Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Café Querelle
Alphen aan den Rijn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Groene Engel
Oss
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Kelder
Amersfoort
Simplon
Groningen
20:30
013
Tilburg
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
De Centrale
Gent
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
20:45
De Kargadoor
Utrecht
21:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
P3
Purmerend
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Mezz
Breda
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Vera
Groningen
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
N9
Eeklo
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Cafe de Dikke Stein
Elsloo
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Hedon
Zwolle
21:30
Rotown
Rotterdam
Merleyn
Nijmegen
Xinix
Nieuwendijk
22:30
Simplon
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Spiegeltheater
Middelburg
Mahogany Hall
Edam
galerie Windkracht 13
Den Helder
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Theater De Lievekamp
Oss
Bootstraat
Hasselt
OCCII
Amsterdam
14:15
Duycker
Hoofddorp
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:00
Bibelot
Dordrecht
Dynamo
Eindhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
OT301
Amsterdam
19:00
Koloszaal
Raamsdonksveer
19:30
De Meester
Almere
19:30
De Bakkerij
Castricum
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
C.C. De Mol
Lier
vrijdag 27 maart 2015
Joe madman & The Sidewalkers
Café Querelle, Alphen aan den Rijn
Di-rect
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Miss Montreal
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Bløf
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Harry Sacksioni - 65
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Marike Jager
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Ali B beken(d)t
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Theatertour 2015
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Cameretten
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Spant!, Bussum
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Orgel Vreten
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Feis
De Helling, Utrecht
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater Hofpoort, Coevorden
Terry Lee Hale
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Bökkers
Poppodium Apollo, Emmen
20:30
Lach het weg
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Roos Blufpand
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Adam Fields / Michael Diederich / Nicole Mischler
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Fernando Lameirinhas e.a. | Noir
Meervaart, Amsterdam
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
We Love Funky Reggae! met Fowokan (UK) + Radio Feelgood
Groene Engel, Oss
Popa Chubby
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Cool Quest
De Kelder, Amersfoort
Sven Hammond
Simplon, Groningen
20:30
Red Vultures - album presentatie
013, Tilburg
Delain
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Dzidzolie
De Centrale, Gent
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
De Speeldoos, Vught
20:30
Dynamite Blues Band
Luxor Live, Arnhem
20:30
Jeffrey Spalburg
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Arzbach, Brunt & Smit,
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
20:45
KargaLive: Daniel de Jong + The Rag Trade
De Kargadoor, Utrecht
21:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Stef Classens
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Female Fronted Rocknight
P3, Purmerend
21:00
Dead Meadow / Purling Hiss
dB's, Utrecht
21:00
The Information
Hedon, Zwolle
21:00
Damian Wilson
Mezz, Breda
21:00
Jules Deelder & Bas van Lier: De Deeldeliers
Bibelot, Dordrecht
21:00
Inhume + Suffering Quota
Vera, Groningen
21:00
Red Hot Chili Peppers - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Couleur Cafe / Stakbabber
Manifesto, Hoorn
21:00
Sazz Leonore
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Mark Wonder (JM) / Strawl (BQ/NL) / Dub Front Association (BE)
N9, Eeklo
21:00
Toby Beard
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Wille & the Bandits
Cafe de Dikke Stein, Elsloo
21:30
Max Cooper
Tolhuistuin, Amsterdam
Rico & Sticks
Hedon, Zwolle
21:30
The Afterveins
Rotown, Rotterdam
Sue the Night
Merleyn, Nijmegen
Barrelhouse /blues
Xinix, Nieuwendijk
22:30
Pauw
Simplon, Groningen
23:00
DJ TLM / J-Flava / Mass
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 28 maart 2015
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Spiegeltheater, Middelburg
De Kift
Mahogany Hall, Edam
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
galerie Windkracht 13, Den Helder
Daniël Arends - Carte Blanche
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon | Sluimer
Chassé Theater, Breda
Joris Linssen & caramba
Theater De Lievekamp, Oss
Raketkanon
Bootstraat, Hasselt
King Champion Sounds
OCCII, Amsterdam
14:15
Ondergrond Verbond
Duycker, Hoofddorp
16:00
Lavinia Meijer
Concerto, Amsterdam
17:00
Sound Blaster
Café de Pilaren, Alkmaar
18:00
Reggae Central XL: The Festival
Bibelot, Dordrecht
Delain + support
Dynamo, Eindhoven
19:00
Ethereal
Baroeg, Rotterdam
19:00
Subbacultcha Forever
OT301, Amsterdam
19:00
Barracuda / Ellements / Radiovox / Snow Control / Spank / Spijcker / T
Koloszaal, Raamsdonksveer
19:30
Jules Deelder en de Deeldeliers
De Meester, Almere
19:30
BoXruBa / I Saw The Deep / Mullet
De Bakkerij, Castricum
20:00
Miss Montreal
Wilminktheater, Enschede
20:00
Marike Jager
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Harry Sacksioni
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Alexander Marcus
Melkweg, Amsterdam
20:00
Oeloek - Prille Roest
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Max van den Burg - Amok
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Oscar & The Wolf
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. De Mol, Lier