Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Hoftheater
Raalte
22:00
Effenaar
Eindhoven
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:15
De Haestinge
Sint Maartensdijk
19:30
De Meester
Almere
21:00
N9
Eeklo
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
13:30
De Weijer
Boxmeer
21:00
Iduna
Drachten
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Paard
Den Haag
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Lichtfabriek
Haarlem
20:00
Munttheater
Weert
Café The Old Inn
Hardenberg
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
DE Studio
Antwerpen
20:00
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
22:30
Grenswerk
Venlo
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Flint
Amersfoort
21:30
V11
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
'T Uilekot
Herzele
Paradiso
Amsterdam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater Ludens
Voorburg
In The Woods
Lage Vuursche
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Bootstraat
Hasselt
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Patronaat
Haarlem
15:00
Roepaen
Ottersum
14:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
The Jack
Eindhoven
Manifesto
Hoorn
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Vermaning
Zaandam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Paard
Den Haag
19:30
De Pul
Uden
20:00
Paard
Den Haag
18:00
Taverne
Bergen
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
18:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
EKKO
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
Rotown
Rotterdam
21:30
Vera
Groningen
14:30
So What!
Gouda
20:00
Mezz
Breda
11:00
Chassé Theater
Breda
20:00
P3
Purmerend
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:00
LiteRAR
Spijkenisse
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
van Beresteyn
Veendam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:15
Hedon
Zwolle
17:00
De Fles
Spijkenisse
16:30
Gigant
Apeldoorn
16:30
Theater PePijn
Den Haag
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
zaterdag 25 oktober 2014
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater Walhalla, Rotterdam
22:00
Kalio Gayo
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Jungle By Night
Cactus Muziekcentrum, Brugge
22:00
Juliana Braga E Convidados
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Weijer, Boxmeer
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Hoftheater, Raalte
22:00
It All Started In The Nineties
Effenaar, Eindhoven
Into the Void
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:15
Improcabaret
De Haestinge, Sint Maartensdijk
19:30
Hunting The Robot / The Vagary
De Meester, Almere
21:00
Hernán Reinaudo Trio
N9, Eeklo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (2e seizoen) | Rein Mulder, Benny van
Meervaart, Amsterdam
20:00
Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
Gregory Alan Isakov
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Go Back To The Zoo
Metropool, Hengelo
20:15
Gers Pardoel
TivoliVredenburg, Utrecht
13:30
Gelderlander Meezingkoor
De Weijer, Boxmeer
21:00
Gabber Syndrome BirthdayBash
Iduna, Drachten
17:00
Funk 'n Soul Experience
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Friends of the Family / Rät N FrikK / The Cosmic Carnival
Paard, Den Haag
19:00
Fiddler's Green
Melkweg, Amsterdam
20:00
Feuerengel
Metropool, Hengelo
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Elle Bandita
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Eefje De Visser
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Droog Brood speelt Toppers in de Mist – het beste uit 12½ jaar Droog B
Lichtfabriek, Haarlem
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Munttheater, Weert
Dilana Smith
Café The Old Inn, Hardenberg
Di-rect
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
DeWolff
Het Bolwerk, Sneek
23:00
DeventerDubSessions
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Denise Jannah - Ella!
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
De Kift
DE Studio, Antwerpen
20:00
De Dijk
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Carte Blanche
Fransche School Culemborg, Culemborg
22:30
D-wayne / Deejay Alvaro & MC KC Jones / Mac Brown / Sam O Neall / Stic
Grenswerk, Venlo
21:00
Chef'Special
Hedon, Zwolle
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
21:30
Buried / Wasted Bullet
V11, Rotterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Beans On Toast
Winston, Amsterdam
21:00
Bart Maris / Lode Vercampt
'T Uilekot, Herzele
Band of Skulls
Paradiso, Amsterdam
20:00
Anuar - Integer
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
23:00
Anthony Rother / Antigone
Doornroosje, Nijmegen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Ludens, Voorburg
American Aquarium
In The Woods, Lage Vuursche
20:15
Alain Clark - Walk With Me
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
After The Burial / Dead Letter Circus / Miasmal / Tides From Nebula
Bootstraat, Hasselt
zondag 26 oktober 2014
Yann Tiersen
Ancienne Belgique (AB), Brussel
We Are Scientists
Doornroosje, Nijmegen
21:30
Wayne Hussey
Patronaat, Haarlem
15:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Roepaen, Ottersum
14:30
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Transport League
The Jack, Eindhoven
The Pretty Things
Manifesto, Hoorn
The Majority Says
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Jigantics
De Vermaning, Zaandam
20:00
The Holmes Brothers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
16:00
The Hoax
De Bosuil, Weert
20:00
The Crazy Rockers
Paard, Den Haag
19:30
The Carpet Crawlers
De Pul, Uden
20:00
The Analogues
Paard, Den Haag
18:00
Tex-a-Go
Taverne, Bergen
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Metropool, Hengelo
20:30
Sticky Fingers
Metropool, Hengelo
18:30
Steve Rothery
Spirit of 66, Verviers
20:15
Stef Bos
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sage Francis
Melkweg, Amsterdam
16:00
Robert Rook Trio
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
Peter Broderick
EKKO, Utrecht
20:00
Old Crow Medicine Show
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Mor Karbasi
De Oosterpoort, Groningen
Milow
Doornroosje, Nijmegen
Michael Prins (locatie: Paradijskerk)
Rotown, Rotterdam
21:30
Meridian Brothers
Vera, Groningen
14:30
Mark Lotterman / Nancy Brick / Sommerhus
So What!, Gouda
20:00
Magnus + Soldier's Heart
Mezz, Breda
11:00
Lean On Me - The Songs of Bill Withers
Chassé Theater, Breda
20:00
Lazy Sunday Concerts presents: Douwe Bob & Pepijn Spijkerman
P3, Purmerend
20:00
Koninklijke Harmonie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:00
Kizzy
LiteRAR, Spijkenisse
16:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
van Beresteyn, Veendam
20:00
Ilse DeLange / The Common Linnets
De Oosterpoort, Groningen
21:15
Ian Siegal
Hedon, Zwolle
17:00
Gino and the Bulldoze band
De Fles, Spijkenisse
16:30
Geppetto & The Whales
Gigant, Apeldoorn
16:30
Frederic & de Katoenvelden
Theater PePijn, Den Haag
16:00
Feaver
Concerto, Amsterdam
15:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Emil Landman
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Electric Eye
Oefenbunker, Landgraaf