Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
21:00
SuperMarkt
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Boekhandel Paagman
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Iduna
Drachten
20:30
N9
Eeklo
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
C.C. De Werft
Geel
21:00
So What!
Gouda
21:00
Vera
Groningen
21:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Metropool
Hengelo
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Q-bus
Leiden
Corneel
Lelystad
20:00
Café Unique
Maarssen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
20:00
De Zwerver
Oostende
Nijdrop
Opwijk
20:00
Roepaen
Ottersum
P3
Purmerend
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Sjor
Roggel
22:00
V11
Rotterdam
21:00
Dizzy
Rotterdam
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:30
Little Devil
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
dB's
Utrecht
Tivoli
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Perron 55
Venlo
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
P60
Amstelveen
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
Westerunie
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Independent Outlet
Amsterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
14:30
Independent Outlet
Amsterdam
14:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Musis
Arnhem
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Azotod
De Meern
21:00
SuperMarkt
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Iduna
Drachten
vrijdag 18 april 2014
20:15
René van Meurs
Gashouder, Dedemsvaart
21:00
De Kopieer Machine
SuperMarkt, Den Haag
20:15
Krista Detor
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
The Quill
Musicon, Den Haag
20:00
Mud Morganfield
Paard, Den Haag
Milow
Boekhandel Paagman, Den Haag
20:30
Mister and Mississippi
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Diederik van Vleuten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Inspire
Bibelot, Dordrecht
20:00
Stream of Passion
Bibelot, Dordrecht
22:00
Let There Be House
Iduna, Drachten
20:30
Finale Cirque Constance Roadshow
N9, Eeklo
20:00
School Is Cool
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Stef Bos
C.C. De Werft, Geel
21:00
Loose Cannon’s Bookings Show
So What!, Gouda
21:00
Urban Scream Collectiv: Evija Vebere + Tchip Hopzz + Phantasmagoria
Vera, Groningen
21:30
Irrational Library Presents: Death Alley / Dolff
Patronaat, Haarlem
20:15
Karsu Dönmez
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Selfish (Laatste show!)
Patronaat, Haarlem
The Stranglers
Patronaat, Haarlem
20:00
B-Brave
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Kris Berry & Perquisite
Metropool, Hengelo
De Dijk
Music Club Kampen, Kampen
20:00
Fenn / La Corneille / Town of Saints
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Green Lizard
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Town of Saints
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Amanda Pearcy / Rebecca Loebe
Q-bus, Leiden
Douwe Bob
Corneel, Lelystad
20:00
European Battle of the Coverbands
Café Unique, Maarssen
22:00
traumahelikopter
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Webb Sisters
Doornroosje, Nijmegen
Marco Borsato
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
traumahelikopter
Merleyn, Nijmegen
20:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
JeBroer
Nijdrop, Opwijk
20:00
Jeffrey Foucault
Roepaen, Ottersum
Serenity + Support
P3, Purmerend
20:00
COVER YOUR EYES: Volbeer, Tributefinger, First Date
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Automatic Sam
Sjor, Roggel
22:00
Brothers in Blood / Disturbance / Get Some
V11, Rotterdam
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
Dubioza Kolektiv
Grounds, Rotterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma - A Tribute to Eva Cassidy
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Emilio Guzman
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Benjamin Herman Quartet
De Doelen, Rotterdam
20:00
At The Juke Joint - Black Bottle Riot / Shaking Godspeed / Texas Radio
Poppodium Volt, Sittard
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Agnietenhof, Tiel
Live From Buena Vista
Agnietenhof, Tiel
20:30
Weltschmerz
Little Devil, Tilburg
20:00
Achterhoekse Ban Competitie - Voorronde
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
VerborgenBende
EKKO, Utrecht
20:30
Ode to the Quiet
dB's, Utrecht
65DaysofStatic
Tivoli, Utrecht
20:00
Micha Wertheim
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Hallo Venray
Perron 55, Venlo
21:00
Exit 31
De Bosuil, Weert
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Zaantheater, Zaandam
21:00
The Kik
De Peppel, Zeist
20:15
Guido Weijers - V
Figi Theater, Zeist
Wende Snijders
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Alain Clark
Hedon, Zwolle
21:00
Rigby
Hedon, Zwolle
zaterdag 19 april 2014
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Emilio Guzman
Flint, Amersfoort
20:30
Mister and Mississippi
P60, Amstelveen
22:00
Amsterdam Soul Club
De Badcuyp, Amsterdam
LIQUICITY
Westerunie, Amsterdam
21:00
Good Meat / Salisbury / Villa Zeno
Winston, Amsterdam
21:00
Rufus
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Figo & Alaa Fifty feat. DJ Martin
Paradiso, Amsterdam
Stefany June
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
De Nieuwe Wildernis in Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Ponto da Vista & Flor Lindamente com Trio Bacamarte @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
19:00
The Strypes
Melkweg, Amsterdam
18:00
Death Alley
Independent Outlet, Amsterdam
15:00
Ilse Huizinga vocal day jazz trip Easter Special
De Badcuyp, Amsterdam
14:30
Elle Bandita
Independent Outlet, Amsterdam
14:00
De Nieuwe Wildernis in Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
Arsenal
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Diederik van Vleuten
Musis, Arnhem
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
PUUR: Maaike Ouboter, Tangarine e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Lebbis
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jochen Otten
C.C. Den Herd, Bladel
21:00
Engel & Just
De Bakkerij, Castricum
21:00
Amstel Cover Band Qmusic presenteert: Het foute uur!
Azotod, De Meern
21:00
CHEATERS
SuperMarkt, Den Haag
Mike Peterson presents: Rene Froger
Paard, Den Haag
20:00
Voorronde GBOB
Musicon, Den Haag
20:00
Herman Brood Academie On Tour
Paard, Den Haag
20:15
Edsilia Rombley
Theater de Kampanje, Den Helder
23:00
voltjok met cairo libaration front
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Amsterdam Klezmer Band / BlackBoxRed / Danny Vera
Burgerweeshuis, Deventer
Wende Snijders
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Kraak & Smaak
Bibelot, Dordrecht
20:00
Kris Berry & Perquisite
Bibelot, Dordrecht
19:30
Kleine Prijs van Fryslân
Iduna, Drachten