Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:30
Mezz
Breda
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Mezz
Breda
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Roodkapje
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Savelberklooster
Heerlen
00:00
Theater Concordia
Enschede
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Amer
Amen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Folk in de Wâlden
Oentsjerk
20:30
Fakkelteater
Antwerpen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
Trix
Antwerpen
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Schalm
Westwoud
20:00
Spirit of 66
Verviers
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Munttheater
Weert
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Leest
Waalwijk
Flint
Amersfoort
NTGent
Gent
Theater De Omval
Diemen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Musis
Arnhem
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
19:00
Trix
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Patronaat
Haarlem
zondag 27 oktober 2019
20:00
Maisha
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Martyn Joseph
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:30
De Dijk
Mezz, Breda
20:30
Raphael Saadiq
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Gionnyscandal
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Dominic Fike
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Porridge Radio
EKKO, Utrecht
20:30
Baba Zula
Mezz, Breda
20:30
Robert Ellis
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Ada Lea
Roodkapje, Rotterdam
22:00
Figgie
Merleyn, Nijmegen
maandag 28 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Emmett Tinley
Savelberklooster, Heerlen
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater Concordia, Enschede
Metronomy
Melkweg, Amsterdam
20:00
Yungblud
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Charlie Cunningham
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tom Segura
Boom Chicago, Amsterdam
John Mayall
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Third Eye Blind
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Slow Show
Botanique, Brussel
20:00
Theodore
Paard, Den Haag
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
De Amer, Amen
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
John Scofield / Jon Cleary
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Bears Of Legend
Folk in de Wâlden, Oentsjerk
20:30
Iris Penning
Fakkelteater, Antwerpen
20:45
Session Americana
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 29 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniel Lohues / Holland Baroque
Agnietenhof, Tiel
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Patrizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wëreldbänd - Släpstick
De Oosterpoort, Groningen
Frank Carter & The Rattlesnakes
Melkweg, Amsterdam
19:30
Pond
Melkweg, Amsterdam
19:30
Perturbator
Trix, Antwerpen
19:45
Jesca Hoop
TivoliVredenburg, Utrecht
Golden Earring
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Yungblud
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Roy Orbison / Buddy Holly
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Tom Segura
Zuiderpershuis, Antwerpen
Chromatics
Trix, Antwerpen
20:00
Joe Dwet File
La Madeleine, Brussel
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Martyn Joseph
De Schalm, Westwoud
20:00
Simon Phillips
Spirit of 66, Verviers
Emeli Sandé
AFAS Live, Amsterdam
Odunsi
Paradiso, Amsterdam
Spyro Gyra
Paard, Den Haag
20:00
Sioen Plays Graceland
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Zoutmus - Kuikens van beton
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Palace
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Regina Albrink
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Ilse DeLange
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Habib Koité & Bamada
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Wolf & Moon
Cinetol, Amsterdam
20:30
Inter Arma
Merleyn, Nijmegen
Djavan
Paradiso, Amsterdam
20:30
Juan Wauters
EKKO, Utrecht
20:30
Mahmood
Rockhal, Esch zur Alzette
Naturally 7 - On Tour 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
CorridOr
Paradiso, Amsterdam
woensdag 30 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Eendracht, Gemert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniel Lohues / Holland Baroque
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Jan Beuving - Rotatie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Munttheater, Weert
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
De Patrizanen - Het leven an sich
ATLAS Theater, Emmen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
NTGent, Gent
Lebbis - De Ervaring
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Theater aan de Schie, Schiedam
Tino Martin
Musis, Arnhem
11:00
Csaba Erdös / Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam
19:00
Moonspell / Rotting Christ
Trix, Antwerpen
19:00
Freddie Gibbs / Madlib
Melkweg, Amsterdam
A Pale Horse Named Death + MolyBaron
Baroeg, Rotterdam
19:30
Dead Congregation / Destroyer 666
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Perturbator
Patronaat, Haarlem