Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
BIRD
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Hoftheater
Raalte
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Merleyn
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:45
Simplon
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
De Centrale
Gent
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
Theater Concordia
Enschede
21:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Munttheater
Weert
dinsdag 22 oktober 2019
Sunn O)))
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Maaike Ouboter
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Lay Down and Listen / Drift Multiply
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Henk & Melle
Paard, Den Haag
Heather Nova
Paard, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
20:00
Angie Stone
La Madeleine, Brussel
20:00
O'G3NE
Chassé Theater, Breda
19:30
Craig Finn
Trix, Antwerpen
Airways
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hehobros
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
KO KO MO
Cinetol, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Harry Hudson
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ilgen-Nur
Paradiso, Amsterdam
slowthai
Tolhuistuin, Amsterdam
Il Divo
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
20:00
Pete Philly
Melkweg, Amsterdam
Navarone
Paradiso, Amsterdam
19:00
Anomalie
Melkweg, Amsterdam
woensdag 23 oktober 2019
20:30
Comedy Night
Hedon, Zwolle
20:15
Naturally 7 - On Tour 2019
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met Anouk Kragtwijk / Chris Silo
Hofman, Utrecht
20:30
Chris Hinze
TivoliVredenburg, Utrecht
Angie Stone
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Close Talker
TivoliVredenburg, Utrecht
Heather Nova
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Stef Bos - RUIMTE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Hehobros
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down
BIRD, Rotterdam
19:00
Gutalax+ Spasm + Guineapig
Baroeg, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Walhalla, Rotterdam
Tino Martin
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Hoftheater, Raalte
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Ledeltheater, Oostburg
Imperial Wax
Merleyn, Nijmegen
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Tabitha
Doornroosje, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Best of... Ton Kas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
South African Roadtrip
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Sioen Plays Graceland
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Karin Bloemen en de Old School Band
Kulturhus Holten, Holten
20:30
The BellRays
Metropool, Hengelo
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Legends - Swingin' in New Orleans
Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:00
Stef Chura
Vera, Groningen
20:00
The Asteroids Galaxy Tour
De Oosterpoort, Groningen
19:45
Comedy Night: Tom Sligting + Esther van der Voort & more
Simplon, Groningen
20:30
Maaike Ouboter
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Cesar Zuiderwijk
Theater de Mythe, Goes
And So I Watch You From Afar
De Centrale, Gent
Lebbis - De Ervaring
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Tangarine - Uiteen
Theater Concordia, Enschede
21:00
KO KO MO
Paard, Den Haag
Marike Jager
Paard, Den Haag
20:00
The Psychedelic Furs
Paard, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Veste, Delft
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Spant!, Bussum
20:00
Stef Kamil Carlens
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Circa Waves
Botanique, Brussel
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
Daniel Lohues / Holland Baroque
Orpheus, Apeldoorn
19:30
slowthai
Trix, Antwerpen
22:00
Lava La Rue
Paradiso, Amsterdam
22:00
Craig Finn & The Uptown Controllers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:30
bobby oroza
Cinetol, Amsterdam
20:30
Carl Brave
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Malcolm Middleton
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Kara Marni
Paradiso, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
Kate Tempest
Paradiso, Amsterdam
19:00
Benny Sings
Melkweg, Amsterdam
Killswitch Engage
Melkweg, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Sweet Harmony Tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Annihilator
Podium Victorie, Alkmaar
donderdag 24 oktober 2019
20:00
These Go To Eleven: Aestrid / Blue Crime / SPOONFED
Hedon, Zwolle
Annihilator
Hedon, Zwolle
Tangerine Dream
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Belle Perez - Fiesta Perez!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stef Bos - RUIMTE
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Zaantheater, Zaandam
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Munttheater, Weert