Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
14:00
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
Little Devil
Tilburg
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kurhaus
Den Haag
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
16:15
Gigant
Apeldoorn
Dynamo
Eindhoven
20:00
De Spot
Middelburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Cinetol
Amsterdam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
14:30
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
19:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
18:00
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
21:00
Paard
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Merleyn
Nijmegen
19:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Ziggo Dome
Amsterdam
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
temp.
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rotown
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Depot
Leuven
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
BIRD
Rotterdam
Willemeen
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
zondag 22 september 2019
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
14:00
Mylou Frencken
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
15:00
Kathleen Willems
PopEi, Eindhoven
20:30
Justin Hayward
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
DIEDE
Paradiso, Amsterdam
Kovacs
Paard, Den Haag
15:00
Nillihc
Muziekpodium DJS, Dordrecht
The Gathering: 30th Anniversary
Muziekgieterij, Maastricht
19:30
Vicente Garcia
Melkweg, Amsterdam
19:00
Ingrid Andress
Melkweg, Amsterdam
15:30
Acrostichon & Pentacle
Little Devil, Tilburg
15:00
Andrei Lugovski
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
VanVelzen
Kurhaus, Den Haag
20:30
Hannah Wicklund & The Steppin Stones
Hedon, Zwolle
20:00
The Doors Alive
Hedon, Zwolle
16:15
Subterranean Street Society
Gigant, Apeldoorn
Zebrahead
Dynamo, Eindhoven
20:00
Guy Forsyth
De Spot, Middelburg
20:15
Metropole Orkest
De Maaspoort, Venlo
20:30
Maydien
Cinetol, Amsterdam
15:00
Ten Stories High
CHV Noordkade, Veghel
14:30
Blue Dew
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
maandag 23 september 2019
20:30
The Japanese House
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Billy Raffoul
Tolhuistuin, Amsterdam
Wilco
TivoliVredenburg, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
List, Shaffy & Piaf - Renée van Wegberg e.a.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Delta Riggs
Paradiso, Amsterdam
Dotan
Paradiso, Amsterdam
20:45
David Philips / Guy Verlinde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Soulcrusher: Nytt Land
Merleyn, Nijmegen
00:00
Clean Pete - Afblijven
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Fischer
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Miss June
Cinetol, Amsterdam
19:30
The Holydrug Couple
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Sisters of Mercy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 24 september 2019
20:00
Dennis van Aarssen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Sebadoh
Vera, Groningen
18:00
Destruction / Flotsam And Jetsam / Overkill
Trix, Antwerpen
20:00
Ian Siegal
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schuur, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
21:00
Trupa Trupa
Paard, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bad Breeding
Merleyn, Nijmegen
19:15
Theo Von
Meervaart, Amsterdam
20:30
Alain Johannes
Luxor Live, Arnhem
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mezz on tour: Kovacs
Chassé Theater, Breda
woensdag 25 september 2019
Little Mix
Ziggo Dome, Amsterdam
11:00
wouter harbers
Westzijderkerk, Zaandam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
19:30
Sleep Token
Trix, Antwerpen
20:30
Josin
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Hof 88, Almelo
Tino Martin
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Omval, Diemen
20:00
O'G3NE
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
BudXAmsterdam: Detroit Swindle / KAMMA / Kerri Chandler / Raito / Tom
temp., Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pierce Brothers
Rotown, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
22:00
Sonny & The Sunsets
Paradiso, Amsterdam
22:00
Lil Halima
Paradiso, Amsterdam
Jon Bellion
Paradiso, Amsterdam
Sean McConnell
Paard, Den Haag
20:00
Philip Kroonenberg
Paard, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashley McBryde
Melkweg, Amsterdam
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Klooster, Woerden
I Am Oak
Het Depot, Leuven
20:30
Alain Johannes
Hedon, Zwolle
20:30
Sebadoh
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Hollis Brown
Der Aa-theater, Groningen
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Skinny Pelembe
Cinetol, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Maydien at BIRD (Homegrown)
BIRD, Rotterdam
donderdag 26 september 2019
Mix Master Mike
Willemeen, Arnhem
20:30
Stacey Esajas - SOEP!
Werftheater, Utrecht
20:00
Jon Bellion
Trix, Antwerpen
21:00
Under the Surface
TivoliVredenburg, Utrecht
Tom Rosenthal
TivoliVredenburg, Utrecht