Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:00
BIRD
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Het Depot
Leuven
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Der Aa-theater
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
temp.
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Hedon
Zwolle
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Speelplaats
Venlo
21:00
Hofman
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Dok6
Panningen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Café de Griffioen
IJmuiden
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Trix
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
temp.
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
15:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:30
De Peppel
Zeist
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
dinsdag 24 september 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 25 september 2019
20:30
Alain Johannes
Hedon, Zwolle
11:00
wouter harbers
Westzijderkerk, Zaandam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Klooster, Woerden
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Josin
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
Tino Martin
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:00
Maydien at BIRD (Homegrown)
BIRD, Rotterdam
Pierce Brothers
Rotown, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
O'G3NE
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Sebadoh
Doornroosje, Nijmegen
I Am Oak
Het Depot, Leuven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Hollis Brown
Der Aa-theater, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater PePijn, Den Haag
Sean McConnell
Paard, Den Haag
20:00
Philip Kroonenberg
Paard, Den Haag
19:30
Sleep Token
Trix, Antwerpen
22:00
Sonny & The Sunsets
Paradiso, Amsterdam
22:00
Lil Halima
Paradiso, Amsterdam
21:00
BudXAmsterdam: Detroit Swindle / KAMMA / Kerri Chandler / Raito / Tom
temp., Amsterdam
Skinny Pelembe
Cinetol, Amsterdam
Jon Bellion
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
Little Mix
Ziggo Dome, Amsterdam
Ashley McBryde
Melkweg, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 26 september 2019
20:30
Litzberg / Psychotic Lumberjacks / Subterranean Street Society
Hedon, Zwolle
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ian Siegal
De Maaspoort, Venlo
20:00
Mercy John
De Speelplaats, Venlo
21:00
Hofman Live: Wardrobe + Liam Pek
Hofman, Utrecht
21:00
Under the Surface
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Stacey Esajas - SOEP!
Werftheater, Utrecht
Tom Rosenthal
TivoliVredenburg, Utrecht
Archive
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Pierce Brothers
013, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Joe Armon-Jones
BIRD, Rotterdam
20:00
Sebadoh
Rotown, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Dok6, Panningen
Drab Majesty
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Thomas Azier
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Alain Johannes
Gebr. De Nobel, Leiden
De Lama's
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Café de Griffioen, IJmuiden
20:00
The Yearlings
Duycker, Hoofddorp
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Lost Tango - Orkater, Via Berlin het Ragazze Quartet & het Carel Kraay
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pip Blom
Nieuwe Nor, Heerlen
Deafheaven / Touché Amoré
Patronaat, Haarlem
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kleine Willem, Enschede
20:15
The Dutch Queen Tribute
Effenaar, Eindhoven
Lisa Lois Sings Adèle
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Downriver Dead Men Go
Paard, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Best of... Ton Kas
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Kommil Foo - Oogst
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lindsey Stirling
Koninklijk Circus, Brussel
Henry van Loon - Onze Henry
De Weijer, Boxmeer
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Sven Ratzke - Where are we now
Beauforthuis, Austerlitz
Mix Master Mike
Willemeen, Arnhem
Sara Kroos - Verte
Posttheater, Arnhem
20:00
Jon Bellion
Trix, Antwerpen
The Analogues
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
BudXAmsterdam: Benji B / Full Crate / Jarreau Vandal / Rachel Green /
temp., Amsterdam
Cayucas
Cinetol, Amsterdam
20:30
Hollis Brown
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Martin Garrix
Paradiso, Amsterdam
20:00
12Points Festival
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Jade Jackson
Bitterzoet, Amsterdam
Little Simz
Melkweg, Amsterdam
19:00
Madeon
Melkweg, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Talking Heads' 'stop Making Sense' 35 Jaar
P60, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 27 september 2019
15:00
Utrechts Harp Trio
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:30
Kris Barras Band
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:30
Alain Johannes / Marco Hovius
De Peppel, Zeist
Sara Kroos - Verte
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Waylon
Theater De Leest, Waalwijk