Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Skâns
Gorredijk
Atak
Enschede
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Mezz
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
22:00
Odeon
Alkmaar
21:00
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
Victorie
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:30
De Peppel
Zeist
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
De Cultuurwerf
Vlissingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
A9 studios
Uitgeest
De Pul
Uden
20:30
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
P3
Purmerend
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Roepaen
Ottersum
21:30
De Zwerver
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Holstohus
Olst
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
De Muze
Noordwijk
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
Doornroosje
Nijmegen
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Corneel
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
vrijdag 23 januari 2015
20:30
VERA Gypsy Fest met: Trikosis + HoppaH! + Grassmoawer + Pushin Wood So
Vera, Groningen
20:30
Stevie Ann
De Oosterpoort, Groningen
Harry Sacksioni
So What!, Gouda
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Skâns, Gorredijk
Blaudzun
Atak, Enschede
Afterpartees
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:00
Uk Subs • Tv Smith • Blok 1a
Iduna, Drachten
21:00
Jo Harman
Bibelot, Dordrecht
20:30
Kraantje Pappie / Fata
Bibelot, Dordrecht
20:00
Blues & Beyond: Woodstock Tribute Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Akwasi
Burgerweeshuis, Deventer
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak
Diligentia, Den Haag
Stef Bos
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Case Mayfield
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Shirma Rouse
Paard, Den Haag
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Cabaretteketet
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
CHIPTUNES! 4 jaar Eindbaas Collectief!
De Bakkerij, Castricum
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Cultuurnacht Breda: The Feather (BE) + St. Grandson (BE)
Mezz, Breda
Joris Linssen & caramba
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Max van den Burg - Amok
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Julian Sas Band
Luxor Live, Arnhem
20:15
Carel Kraayenhof
Musis, Arnhem
20:00
BOWE + Jurgen Rijkers
Luxor Live, Arnhem
De Staat
Gigant, Apeldoorn
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Booker T. Jones
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater Bellevue, Amsterdam
DJ Hardwell
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kraftwerk
Paradiso, Amsterdam
Interpol
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Jinx / Rebelstar
Sugar Factory, Amsterdam
Palio Superspeed Donkey
Concerto, Amsterdam
20:00
Bettie Serveert
P60, Amstelveen
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theaterhotel Almelo, Almelo
22:00
Rusty Apollo
Odeon, Alkmaar
21:00
Greedy Monster
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
Memphis Maniacs
Victorie, Alkmaar
20:30
Marike Jager
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 24 januari 2015
19:30
Remember Phil & Gary
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Grant-Lee Philips / Howe Gelb
De Peppel, Zeist
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater De Storm, Winterswijk
De Staat
De Cultuurwerf, Vlissingen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
The Cool Quest
Grenswerk, Venlo
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
20:15
Alex Goot
De Helling, Utrecht
Blaudzun
TivoliVredenburg, Utrecht
John Coffey
dB's, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen - Roedel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Werftheater, Utrecht
Hollandaise: Gerard Joling / Glennis Grace
A9 studios, Uitgeest
Dearworld + The Gooch
De Pul, Uden
20:30
Stef Classens
013, Tilburg
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Agnietenhof, Tiel
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Eagle & the beast
De Fles, Spijkenisse
20:00
Geppetto & The Whales
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Lach het weg
Theater 't Onderdak, Sassenheim
22:00
Khalif Wailin’ Walter
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Gotra - Charlie Goes
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Grim Tim
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Tribute Night editie 5
P3, Purmerend
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Pink Flod-Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:30
The Ghost And You
De Zwerver, Oostende
20:00
Belle Perez / Jean Bosco Safari / Sandra Kim
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Oeloek - Prille Roest
Holstohus, Olst
20:15
Raìces Cubanas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Piepschuim - Recept
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Muze, Noordwijk
21:00
Deep & the Dudes
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater Zinin, Nijverdal
TenTemPiés
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out)
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
New Cool Collective
Corneel, Lelystad
KingFisher Sky
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
2FAMOUSCRW
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Stef Bos
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen