarah neufeld
Infoversum, Groningen
19:30
Negura Bunget
Simplon, Groningen
Buitenstaanders
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Rock4
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Audio Adam
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Estudiantina Ensemble - Santiago de Cuba - Casa de la Trova
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Stahlzeit
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Oeloek - Prille Roest
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Theater Aan de Slinger, Houten
Pater Moeskroen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
De Bres, Leeuwarden
20:00
The Mysterons + The Womb
Podium Asteriks, Leeuwarden
The Real McKenzies
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Openluchttheater Lochem, Lochem
20:00
Chicago Mike
Café de Sluys, Munnekezijl
20:30
Zamora
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Björn van der Doelen / Jeroen Kant / Mathijs Leeuwis
Groene Engel, Oss
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Talk Talk - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Anuar - Integer
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:15
Sam Amidon
V11, Rotterdam
Metropole Orchestra / Snarky Puppy
Theater Rotterdam, Rotterdam
19:00
Horna
Baroeg, Rotterdam
Bo Saris
BIRD, Rotterdam
20:00
Sisters Of Suffocation
Little Devil, Tilburg
22:00
Ana Tijoux
De Helling, Utrecht
20:30
Tabatabaei / Win-Bang Trio & Maede
RASA, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Werftheater, Utrecht
20:15
Utrechts Studenten Koor en Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mike Watt & The Missingmen / Oldseed / Uz Jsme Doma
dB's, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sven Hammond
Grenswerk, Venlo
Daniël Arends - Carte Blanche
De Maaspoort, Venlo
20:00
Theatertour 2015
Schouwburg Venray, Venray
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Rory Block
Boerderij, Zoetermeer
zaterdag 02 mei 2015
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Northern Exposure Electronic Festival
Victorie, Alkmaar
17:00
Bag Of Bones
Café de Pilaren, Alkmaar
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Bas van Lier / De Deeldeliers / Jules Deelder
De Kelder, Amersfoort
20:30
Lucretia van der Vloot | Altijd Alles
Meervaart, Amsterdam
20:30
Cameretten
Theater Bellevue, Amsterdam
Chef'Special
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Odesza
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Joshua Radin
Paradiso, Amsterdam
19:30
Ryley Walker
Paradiso, Amsterdam
Drivin' N' Cryin'
Concerto, Amsterdam
Colin Stetson en Sarah neufeld
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Musis, Arnhem
Heidevolk
Luxor Live, Arnhem
Buitenstaanders
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
22:00
The Outsiders
Taverne, Bergen
20:30
Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Herman Brood Academie On Tour: Franky Age / Go Go Kill / Jay-Way
Mezz, Breda
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Chassé Theater, Breda
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Egonaut
MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
Golden Earring
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Colt Nevada + Fixur
Musicon, Den Haag
20:00
Above the Struggle
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Atanga Boom!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Rory Block Farewell Tour
Iduna, Drachten
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Meerpaal, Dronten
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Agora Theater Druten, Druten
21:00
De Mens
N9, Eeklo
21:00
Coppersky / The Daydream Fit
Altstadt, Eindhoven
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Parktheater, Eindhoven
Sonata Arctica
Effenaar, Eindhoven
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Rhythm & Blues Night
De Oosterpoort, Groningen
20:15
De Partizanen - Daar kun je maar beter bij zijn geweest
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater 't Speelhuis, Helmond
The Asteroids Galaxy Tour
Metropool, Hengelo
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
C.C. De Bombardon, Heythuysen
21:00
The Cure(Bettie Serveert)
Duycker, Hoofddorp
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen (première)
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Nits - NITS?
Fulcotheater, IJsselstein