Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
De Eendracht
Gemert
NTGent
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vera
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
Singer Theater
Laren
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Merleyn
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
00:00
Wickenburgh
't Goy
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Amsteltuin
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
OCCII
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Trix
Antwerpen
20:00
de Veste
Apeldoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Weijer
Boxmeer
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
La Madeleine
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
woensdag 30 oktober 2019
20:00
Symphonic Rock Night Band
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Cultura, Ede
20:00
Dutch Eagles
Parktheater, Eindhoven
20:00
Iris Penning
Effenaar, Eindhoven
De Patrizanen - Het leven an sich
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Eendracht, Gemert
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
NTGent, Gent
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Ilse DeLange
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ecstatic Vision / Temple Fang
Vera, Groningen
19:30
Perturbator
Patronaat, Haarlem
20:30
Huub Stapel - Het Huwelijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Damian Wilson
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Breakfast in America - Supertrap
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Axelle Red
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Singer Theater, Laren
19:30
Dead Congregation / Destroyer 666
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Hehobros
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tim Vantol
Merleyn, Nijmegen
Lavalu - Midair
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
New Talents of Comedy (NL/UK)
Comedy Club Haug, Rotterdam
19:00
A Pale Horse Named Death + MolyBaron
Baroeg, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Stef Kamil Carlens
De Casino, Sint-Niklaas
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Agnietenhof, Tiel
20:00
Sun Worship
Little Devil, Tilburg
Daniel Lohues / Holland Baroque
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:00
Baptist
Stathe, Utrecht
The Tallest Man on Earth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lauren Daigle
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Werftheater, Utrecht
20:15
Martijn Koning
De Maaspoort, Venlo
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Munttheater, Weert
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Zaantheater, Zaandam
11:00
Csaba Erdös / Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam
20:15
South African Roadtrip
Figi Theater, Zeist
20:30
Randy Hansen
Boerderij, Zoetermeer
Xzibit
Hedon, Zwolle
Baba Zula
Hedon, Zwolle
donderdag 31 oktober 2019
00:00
Mart Hillen In Concert
Wickenburgh, 't Goy
20:15
The Ruggeds
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Martyn Joseph
De Amsteltuin, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
One True Pairing
Paradiso, Amsterdam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Theo Ceccaldi
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Plested
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Jungstötter
Cinetol, Amsterdam
Psychedelic Porn Crumpets
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
20:00
Black Moonson / Bug / Labasheeda
OCCII, Amsterdam
20:00
ISSAM
Melkweg, Amsterdam
20:00
Flamingods
Paradiso, Amsterdam
20:00
Elderbrook
Melkweg, Amsterdam
20:00
Roy Orbison / Buddy Holly
RAI Theater, Amsterdam
19:30
Lauv
Paradiso, Amsterdam
Jay Park
Melkweg, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Filter
Trix, Antwerpen
20:00
Trio Trabant
de Veste, Apeldoorn
20:30
Habitants
Luxor Live, Arnhem
20:30
3J'S
Luxor Live, Arnhem
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
Beauforthuis, Austerlitz
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Isbells
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Hehobros
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Weijer, Boxmeer
20:30
Russian Village Boys
Mezz, Breda
20:30
Randy Hansen - 50 years since Woodstock
Mezz, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
20:00
Mahmood
La Madeleine, Brussel
Machine Head
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The Van Jets
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Tom Wavy
Paard, Den Haag
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater Dakota, Den Haag
20:00
The Detroit Cobras
Paard, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Diligentia, Den Haag
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Amphion, Doetinchem