Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
BREStheater
Brielle
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
DNK
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Pllek
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Zaal 100
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Vrij Zijn theater
Alkmaar
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Schalm
Westwoud
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Piek
Vlissingen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
22:00
CHV Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Pul
Uden
23:00
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
21:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
Forum Theater
Sittard
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Kulturhus
Ruurlo
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
13:00
Baroeg
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Hoftheater
Raalte
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
P3
Purmerend
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
vrijdag 01 november 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
BREStheater, Brielle
20:30
Marike Jager
Mezz, Breda
20:30
The Lighthouse
Mezz, Breda
20:00
Jan Rot - O Ja!
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Suzan & Freek Theatertour
DNK, Assen
20:30
Almighty Mighty
Luxor Live, Arnhem
19:30
Doyle Bramhall II
Luxor Live, Arnhem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
20:30
Stones Sessions
Gigant, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Hannah Gadsby
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
23:30
Lost Frequencies
Melkweg, Amsterdam
23:00
Franca
Pllek, Amsterdam
22:00
tobi lou
Paradiso, Amsterdam
21:00
Amsterdam Klezmer Band
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Saskia Laroo Band
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Trio Trabant
Zaal 100, Amsterdam
20:30
Iguana Death Cult
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
A.A. Bondy
Amstelkerk, Amsterdam
Figgie
Cinetol, Amsterdam
20:30
Logan Mize
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Bigi Poku Toppers
Meervaart, Amsterdam
Rayana Jay
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mipso
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Underachievers
Melkweg, Amsterdam
Lost Frequencies
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lauv
Paradiso, Amsterdam
19:00
Emel Mathlouthi
Melkweg, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Diggy Dex
P60, Amstelveen
20:15
South African Roadtrip
Flint, Amersfoort
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
De Meester, Almere
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:45
Xzibit
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Mercy John
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
THNX! 2019: De Party
Vrij Zijn theater, Alkmaar
21:30
On The House Heavy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 02 november 2019
Leprous
Hedon, Zwolle
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
Mainline 55
JJ Music House, Zoetermeer
20:30
Stillmarillion
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Band of Friends
De Peppel, Zeist
De Kift - BAL
Zaantheater, Zaandam
Lisa Lois Sings Adèle
Zaantheater, Zaandam
20:00
Awkward I - KYD
De Schalm, Westwoud
20:15
Symphonic Rock Night Band
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Mark Foggo
De Piek, Vlissingen
20:30
Tim Vantol
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Dennis van Aarssen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Janneke de Bijl
De Maaspoort, Venlo
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
De Maaspoort, Venlo
22:00
Handsome Johnny
CHV Noordkade, Veghel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sinkane
EKKO, Utrecht
Bohren und der Club of Gore
TivoliVredenburg, Utrecht
Green Lizard / Rude Boy
dB's, Utrecht
20:00
a balladeer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tabitha
TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
The Musical Box presents A Genesis Extravaganza
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Vipers - Queen Tribute
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
The Elo Show
De Pul, Uden
23:00
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
21:00
Farstreet
Little Devil, Tilburg
20:15
Dutch Eagles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
De Nacht van Jazzy Tiel
Agnietenhof, Tiel
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Wëreldbänd - Släpstick
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Toontje Lager
Het Bolwerk, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Sneek, Sneek
21:00
Indian Askin
Poppodium Volt, Sittard
19:00
Tribute Night: Ed Sheeran
Forum Theater, Sittard
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Arto Theater, Schoonhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Emile Visser / Niki Jacobs / Pieter Jan Cramer van den Bogaart
Kulturhus, Ruurlo
21:00
Lo-fi Le-vi / Price / Real Derek - Popronde Rotterdam 2019
Rotown, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Salami Rose Joe Louis
BIRD, Rotterdam
13:00
Dutch Doom Days (Saturday)
Baroeg, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Hoftheater, Raalte
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Eleven20one
P3, Purmerend
20:00
Brit Floyd
Kursaal Oostende, Oostende