Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Cinetol
Amsterdam
00:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
13:30
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
De Helling
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Geertekerk
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
21:00
Grounds
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
15:00
Kapel Bovendonk
Hoeven
15:00
Kulturhus
Ruurlo
13:00
LOLA050
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Metropool Enschede
Enschede
Mezz
Breda
15:30
Mezz
Breda
20:00
Moira
Utrecht
18:00
Musicon
Den Haag
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muzykkafee DeVille
Hieslum
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Rotown
Rotterdam
16:00
Sint Martinuskerk
Maastricht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
16:00
The Jack
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
14:30
Theater Posa
Lelystad
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Roma
Antwerpen
Het Zonnehuis
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
V11
Rotterdam
Vorst Nationaal
Brussel
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
20:00
013
Tilburg
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Martiniplaza
Groningen
22:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
zondag 13 oktober 2019
20:00
UB40
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Charlie Cunningham
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
XavlegbmaofffassssitimiwoamndutroabcwapwaeiippohfffX + 3
Baroeg, Rotterdam
19:30
Bongeziwe / Elegy
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Frankie Cosmos
Bitterzoet, Amsterdam
Paul Gilbert
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Everything Is Terrible!
Boom Chicago, Amsterdam
16:00
Aperitivo Musicale - With Glue's Avenue
Cacaofabriek, Helmond
15:00
DOB Band
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Sofie Winterson
Cinetol, Amsterdam
00:00
Tangarine - Uiteen
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Cpunt Theater, Hoofddorp
13:30
Exclusief optreden country duo Willow Hill uit Nashville
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
Jambinai
De Helling, Utrecht
20:15
Tino Martin
De Maaspoort, Venlo
20:00
Van Swieten Society
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Deventer Schouwburg, Deventer
The Dublin Legends
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Nieuw Nijmeegs Kamerorkest
Geertekerk, Utrecht
16:15
The Tambles
Gigant, Apeldoorn
21:00
Nightstalker + Playgrounded
Grounds, Rotterdam
15:00
Kasey Williams & Carrie Welling
Het Bolwerk, Sneek
René van Meurs - Hunkert
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
14:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Jan van Besouw, Goirle
15:00
Wiener Kammersymphonie
Kapel Bovendonk, Hoeven
15:00
Ensemble Cordevento
Kulturhus, Ruurlo
13:00
Live at LOLA: DOOM (UK) / Youth Deprivation / Neuroot / Hadana
LOLA050, Groningen
20:30
Suzy Va
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lee Fields & The Expressions
Luxor Live, Arnhem
19:00
Conor Maynard
Melkweg, Amsterdam
19:00
Robyn Hitchcock
Melkweg, Amsterdam
15:00
Lori Lieberman
Metropool Enschede, Enschede
Supersister Projekt
Mezz, Breda
15:30
Skamatinee
Mezz, Breda
20:00
Beware of Banshees: A riot grrrl night
Moira, Utrecht
18:00
¡Pendejo!
Musicon, Den Haag
19:00
LIVE: Skarlett Riot (UK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Mercy John
Muzykkafee DeVille, Hieslum
20:00
The Lesson GK
Paradiso, Amsterdam
19:30
Durand Jones & the Indications
Paradiso, Amsterdam
20:00
Toko Telo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Rachel Podger & Luthers Bach Ensemble - Vivaldi's Vier Jaargetijden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:45
Marc Almond
Podium Victorie, Alkmaar
15:45
Jordan Roy
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Dennis Wels
PopEi, Eindhoven
20:30
Lange Frans & Baas B
Q-Factory, Amsterdam
20:30
King Gizzard & The Lizard Wizard
Rockhal, Esch zur Alzette
The Amazons
Rotown, Rotterdam
16:00
Nick Goudkuil / Petronella Torin
Sint Martinuskerk, Maastricht
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
16:00
Rocktober presents: Eindhoven Marathon met Idiot Proof
The Jack, Eindhoven
Daniel Lohues / Holland Baroque
Theater 't Speelhuis, Helmond
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
14:30
Deelder & Van der Lek
Theater Posa, Lelystad
15:00
Arlan Feiles
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
History in Concert 2019
TivoliVredenburg, Utrecht
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 14 oktober 2019
20:00
SYML
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Amazons
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Hot Flash Heat Wave
Cinetol, Amsterdam
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Kleine Komedie, Amsterdam
Walter Trout
De Oosterpoort, Groningen
Apparat
De Roma, Antwerpen
Introducing Nashville: Danielle Bradbery / Devin Dawson / Rachel Wamma
Het Zonnehuis, Amsterdam
The Slow Show
La Madeleine, Brussel
Violetta Zironi
Melkweg, Amsterdam
19:30
JP Cooper
Melkweg, Amsterdam
Little Big
Melkweg, Amsterdam
20:45
Chris Smither
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Michael Hutchence
Paradiso, Amsterdam
19:30
Halve finale Amsterdamse Popprijs
Paradiso, Amsterdam
20:00
Them Dirty Roses
Spirit of 66, Verviers
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jan Akkerman
Theater Floralis, Lisse
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Perforator
TivoliVredenburg, Utrecht
Why Don't We
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Youngblood Brass Band
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Palace
Trix, Antwerpen
21:00
Oso Oso / Prince Daddy & The Hyena
V11, Rotterdam
New Order
Vorst Nationaal, Brussel
11:00
Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
dinsdag 15 oktober 2019
20:00
Why Don't We
013, Tilburg
20:00
Theo Croker at BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Stereo Total
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
JP Cooper
Botanique, Brussel
Little Big
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Violetta Zironi
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Mathias Eick Quintet
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
22:00
Bunny Chow
Melkweg, Amsterdam
19:30
Airbourne
Melkweg, Amsterdam
19:00
Miyavi
Melkweg, Amsterdam
22:00
Biig Piig
Paradiso, Amsterdam
SYML
Paradiso, Amsterdam
19:30
Lola Marsh
Paradiso, Amsterdam