Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Neushoorn
Leeuwarden
Westergastheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Vooruit
Gent
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Gigant
Apeldoorn
Wilminktheater
Enschede
Iduna
Drachten
De Buitenpoort
Huissen
20:30
Grand Café M'ooije Waard
Millingen aan de Rijn
Paradiso
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Boerderij
Zoetermeer
Melkweg
Amsterdam
Het Bolwerk
Sneek
EKKO
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Vera
Groningen
Altstadt
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Podium Victorie
Alkmaar
Ziggo Dome
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
Simplon
Groningen
Effenaar
Eindhoven
Koninklijk Circus
Brussel
Kursaal Oostende
Oostende
Theater Walhalla
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
Ahoy
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Wilminktheater
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Vismijn
Gent
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
BREStheater
Brielle
Theater Geert Teis
Stadskanaal
World Forum Theater
Den Haag
P60
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Maagd
Bergen op Zoom
Trix
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
C.C. Biekorf
Lebbeke
Theater de Kom
Nieuwegein
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Bibelot
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Pul
Uden
Muziekcafé Helmond
Helmond
Grenswerk
Venlo
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Botanique
Brussel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
V11
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Figi Theater
Zeist
Neushoorn
Leeuwarden
DeLaMar
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Neushoorn
Leeuwarden
Metropool
Hengelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater RhederArt
Dieren
Janskerk
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Gooiland
Hilversum
Metropool
Hengelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
Schaffelaartheater
Barneveld
Capsloc
Capelle aan den IJssel
De Maaspoort
Venlo
Orpheus
Apeldoorn
Fluor
Amersfoort
Q-Factory
Amsterdam
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
vrijdag 08 mei 2020
Wouter Hamel
Neushoorn, Leeuwarden
Xander Vrienten X Brigitte Kaandorp
Westergastheater, Amsterdam
Yannis Kotsiras
Melkweg, Amsterdam
Zwangere Guy
Vooruit, Gent
zaterdag 09 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
3J'S
Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arno
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Askara / Ball Noir / Scarlet Stories
Gigant, Apeldoorn
Awkward I - KYD
Wilminktheater, Enschede
Axel Rudi Pell
Iduna, Drachten
Barrelhouse
De Buitenpoort, Huissen
20:30
Bart Ryan
Grand Café M'ooije Waard, Millingen aan de Rijn
Beans On Toast
Paradiso, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Markant Uden, Uden
Brand X
Boerderij, Zoetermeer
Chelsea Cutler
Melkweg, Amsterdam
Clearwater Creedence Revival
Het Bolwerk, Sneek
Corridor (Can)
EKKO, Utrecht
Crazy Piano's
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Fransse Eijkel - Subtropique
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
De Kat
Vera, Groningen
De Likt
Altstadt, Eindhoven
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
De Meerpaal, Dronten
Dizzy Man's Band
Podium Victorie, Alkmaar
Don Diablo
Ziggo Dome, Amsterdam
Doom Day V: Bretus (IT) + Abysmal Darkening + Caskets Open (FIN) + Urz
Little Devil, Tilburg
Dope D.O.D.
Simplon, Groningen
Eisbrecher
Effenaar, Eindhoven
Elsa Esnoult
Koninklijk Circus, Brussel
Elvis Symphonic
Kursaal Oostende, Oostende
Flip Noorman
Theater Walhalla, Rotterdam
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
De Oosterpoort, Groningen
Frank van Etten
Ahoy, Rotterdam
Frans Bauer - Live in Concert
Theater De Lievekamp, Oss
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Wilminktheater, Enschede
Giovanca Honours Diana Ross
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Glennis Grace
Oude Vismijn, Gent
GoGo Penguin
TivoliVredenburg, Utrecht
Gretchen Peters
De Oosterpoort, Groningen
Grof geschud - Lijmen
BREStheater, Brielle
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Heresy
P60, Amstelveen
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Posttheater, Arnhem
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Orpheus, Apeldoorn
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
De Maagd, Bergen op Zoom
Ibe
Trix, Antwerpen
Isaac Dunbar
Melkweg, Amsterdam
Jaga Jazzist
Doornroosje, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kom, Nieuwegein
Jasper van 't Hof
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Joan As Policewoman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Joep Beving
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Fretz - Toriman
Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Try Out
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
DeLaMar, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kom, Nieuwegein
L.A.vation plays U2
Bibelot, Dordrecht
Larkin Poe
Paradiso, Amsterdam
Lavalu - Midair
Theater De Boerderij, Huizen
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
De Harmonie, Leeuwarden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leif de Leeuw Band
De Pul, Uden
LIVE: FemME Battle - Preliminary NL
Muziekcafé Helmond, Helmond
Mamas Gun
Grenswerk, Venlo
Mark Lanegan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mayra Andrade
Botanique, Brussel
Michael Pilarczyk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mid City
V11, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater Ludens, Voorburg
Nederpop All Stars
Figi Theater, Zeist
Newland
Neushoorn, Leeuwarden
Nick Offerman
DeLaMar, Amsterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Leidse Schouwburg, Leiden
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nits
Neushoorn, Leeuwarden
Nona
Metropool, Hengelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Koornbeurs, Franeker
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Kennemer Theater, Beverwijk
Percossa - Unplugged
Theater RhederArt, Dieren
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque
Janskerk, Utrecht
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Part 2
Theater 't Speelhuis, Helmond
Queen The Music
Theater Gooiland, Hilversum
Randy Hansen - In the Loving memory of Jimi Hendrix
Metropool, Hengelo
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
Rob de Nijs
Schaffelaartheater, Barneveld
Robby Valentine
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Maaspoort, Venlo
Rundfunk
Orpheus, Apeldoorn
Sandra van Nieuwland
Fluor, Amersfoort
Space Of Variations
Q-Factory, Amsterdam
Spruijt & Opperman - Heimweeën
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Squarepusher
Melkweg, Amsterdam
Steel Pulse
Doornroosje, Nijmegen