Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Iduna
Drachten
20:15
Cultura
Ede
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C 't Schaliken
Herentals
21:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Idea
Soest
De Meenthe
Steenwijk
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Amsteltuin
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Trix
Antwerpen
donderdag 07 november 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Siberian Meat Grinder
Iduna, Drachten
20:15
Guido Spek - Geloof niet alles wat op internet staat
Cultura, Ede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato and beyond
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
South African Roadtrip
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Live at LOLA: The Lisa Colby Sound [USA] + Joy Killed the Duke
LOLA050, Groningen
21:00
Mark Lada's Golden Arches
Vera, Groningen
20:30
Sekaìology / The Desmonds
Simplon, Groningen
20:00
The Aggrolites
Simplon, Groningen
20:30
De Dijk
Patronaat, Haarlem
20:15
Charly Luske - The story of George Michael
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Deez Nuts / Lionheart
Patronaat, Haarlem
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Anne Neuteboom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yora Rienstra - UP
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C 't Schaliken, Herentals
21:00
wooten brothers
Duycker, Hoofddorp
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
The Tallis Scholars
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
3J'S
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Venhill
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koningshof, Maassluis
20:00
Duncan Laurence
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
Angel Bat Dawid
Merleyn, Nijmegen
20:45
Karsu
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Nielson
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Eriksson Delcroix / The Golden Glows
De Zwerver, Oostende
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Dutch Eagles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Hoftheater, Raalte
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
André Manuel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Sway Wild
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Rotown, Rotterdam
19:00
Månegarm + Einherjer + Dawn Of Disease
Baroeg, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Idea, Soest
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Meenthe, Steenwijk
Blood Red Shoes
013, Tilburg
20:00
Davina Michelle Skyward Clubtour
013, Tilburg
20:00
Dennis van Aarssen
Markant Uden, Uden
21:00
IndieXL presents: Charmless I / Grenadeers / Maggie Brown
Hofman, Utrecht
20:00
2 Years To Apocalypse / Mary Fields / Palm Reader / Port Violette
dB's, Utrecht
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
Russian Village Boys
De Helling, Utrecht
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Schalm, Veldhoven
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Powersolo
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Mats Eilertsen Trio
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Hehobros
Theater De Storm, Winterswijk
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Rootsriders - Tribute To Bob Marley
Het Klooster, Woerden
20:00
Axelle Red
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
20:15
Naturally 7 - On Tour 2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ness
Hedon, Zwolle
20:30
Seun Kuti & Egypt 80
Hedon, Zwolle
vrijdag 08 november 2019
21:30
White Elephant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Dia de Muertos
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Colin Benders, Metropole Orkest, Ibeyi - November Music
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Sway Wild
De Amsteltuin, Amstelveen
20:30
Green Lizard / Rudeboy
P60, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dandelion
Paradiso, Amsterdam
Fontaines D.C.
Bitterzoet, Amsterdam
Fontaines D.C.
Paradiso, Amsterdam
Asian Dub Foundation
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Christian Scott aTunde Adjuah
Bimhuis, Amsterdam
20:30
half•alive
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
BLUEFACE
The Box, Amsterdam
20:00
Liam Gallagher: As It Was (2019)
Melkweg, Amsterdam
Mannequin Pussy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dub Trio
Melkweg, Amsterdam
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
A-HA
AFAS Live, Amsterdam
19:30
James Barker Band
Q-Factory, Amsterdam
Banks
Paradiso, Amsterdam
Dub Inc
Melkweg, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Meervaart, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tourist LeMC
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
Almighty Mighty
Trix, Antwerpen
De Staat
Trix, Antwerpen