Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:45
De Kargadoor
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
Bibelot
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Lux
Nijmegen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Victorie
Alkmaar
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Meulvliet
Tholen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Concerto
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Odeon
Alkmaar
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Paard
Den Haag
23:00
Metropool
Hengelo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Helling
Utrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:30
P3
Purmerend
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Hedon
Zwolle
20:30
Vera
Groningen
Ahoy
Rotterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater Kees
Huissen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Taverne
Bergen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Cultuurwerf
Vlissingen
De Pul
Uden
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Werftheater
Utrecht
Lotto Arena
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Fles
Spijkenisse
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
15:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
BREStheater
Brielle
vrijdag 23 januari 2015
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:45
KIND / Remco Jacobs
De Kargadoor, Utrecht
21:00
King of the World
Hedon, Zwolle
Kraantje Pappie / Fata
Bibelot, Dordrecht
Kraftwerk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lach het weg
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Living Room Heroes
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Lynn Miles
Lux, Nijmegen
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Marike Jager
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Max van den Burg - Amok
De Kattendans, Bergeijk
Memphis Maniacs
Victorie, Alkmaar
19:00
Metal Battle voorronde Zuid-Holland
Baroeg, Rotterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
New Cool Collective
Hedon, Zwolle
20:00
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
De Meulvliet, Tholen
20:00
Nofx en Trossen Los
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater De Storm, Winterswijk
Palio Superspeed Donkey
Concerto, Amsterdam
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Peter Pan Speedrock
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Raìces Cubanas
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak
Diligentia, Den Haag
20:00
Remember Phil and Gary
De Bosuil, Weert
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Speeldoos, Vught
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Rusty Apollo
Odeon, Alkmaar
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Shirma Rouse
Paard, Den Haag
23:00
Singlefeestje
Metropool, Hengelo
Stef Bos
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Stevie Ann
De Oosterpoort, Groningen
21:00
StropStrikkers
De Helling, Utrecht
TenTemPiés
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
The Nimmo Brothers
Groene Engel, Oss
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:30
Tribute to Neil Young
P3, Purmerend
20:00
Typhoon
Metropool, Hengelo
20:00
Uk Subs • Tv Smith • Blok 1a
Iduna, Drachten
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Aan de Slinger, Houten
Vandenberg's Moonkings
Hedon, Zwolle
20:30
VERA Gypsy Fest met: Trikosis + HoppaH! + Grassmoawer + Pushin Wood So
Vera, Groningen
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Wallace Vanborn + BlackBoxRed + Abdomen
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Wolf
Boerderij, Zoetermeer
zaterdag 24 januari 2015
20:00
2FAMOUSCRW
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
90'S NOW
Gigant, Apeldoorn
19:30
Aaron Carter
Melkweg, Amsterdam
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Afterpartees
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Afterpartees
Concerto, Amsterdam
20:15
Alex Goot
De Helling, Utrecht
20:00
Anaal Nathrakh / Emeth / Length Of Time
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Andy Burrows
Effenaar, Eindhoven
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
20:00
Barrelhouse
Duycker, Hoofddorp
20:00
Belle Perez / Jean Bosco Safari / Sandra Kim
Kursaal Oostende, Oostende
Blaudzun
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Blunt / Miscall / PULSE-Music / Sunburn
Het Podium, Hoogeveen
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Cabaretteketet
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:30
Classic Album Night: Creedence Clearwater Revival
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Agnietenhof, Tiel
20:30
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends
Taverne, Bergen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Staat
De Cultuurwerf, Vlissingen
Dearworld + The Gooch
De Pul, Uden
21:00
Deep & the Dudes
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Werftheater, Utrecht
Die Antwoord
Lotto Arena, Antwerpen
DJ Hardwell
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Eagle & the beast
De Fles, Spijkenisse
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Eric Vloeimans / Residentie Orkest
Paard, Den Haag
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater De Omval, Diemen
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Fauvist - Allemaal op weg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
15:00
Frank Groothof
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Frank van Pamelen - Complot
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Geppetto & The Whales
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Gerard Way
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gotra - Charlie Goes
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Grant-Lee Philips / Howe Gelb
De Peppel, Zeist
20:00
Grim Tim
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater 't Pand, Gorinchem
Henry van Loon | Sluimer
BREStheater, Brielle