Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
19:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
20:30
Wageningen Campus
Wageningen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater De Regentes
Den Haag
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Stathe
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Hoge Woerd
De Meern
15:15
Plato Groningen
Groningen
14:00
Plato Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
19:30
OT301
Amsterdam
20:00
Munttheater
Weert
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Maassilo
Rotterdam
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Junushoff Theater
Wageningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
EKKO
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:00
Back&Fourth
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Kulturhus
Borne
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater Elckerlyc
Antwerpen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
woensdag 02 oktober 2019
19:30
DZ Deathrays
Melkweg, Amsterdam
20:00
Live at Lola: Hand Off Gretel (UK) + The Damned Few
LOLA050, Groningen
20:00
Howard Komproe - Life On Stage
Flint, Amersfoort
20:00
Ilse DeLange
Flint, Amersfoort
De Patrizanen - Het leven an sich
Figi Theater, Zeist
The Selecter
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Cabarestafette
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Danny Vera - Pressure makes diamonds
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tino Martin
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
19:00
Aaron D On Air Showcase - Najaarseditie 2019
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Lekhfa
Bimhuis, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Riopy
Amstelkerk, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Agnietenhof, Tiel
Alice Cooper
013, Tilburg
donderdag 03 oktober 2019
20:30
Jeff Neve / Teus Nobel
Wageningen Campus, Wageningen
21:00
CloudNights - Jeroen van Vliet & Mete Erker
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bökkers
TivoliVredenburg, Utrecht
Pixies
TivoliVredenburg, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Theater Zinin, Nijverdal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Sneek, Sneek
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Idea, Soest
Lisa Lois Sings Adèle
Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
De Lama's
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater De Regentes, Den Haag
20:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Tangarine - Uiteen
Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Comedy Night bij café The Jack
The Jack, Eindhoven
20:00
The Light
Stathe, Utrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Onze Henry
Schaffelaartheater, Barneveld
20:45
Club Pussycat, What's New?
Podium Victorie, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
15:15
Tessel
Plato Groningen, Groningen
14:00
Wolf & Moon
Plato Groningen, Groningen
20:00
Cocaine Piss / Dirty Fences
Patronaat, Haarlem
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
City Calm Down
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jordan Rakei
Paradiso, Amsterdam
Emma Ruth Rundle
Paard, Den Haag
20:30
Junior Kelly
P60, Amstelveen
19:30
Flowers
OT301, Amsterdam
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
22:00
Leoniden
Merleyn, Nijmegen
19:30
Jenny and The Mexicats
Melkweg, Amsterdam
19:00
Monarchy
Melkweg, Amsterdam
20:30
Thomas Azier
Maassilo, Rotterdam
20:15
Luminize
Luxor Live, Arnhem
20:00
Pablo Andres
Koninklijk Circus, Brussel
Clean Pete - Afblijven
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Het Musiater, Zevenaar
19:45
Y&T
Hedon, Zwolle
20:00
The Machine + Samavayo
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
Pitou
EKKO, Utrecht
20:00
Hiphop Saved My Life: Crooks e.a.
EKKO, Utrecht
Average White Band
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Patricia Van Haastrecht
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:15
philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of Ton
Cultura, Ede
20:00
District 97
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jay Electronica
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Erlend Apneseth Trio
Bimhuis, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
20:00
Big Mack ft. Tuhirangi Hawtin
Back&Fourth, Utrecht
20:00
Dennis van Aarssen
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Tina Turner Tribute
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
FKJ
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Maybe Tomorrow
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
vrijdag 04 oktober 2019
20:00
Black Leather Jacket
Zalen Schaaf, Leeuwarden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Zaantheater, Zaandam
22:00
Popronde
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Angelic Forces / Picture / Vortex
Vera, Groningen
19:30
Daughters
Trix, Antwerpen
Thomas Azier
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Kulturhus, Borne
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Floralis, Lisse
20:00
Raymond van het Groenewoud
Theater Elckerlyc, Antwerpen
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Ilse DeLange
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater De Lievekamp, Oss