Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Matrix
Rotterdam
Cultura
Ede
20:00
Effenaar
Eindhoven
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Theater Elckerlyc
Antwerpen
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
20:00
Botanique
Brussel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Merleyn
Nijmegen
EKKO
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Metropool Enschede
Enschede
BREStheater
Brielle
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Hedon
Zwolle
21:00
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
CHV Noordkade
Veghel
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Chassé Theater
Breda
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
HAL60
Roelofarendsveen
00:00
DeMess
Naarden
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Acropolis
Megen
20:00
STECK
Delft
20:30
Luxor Live
Arnhem
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Melkweg
Amsterdam
20:00
So What!
Gouda
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Rotown
Rotterdam
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater Floralis
Lisse
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Paard
Den Haag
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Spirit of 66
Verviers
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Het Klooster
Woerden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Rietveld Theater
Delft
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:30
Trix
Antwerpen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Sexyland
Amsterdam
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
19:30
Patronaat
Haarlem
De Kunstgreep
Oostzaan
De Molenberg
Delfzijl
Paard
Den Haag
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Vera
Groningen
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Pul
Uden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vrijdag 04 oktober 2019
00:00
Tangarine - Uiteen
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Talking Heads’ Stop Making Sense 35 jaar
Podium 't Beest, Goes
20:15
Symfo Classics
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Concordia, Enschede
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
Stones Sessions
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Serenade
Matrix , Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Cultura, Ede
20:00
Robin Borneman
Effenaar, Eindhoven
Rob de Nijs
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Raymond van het Groenewoud
Theater Elckerlyc, Antwerpen
22:00
Popronde
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Pixies
013, Tilburg
20:00
Pip Blom
Botanique, Brussel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Zaantheater, Zaandam
20:45
Patricia Van Haastrecht
Gigant, Apeldoorn
20:00
Pablo Andres
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
O'G3NE
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nick & Simon
Paradiso, Amsterdam
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Myra Pilar
Merleyn, Nijmegen
Monomyth
EKKO, Utrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Maxi Jazz
Metropool Enschede, Enschede
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
BREStheater, Brielle
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Mark Foggo
Hedon, Zwolle
21:00
Manu Delago
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Mad Fellaz
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Maaike Ouboter
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Luistercafé over Johnny Cash met Robert den Hartigh
CHV Noordkade, Veghel
22:00
LIVE: Airforce (UK) + support
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lisa Lois Sings Adèle
Chassé Theater, Breda
21:00
Leoniden
Metropool Enschede, Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Ervaring
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
KNARS / La Jungle
dB's, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
HAL60, Roelofarendsveen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DeMess, Naarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Acropolis, Megen
20:00
JyellowL
STECK, Delft
20:30
Juneville / Living Room Heroes
Luxor Live, Arnhem
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater De Lievekamp, Oss
18:00
Jan Smit
Kursaal Oostende, Oostende
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Junushoff Theater, Wageningen
Issam Kamal
Melkweg, Amsterdam
20:00
Indian Askin
So What!, Gouda
20:00
Ilse DeLange
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Hutch Harris
Rotown, Rotterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Floralis, Lisse
21:00
Hamish Anderson
Bibelot, Dordrecht
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Garrett Kato & Riley Pearce
Paradiso, Amsterdam
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Flavium / King of the World
Corneel, Lelystad
20:00
F1rstman & live band presents: The Entertainer
Paard, Den Haag
00:00
Evergreen Top 1000 Live
De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Burdon & The Animals
Bibelot, Dordrecht
20:00
Emma Ruth Rundle / Fvnerals
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Ed Hunters
Spirit of 66, Verviers
22:00
Dordtse Helden:Johny Idema & Sonic Boom Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Klooster, Woerden
20:00
Dennis van Aarssen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Deafheaven / Touché Amoré
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Rietveld Theater, Delft
De Patrizanen - Het leven an sich
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
De Lama's
Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Kift - BAL
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
19:30
Daughters
Trix, Antwerpen
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Crashdïet (SWE) + The Cruel Intentions (NOR) + Highride (SWE)
Little Devil, Tilburg
20:00
Cocaine Piss / Dirty Fences
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
Clean Pete - Afblijven
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Chris Smither
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Bonafide
Spirit of 66, Verviers
20:00
Bokoeyonce
Sexyland, Amsterdam
20:00
Black Leather Jacket
Zalen Schaaf, Leeuwarden
19:30
Black Crown Initiate / Kim Møler-Elshøj / Rivers of Nihill
Patronaat, Haarlem
Best of... Ton Kas
De Kunstgreep, Oostzaan
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Average White Band
Paard, Den Haag
19:00
Avast / Soul Grip
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Angelic Forces / Picture / Vortex
Vera, Groningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Albert Lee
Q-Factory, Amsterdam
21:00
45ACIDBABIES
Altstadt, Eindhoven
zaterdag 05 oktober 2019
20:00
Y&T
De Pul, Uden
22:00
World: Sin Pausa ft. Gerardo Rosales
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Willeke Alberti - De Show Van Mijn Leven
AFAS Live, Amsterdam
Waylon
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen