Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater Harderwijk
Harderwijk
18:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
Maassilo
Rotterdam
Podium Victorie
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
Hedon
Zwolle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Cul de Sac
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
La Madeleine
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Diligentia
Den Haag
20:15
Zaantheater
Zaandam
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Paard
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Huis Verloren
Hoorn
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
OCCII
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Harmonie
Leeuwarden
donderdag 24 oktober 2019
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Tangarine - Uiteen
Het Evertshuis, Bodegraven
Stef Bos - RUIMTE
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
18:30
Alkistis Protopsalti
Melkweg, Amsterdam
And So I Watch You From Afar
Melkweg, Amsterdam
19:30
Oi Va Voi
Luxor Live, Arnhem
Baroness
Maassilo, Rotterdam
Heather Nova
Podium Victorie, Alkmaar
Black Mountain
TivoliVredenburg, Utrecht
Annihilator
Hedon, Zwolle
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Indianizer
Cul de Sac, Tilburg
Krezip
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Merol
Rotown, Rotterdam
20:00
Waylon
Deventer Schouwburg, Deventer
Navarone
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Angelo Branduardi
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Ben Poole Band
Spirit of 66, Verviers
20:00
Suzan & Freek Theatertour
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
flash forward
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Wildhearts
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Stef Kamil Carlens
De Kreun, Kortrijk
20:00
Sioen Plays Graceland
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Emmett Tinley
Paradiso, Amsterdam
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
John Cooper Clarke
Paard, Den Haag
Jack Savoretti
TivoliVredenburg, Utrecht
Burna Boy
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Poets of the Fall
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Hannes Minnaar
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Parktheater, Eindhoven
20:00
These Go To Eleven: Aestrid / Blue Crime / SPOONFED
Hedon, Zwolle
20:00
Tim Vantol - 10 Years And Still Not Done
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Editors
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Belle Perez - Fiesta Perez!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Dutch Eagles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Schouwburg Venray, Venray
Lewis Capaldi
La Madeleine, Brussel
Duncan Laurence
TivoliVredenburg, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Zaantheater, Zaandam
Marike Jager
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Hoftheater, Raalte
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Dok6, Panningen
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Wëreldbänd - Släpstick
De Kattendans, Bergeijk
20:15
South African Roadtrip
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Munttheater, Weert
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Angie Stone
Paard, Den Haag
Tangerine Dream
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Melissa Aldana
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Almighty Mighty
Mezz, Breda
20:30
The Asteroids Galaxy Tour
Tolhuistuin, Amsterdam
Raphael Saadiq
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nouvelle Vague
Mezz, Breda
20:30
Jozef van Wissem
Podium 't Beest, Goes
20:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nathalie Baartman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Johnny Irion
Het Huis Verloren, Hoorn
20:30
Joe Buck
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Cocaine Piss
EKKO, Utrecht
20:30
Roy Blair
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Gouge Away + C.H.E.W. + ACHE
OCCII, Amsterdam
20:30
Cesar Zuiderwijk
De Meerpaal, Dronten
20:30
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Den heuvel, Alphen
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Géonne Hartman / Sam & Flip
Simplon, Groningen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Podiumbeest Awards: Bysun / Moor Park / The Mafficks / Voidfare/ The R
Hofman, Utrecht
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Teus Nobel Liberty Group
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Yak
Vera, Groningen
21:30
Club Mozaïek Live: La Banda Fantástica (+ afterparty)
Podium Mozaiek, Amsterdam
22:00
Ecstatic Vision / Temple Fang
Merleyn, Nijmegen
22:00
Wilder Woods
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 25 oktober 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
ATLAS Theater, Emmen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lisa Lois Sings Adèle
De Harmonie, Leeuwarden