Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Hedon
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
OT301
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
de Veste
Apeldoorn
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Paard
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Café De Singel
Zwolle
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Mezz
Breda
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cultura
Ede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
De Weijer
Boxmeer
20:30
Mezz
Breda
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Markant Uden
Uden
Chassé Theater
Breda
20:00
Vorstin
Hilversum
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
De Amsteltuin
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Wickenburgh
't Goy
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
La Madeleine
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
De Maaspoort
Venlo
21:00
Vera
Groningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Paradiso
Amsterdam
00:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Werftheater
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Metropool
Hengelo
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Rotown
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Hofman
Utrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Trix
Antwerpen
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
woensdag 30 oktober 2019
Baba Zula
Hedon, Zwolle
20:00
Axelle Red
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Alaska Pollock
OT301, Amsterdam
A Pale Horse Named Death + MolyBaron
Baroeg, Rotterdam
donderdag 31 oktober 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Bellevue, Amsterdam
Xzibit
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Waylon
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Waltzburg
EKKO, Utrecht
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Idea, Soest
20:00
Urbanus
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Trio Trabant
de Veste, Apeldoorn
20:00
Tough Titty
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Tom Wavy
Paard, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Hightlights
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Tim Vantol - 10 Years And Still Not Done
Duycker, Hoofddorp
20:30
Theo Ceccaldi
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Van Jets
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Tallest Man on Earth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Ruggeds
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Gibson Brothers
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
The Detroit Cobras
Paard, Den Haag
22:00
The Cult of Boydah
Café De Singel, Zwolle
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Zaantheater, Zaandam
20:15
South African Roadtrip
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Sioen Plays Graceland
Agnietenhof, Tiel
Sara Kroos - Verte
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Russian Village Boys
Mezz, Breda
20:00
Roy Orbison / Buddy Holly
RAI Theater, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Cultura, Ede
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Weijer, Boxmeer
20:30
Randy Hansen - 50 years since Woodstock
Mezz, Breda
Psychedelic Porn Crumpets
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Sneek, Sneek
20:30
Plested
Tolhuistuin, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
20:00
Patricia Van Haastrecht
Patronaat, Haarlem
20:30
ONTUCHT / Throwing Bricks
Simplon, Groningen
One True Pairing
Paradiso, Amsterdam
19:30
Neoslave / Perturbator / Timecop1983
Effenaar, Eindhoven
20:00
Navarone
Hedon, Zwolle
20:15
Naturally 7
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
20:00
Mothers Finest Tribute
Vorstin, Hilversum
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Merol
EKKO, Utrecht
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Martyn Joseph
De Amsteltuin, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Mart Hillen In Concert
Wickenburgh, 't Goy
20:00
Marike Jager
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mahmood
La Madeleine, Brussel
Machine Head
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Maaike Ouboter
De Maaspoort, Venlo
21:00
Los Pirañas
Vera, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - De Ervaring
Het Klooster, Woerden
20:30
Lavalu - Midair
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Lauv
Paradiso, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Veluvine, Nunspeet
20:00
Kenny B
Muziekgieterij, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Jungstötter
Cinetol, Amsterdam
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
John Mayall
Metropool, Hengelo
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Jodymoon - A Love Brand New
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Walhalla, Rotterdam
Jay Park
Melkweg, Amsterdam
20:00
ISSAM
Melkweg, Amsterdam
20:00
Isbells
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Ilse DeLange
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Iguana Death Cult
Rotown, Rotterdam
Huub Stapel - Het Huwelijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Hofman Live: The Irrational Library
Hofman, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Hehobros
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Halloween at LOLA: Lucifer Star Machine (DE) + The Traveling Psychowar
LOLA050, Groningen
20:30
Habitants
Luxor Live, Arnhem
20:30
Habib Koité & Bamada
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Folk Road Show
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Flamingods
Paradiso, Amsterdam
19:00
Filter
Trix, Antwerpen
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Erin Rae / Senora May
TivoliVredenburg, Utrecht