Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
DNK
Assen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Kattendans
Bergeijk
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
22:00
The Jack
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
21:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Paterskerk
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
21:00
Metropool Enschede
Enschede
00:00
De Dialoog
Ermelo
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
LOLA050
Groningen
20:30
Vera
Groningen
Martiniplaza
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
18:15
Simplon
Groningen
21:00
Haarlem Blues Club
Haarlem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Vorstin
Hilversum
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Merleyn
Nijmegen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater Carrousel
Ommen
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Notelaar
Oostmalle
20:30
P3
Purmerend
vrijdag 01 november 2019
20:30
A.A. Bondy
Amstelkerk, Amsterdam
Figgie
Cinetol, Amsterdam
20:30
Logan Mize
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Bigi Poku Toppers
Meervaart, Amsterdam
20:00
Mipso
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Underachievers
Melkweg, Amsterdam
Rayana Jay
Paradiso, Amsterdam
Lost Frequencies
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lauv
Paradiso, Amsterdam
19:00
Emel Mathlouthi
Melkweg, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hannah Gadsby
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Stones Sessions
Gigant, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Almighty Mighty
Luxor Live, Arnhem
19:30
Doyle Bramhall II
Luxor Live, Arnhem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
20:00
Suzan & Freek Theatertour
DNK, Assen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Marike Jager
Mezz, Breda
20:30
The Lighthouse
Mezz, Breda
20:00
Jan Rot - O Ja!
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
De Patrizanen - Het leven an sich
BREStheater, Brielle
20:00
Col3trane
Botanique, Brussel
20:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
15:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Anuar - EERLIJK
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Bunny Hoova en Kulou
Paard, Den Haag
Steffen Morrison
Paard, Den Haag
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Karsu
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
De Reisgenoot
Burgerweeshuis, Deventer
Clean Pete - Afblijven
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Omval, Diemen
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
The Tightropes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
De Dijk
Bibelot, Dordrecht
20:15
Belle Perez - Fiesta Perez!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jan Akkerman
Iduna, Drachten
22:00
Lucifer Star machine (UK) and Crimson River
The Jack, Eindhoven
a balladeer
Altstadt, Eindhoven
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
20:00
Binkbeats
Paterskerk, Eindhoven
20:00
Cedric Burnside
Café Wilhelmina, Eindhoven
Royal Republic
Effenaar, Eindhoven
21:00
Beyond The Black
Metropool Enschede, Enschede
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Dialoog, Ermelo
19:30
Leprous
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Erwin Java / Kat Riggins
Podium 't Beest, Goes
20:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
De Reggehof, Goor
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Soiree Francais / Fete du Musique: Le Roi Mort et Les Lentilles Rouges
LOLA050, Groningen
20:30
The Detroit Cobras
Vera, Groningen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Martiniplaza, Groningen
Bill Bailey
De Oosterpoort, Groningen
18:15
Vrijdag Akoestische Popavond
Simplon, Groningen
21:00
Sugar Ray & The Bluetones
Haarlem Blues Club, Haarlem
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Wëreldbänd - Släpstick
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
3J'S
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
22:00
LIVE: Holocaust (SCO) + Burning + Remain Untaimed
Muziekcafé Helmond, Helmond
Feuerengel
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Chieli Minucci / Lao Tizer Band
Metropool, Hengelo
20:30
Sheila E.
Metropool, Hengelo
Indian Askin
Vorstin, Hilversum
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Ilse DeLange
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Verte
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Harmonie Sint Aemiliaan - Maestro’s of Music
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:45
Luminize
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Bökkers
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Jaipur Junction
Podium Asteriks, Leeuwarden
Gaahls Wyrd / GosT / Mayhem
Gebr. De Nobel, Leiden
John Mayall
Muziekgieterij, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Dutch Eagles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Martyn Joseph
Xinix, Nieuwendijk
Monomyth
Merleyn, Nijmegen
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Lindenberg Theater, Nijmegen
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater Carrousel, Ommen
21:00
Dead Man Ray
De Zwerver, Oostende
20:00
Thank You For The Music - The Abba Story
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Green Lizard / Rudeboy
De Notelaar , Oostmalle
20:30
Leif de Leeuw
P3, Purmerend