Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Theater Concordia
Enschede
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:45
't Rozenknopje
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:00
PopEi
Eindhoven
12:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
La Madeleine
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
00:00
De Weijer
Boxmeer
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
de Veste
Apeldoorn
19:00
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
OCCII
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Amsteltuin
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Wickenburgh
't Goy
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
donderdag 31 oktober 2019
20:00
Marike Jager
Neushoorn, Leeuwarden
Best of... Ton Kas
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ilse DeLange
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Jodymoon - A Love Brand New
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Tim Vantol - 10 Years And Still Not Done
Duycker, Hoofddorp
20:00
Mothers Finest Tribute
Vorstin, Hilversum
John Mayall
Metropool, Hengelo
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Tough Titty
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Huub Stapel - Het Huwelijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Verte
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Patricia Van Haastrecht
Patronaat, Haarlem
21:00
Halloween at LOLA: Lucifer Star Machine (DE) + The Traveling Psychowar
LOLA050, Groningen
21:00
Los Pirañas
Vera, Groningen
20:30
ONTUCHT / Throwing Bricks
Simplon, Groningen
20:30
Habib Koité & Bamada
De Oosterpoort, Groningen
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Tineke Schouten - Hightlights
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
20:30
Enge Buren - BASTA!
ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:45
Aarde aan Daan / Iris Penning / Vic Willems
't Rozenknopje, Eindhoven
20:15
Bill Bailey
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Neoslave / Perturbator / Timecop1983
Effenaar, Eindhoven
19:00
Crown For A Killer
PopEi, Eindhoven
12:15
Aperture
Effenaar, Eindhoven
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Cultura, Ede
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Tom Wavy
Paard, Den Haag
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater Dakota, Den Haag
20:00
The Detroit Cobras
Paard, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Diligentia, Den Haag
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
De Molenberg, Delfzijl
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Mahmood
La Madeleine, Brussel
Machine Head
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Van Jets
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Russian Village Boys
Mezz, Breda
20:30
Randy Hansen - 50 years since Woodstock
Mezz, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Weijer, Boxmeer
20:30
Hehobros
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Isbells
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Habitants
Luxor Live, Arnhem
20:30
3J'S
Luxor Live, Arnhem
20:00
Trio Trabant
de Veste, Apeldoorn
19:00
Filter
Trix, Antwerpen
One True Pairing
Paradiso, Amsterdam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Theo Ceccaldi
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Plested
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Jungstötter
Cinetol, Amsterdam
Psychedelic Porn Crumpets
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
20:00
Black Moonson / Bug / Labasheeda
OCCII, Amsterdam
20:00
ISSAM
Melkweg, Amsterdam
20:00
Flamingods
Paradiso, Amsterdam
20:00
Elderbrook
Melkweg, Amsterdam
20:00
Roy Orbison / Buddy Holly
RAI Theater, Amsterdam
19:30
Lauv
Paradiso, Amsterdam
Jay Park
Melkweg, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Martyn Joseph
De Amsteltuin, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
The Ruggeds
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Mart Hillen In Concert
Wickenburgh, 't Goy
vrijdag 01 november 2019
20:30
Roxeanne Hazes
Hedon, Zwolle
20:00
Duncan Laurence
Hedon, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mezzoforte
Boerderij, Zoetermeer
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Hehobros
Zaantheater, Zaandam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Klooster, Woerden
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Randy Hansen
De Bosuil, Weert
20:00
Dennis van Aarssen
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Ervaring
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Vipers - Queen Tribute
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Be 80's
Spirit of 66, Verviers
20:30
Trijntje Oosterhuis
Grenswerk, Venlo
20:00
Mothers Finest Tribute
Grenswerk, Venlo