Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
cc Binder
Puurs
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Paard
Den Haag
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Effenaar
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Het Kwartier
Stolwijk
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
De Pul
Uden
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Mezz
Breda
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Nieuwe Kerk
Haarlem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Buurvrouw
Rotterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
P60
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Bibelot
Dordrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
21:00
So What!
Gouda
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Mukkes
Leeuwarden
21:15
P3
Purmerend
Hedon
Zwolle
21:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
21:30
BIRD
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Taverne
Bergen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Ludens
Voorburg
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
vrijdag 11 oktober 2019
20:00
Dennis van Aarssen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Blackbear
La Madeleine, Brussel
20:00
Blues Night - Sean Webster & The King’s Rhythm Crew
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Axelle Red
cc Binder , Puurs
20:00
Diggy Dex
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Hilltop Hoods
Melkweg, Amsterdam
20:00
Moving Targets
Patronaat, Haarlem
20:00
Urbanus
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lindsey Stirling
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Mooon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paul Gilbert
Spirit of 66, Verviers
20:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Joe Buck
Luxor Live, Arnhem
20:00
Kraak & Smaak
De Spot, Middelburg
20:00
Desorden Público
Q-Factory, Amsterdam
20:00
No Labels Festival
Patronaat, Haarlem
20:00
Comedy club Snek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
¡Pendejo!
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Tuin, Leusden
20:00
CooCoo-Fest
Paard, Den Haag
20:15
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Slackers
De Helling, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Habitants
Effenaar, Eindhoven
Kommil Foo - Oogst
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Clean Pete
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Eric Vloeimans
De Maaspoort, Venlo
20:15
The Wieners
De Maaspoort, Venlo
20:15
Arlan Feiles
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kwartier, Stolwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Musis, Arnhem
20:15
Stacey Esajas - SOEP!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Hehobros
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Wett
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Roxeanne Hazes
Paradiso, Amsterdam
20:30
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
Mezz, Breda
20:30
Italian Dire Straits
De Pul, Uden
20:30
The Wanderer
Vorstin, Hilversum
20:30
Ben Liebrand / DJ Sandstorm
Podium 't Beest, Goes
20:30
Martin Kohlstedt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Damian Wilson
Mezz, Breda
20:30
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Say yes dog
EKKO, Utrecht
20:30
Patricia Van Haastrecht
Hedon, Zwolle
Supersister Projekt 2019
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Hugh Cornwell
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Ambrose Akinmusire
De Oosterpoort, Groningen
Jambinai
013, Tilburg
20:30
Robin Yerah / Steffen Morrison
Gigant, Apeldoorn
20:30
Lucky Fonz III
Nieuwe Kerk, Haarlem
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Winston Surfshirt
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sofia Rei & J.C. Maillard
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Tjerk & Liquid Sunshine
De Buurvrouw, Rotterdam
20:30
Joseph Clark / The Music Of Queen
Markant Uden, Uden
20:30
Cesar Zuiderwijk
Figi Theater, Zeist
20:30
De Kift - BAL
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Enge Buren - BASTA!
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Kolbak
P60, Amstelveen
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Evertshuis, Bodegraven
20:45
35 jaar Stop Making Sense
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
The Doors in Concert
Bibelot, Dordrecht
21:00
Twin Peaks
Rotown, Rotterdam
21:00
Classsh
Muziekcentrum Enschede, Enschede
21:00
Henk & Melle
So What!, Gouda
21:00
Sick Sabbath
De Flux, Zaandam
21:00
On the House: Ska!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
21:00
Massive Assault
Mukkes, Leeuwarden
21:15
3J'S
P3, Purmerend
JeBroer / Outsiders
Hedon, Zwolle
21:30
Mark Foggo
De Zwarte Ruiter, Den Haag
21:30
Super-Sonic Jazz presents Greyheads & Byron The Aquarius
BIRD, Rotterdam
22:00
Truman's Water
Vera, Groningen
22:00
Rocktober presents: FuzzBall Jr. + Red Devil
The Jack, Eindhoven
22:00
Amy Winehouse Undercover Session
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Tom Browne
Taverne, Bergen
23:00
DJ Rush
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Jahwin / Prime
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 12 oktober 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Ludens, Voorburg
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk