Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Vera
Groningen
21:00
De Oosterpoort
Groningen
Simplon
Groningen
20:00
Infoversum
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Centrale
Gent
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Cafe de Dikke Stein
Elsloo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
De Toegift
Den Hoorn
Theater in de Steeg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
BREStheater
Brielle
21:00
Mezz
Breda
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:30
Concerto
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Café Querelle
Alphen aan den Rijn
20:30
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Eureka
Zwolle
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
21:00
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
De Bosuil
Weert
20:15
De Maaspoort
Venlo
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Starsound Studio
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
22:00
De Fles
Spijkenisse
21:00
OJC Comeet
Someren
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
De Stolp Partycentrum
Sneek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Koloszaal
Raamsdonksveer
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
P3
Purmerend
vrijdag 27 maart 2015
21:00
Inhume + Suffering Quota
Vera, Groningen
21:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Oosterpoort, Groningen
Sven Hammond
Simplon, Groningen
20:00
Wudstik
Infoversum, Groningen
Within Temptation
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Dzidzolie
De Centrale, Gent
20:15
Theatertour 2015
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Bökkers
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Swinder
Poppodium Apollo, Emmen
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Wille & the Bandits
Cafe de Dikke Stein, Elsloo
20:15
Harry Sacksioni - 65
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Devin Townsend Project
Effenaar, Eindhoven
21:00
Mark Wonder (JM) / Strawl (BQ/NL) / Dub Front Association (BE)
N9, Eeklo
20:00
Claw Boys Claw
Iduna, Drachten
20:00
3J'S
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Jules Deelder & Bas van Lier: De Deeldeliers
Bibelot, Dordrecht
20:00
Schudden - Perrongeluk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Mr. Polska
Bibelot, Dordrecht
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Green Hornet / zZz
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
De Toegift, Den Hoorn
Terry Lee Hale
Theater in de Steeg, Den Haag
Di-rect
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
The Hague Reggae All Stars
Paard, Den Haag
Alderliefste
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Night Demon
Musicon, Den Haag
19:30
Ntjam Rosie 'The One Tour'
Paard, Den Haag
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Spant!, Bussum
20:00
Hannah Cohen
Botanique, Brussel
20:00
Lido - Pelican Fly DJ Set
Botanique, Brussel
Pater Moeskroen
BREStheater, Brielle
21:00
Damian Wilson
Mezz, Breda
21:00
Toby Beard
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Relic Floyd (Pink Floyd Tribute) + Supertrap (Supertramp Tribute)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Lach het weg
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Dynamite Blues Band
Luxor Live, Arnhem
Roosbeef
Luxor Live, Arnhem
20:00
Gotcha!
Gigant, Apeldoorn
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:30
Max Cooper
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Sazz Leonore
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Fernando Lameirinhas e.a. | Noir
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ali B beken(d)t
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
10 jaar Pacific Parc - dag 2
Pacific Parc, Amsterdam
JJ Grey & Mofro / Marc Broussard
Paradiso, Amsterdam
20:00
Maggie Björklund
Melkweg, Amsterdam
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lagwagon
Melkweg, Amsterdam
16:30
Tourist LeMC
Concerto, Amsterdam
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Bo Saris
P60, Amstelveen
20:30
The Cool Quest
De Kelder, Amersfoort
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Flint, Amersfoort
20:30
Roos Blufpand
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Joe madman & The Sidewalkers
Café Querelle, Alphen aan den Rijn
20:30
Arzbach, Brunt & Smit,
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
T-99 + Rootbag + Big Ritch And The Blacksmith Company
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 28 maart 2015
23:00
Singlefeestje
Hedon, Zwolle
20:00
Ensor
Eureka, Zwolle
Sven Hammond
Hedon, Zwolle
A Tribute to The Cure / Bettie Serveert
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Het Musiater, Zevenaar
21:00
Clubnight Reunion Powered By United Dj’s Ism Zaanradio
De Flux, Zaandam
Golden Earring
Zaantheater, Zaandam
Popa Chubby
De Bosuil, Weert
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Maaspoort, Venlo
Stevie Ann
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Schudden - Perrongeluk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Day Out feestband
Starsound Studio, Utrecht
20:30
Joe madman & The Sidewalkers
EKKO, Utrecht
20:15
Raul Midón
TivoliVredenburg, Utrecht
Ed Struijlaart
De Helling, Utrecht
20:00
The Midnight Ghost Train
Little Devil, Tilburg
20:00
Vanessa Peters Trio
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Scheldetheater, Terneuzen
22:00
Lead Balloon
De Fles, Spijkenisse
21:00
The Bruceband
OJC Comeet, Someren
20:00
Max van den Burg - Amok
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Time Bandits
De Stolp Partycentrum, Sneek
20:00
Gotcha!
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Sneek, Sneek
20:00
De Anitaas
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Kees van Amstel / Soundos
Arto Theater, Schoonhoven
22:00
John Frick Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Ethereal
Baroeg, Rotterdam
20:00
Smutfish Trouble Tour (filmconcert)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
Barracuda / Ellements / Radiovox / Snow Control / Spank / Spijcker / T
Koloszaal, Raamsdonksveer
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
The Cool Quest
P3, Purmerend