Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
15:00
ATLAS Theater
Emmen
14:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
16:00
Cacaofabriek
Helmond
15:00
CHV Noordkade
Veghel
Cinetol
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
De Zwerver
Oostende
14:30
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Dok6
Panningen
20:00
Dynamo
Eindhoven
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Hedon
Zwolle
15:00
Hofman
Utrecht
15:00
Junushoff Theater
Wageningen
14:00
Klokgebouw
Eindhoven
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
Little Devil
Tilburg
10:15
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
00:00
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Nieuwe Kerk
Haarlem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
20:45
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Rotown
Rotterdam
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
19:00
Willemeen
Arnhem
19:00
Baroeg
Rotterdam
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
De Vredehorst
Hoogeveen
Diligentia
Den Haag
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
19:45
Patronaat
Haarlem
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
14:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
20:00
Spirit of 66
Verviers
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Floralis
Lisse
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
20:30
Cinetol
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
zaterdag 02 november 2019
Lisa Lois Sings Adèle
Zaantheater, Zaandam
Michael Bublé
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 03 november 2019
Beast In Black
013, Tilburg
20:15
Sioen Plays Graceland
Agora Theater Lelystad, Lelystad
15:00
Romantische Opera "Scenes from Tarzan of the Apes"
ATLAS Theater, Emmen
14:00
Dutch Doom Days (Sunday)
Baroeg, Rotterdam
20:00
Philip Kroonenberg
Beauforthuis, Austerlitz
18:30
VanWyck - An Average Woman
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Col3trane
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Ghost-Note
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Briston Maroney
Botanique, Brussel
14:00
20 JAAR K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
11:00
20 JAAR K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
16:00
The Queen Experience
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Toffe Haan
CHV Noordkade, Veghel
Fangclub
Cinetol, Amsterdam
16:00
The Unknown Known
dB's, Utrecht
20:30
Randy Hansen
De Spot, Middelburg
20:30
The Long Ryders
De Zwerver, Oostende
14:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Dok6, Panningen
20:00
Dutch Doom Days
Dynamo, Eindhoven
Leprous
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Morrissey Indeed
Hedon, Zwolle
15:00
Jazzbende: Sonny Rollins
Hofman, Utrecht
15:00
South African Roadtrip
Junushoff Theater, Wageningen
14:00
Tributeland
Klokgebouw, Eindhoven
15:30
Iris Penning / Jennifer Porter
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Bill Bailey
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kimberose
La Madeleine, Brussel
15:00
Sway Wild
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
19:30
Trixie Whitley
LantarenVenster, Rotterdam
Downfall of gaia
Little Devil, Tilburg
10:15
Anne Roos Teunissen / Brigitte Heitzer / Rene van Kooten
Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Mothers Finest Tribute
Luxor Live, Arnhem
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Markant Uden, Uden
Refused / Thrice
Melkweg, Amsterdam
19:30
Emotional Oranges
Melkweg, Amsterdam
20:30
Xzibit
Metropool Enschede, Enschede
15:00
Jazz op Zondag: Jan van Duikeren,John Engels: Just friends
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Josh Ritter
Nieuwe Kerk, Haarlem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Duncan Laurence
Paard, Den Haag
20:45
Caroline Polachek
Paradiso, Amsterdam
Cigarettes After Sex
Paradiso, Amsterdam
Caroline Spence
Paradiso, Amsterdam
20:30
Russian Village Boys
Patronaat, Haarlem
15:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Doyle Bramhall II
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Worakls Orchestra
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Rotown, Rotterdam
16:00
Eastream Jazz Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Michael Bublé
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Kllo
TivoliVredenburg, Utrecht
Jessica Pratt
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lisa Stansfield
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Joseph
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Blanco White
Tolhuistuin, Amsterdam
15:30
Lilly Hiatt
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Les Filles de Illighadad
Vera, Groningen
19:00
Marcela Bovio + Indicolite
Willemeen, Arnhem
maandag 04 november 2019
19:00
As It Is
Baroeg, Rotterdam
Tino Martin
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
The Gregorian Voices Gregorian meets Pop
De Vredehorst, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
20:00
Jessica Pratt
Kantine Walhalla, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bill Bailey
La Madeleine, Brussel
Imogen Heap
Meervaart, Amsterdam
girl in red
Melkweg, Amsterdam
20:45
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Willie Watson
Paard, Den Haag
Quaker City Night Hawks
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parktheater, Eindhoven
19:45
Ghost-Note
Patronaat, Haarlem
The Kenny Wayne Shepherd Band
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Goodbye June
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Archive
Rockhal, Esch zur Alzette
14:30
Robert Cekov / Wouter Harbers
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
20:00
Popa Chubby
Spirit of 66, Verviers
Volbeat
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Floralis, Lisse
Herbie Hancock
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jessie Reyez
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Molly Tuttle
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 05 november 2019
20:00
The Vamps
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bombino
BIRD, Rotterdam
20:00
Iris Penning / Stephanie Struijk
C.C. Palethe, Overpelt
20:30
Velvet Negroni
Cinetol, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Hehobros
De Meenthe, Steenwijk
20:30
wooten brothers
De Oosterpoort, Groningen