Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
17:00
Café Buckshot
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Nieuwe Nor
Heerlen
14:30
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Zik Zak
Ittre
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
14:30
Koepeltheater
Leeuwarden
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
10:15
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Sneek
Sneek
013
Tilburg
14:30
013
Tilburg
20:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
De Pul
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
00:00
van Beresteyn
Veendam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
16:00
De Maaspoort
Venlo
Cultuurschuur
Wieringerwerf
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Trefpunt
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
17:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Muziekcentrum Enschede
Enschede
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
zondag 10 november 2019
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Sweet Mary Jane
Café Buckshot, Groningen
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
Russian Village Boys
Nieuwe Nor, Heerlen
14:30
Pure Song - Franse Chansons & Nederlandse Liedjes
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Ruysdael Kwartet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Laurence Jones Band
Zik Zak, Ittre
12:00
Iris & Friends - Jazzclub Zuid Limburg
Theater Kerkrade, Kerkrade
14:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Koepeltheater, Leeuwarden
Lamb
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
The Bluebirds
Doornroosje, Nijmegen
Blood Red Shoes
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Andre Hazes Jr.
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
Kat Riggins & Blues Revival
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Tones and I
Rotown, Rotterdam
20:00
Christian Scott
LantarenVenster, Rotterdam
15:00
Lavalu - Midair
Theater Walhalla, Rotterdam
10:15
Rene van Kooten
Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Mathilde Santing
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater Sneek, Sneek
Powerwolf
013, Tilburg
14:30
Fanclubdag Hippe Gasten
013, Tilburg
20:00
Eric Vloeimans - Oliver's Cinema
Theaterkerk Hemels, Twisk
Black Star Riders
De Pul, Uden
20:00
Wëreldbänd - Släpstick
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
00:00
Tangarine - Uiteen
van Beresteyn, Veendam
15:00
Reminder
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Henk Poort en de Helden
Theater de Schalm, Veldhoven
16:00
Giacometti & Schonewille - Meester en leerling
De Maaspoort, Venlo
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Cultuurschuur, Wieringerwerf
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Judith Hill
Boerderij, Zoetermeer
maandag 11 november 2019
22:00
Jvck James
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mallrat
Cinetol, Amsterdam
20:30
Hollow Coves
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Welshly Arms
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Giant Sand
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Marc Broussard
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Paris Shadows
Melkweg, Amsterdam
20:00
Honeymoan
Paradiso, Amsterdam
Alec Benjamin
Paradiso, Amsterdam
Hans Zimmer
Ziggo Dome, Amsterdam
Fever 333
Melkweg, Amsterdam
Zedd
Melkweg, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Counterfeit
Trix, Antwerpen
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Alice Phoebe Lou
La Madeleine, Brussel
18:00
Patrick Fiori
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:45
Edgelarks
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Leif Vollebekk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Iris Penning
Trefpunt, Gent
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Cate le Bon
Vera, Groningen
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Christopher Cross
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Föllakzoid / Go March
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marina
013, Tilburg
Bruce Hornsby
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ibrahim Maalouf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Worry Dolls
TivoliVredenburg, Utrecht
Andy McKee
TivoliVredenburg, Utrecht
11:00
Robert Cekov / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
dinsdag 12 november 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
SMANDEM
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hiatus Kaiyote
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hollow Coves
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Conservatorium van Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Twin Peaks
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marc Broussard
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ilse DeLange
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Greta van Fleet
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Charlotte Dos Santos
Paradiso, Amsterdam
19:30
Grieves & Too Many T's
Melkweg, Amsterdam
19:30
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
Shura
Melkweg, Amsterdam
17:00
Ntjam Rosie - Super-Sonic Jazz Festival
Paradiso, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Waterboys
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
19:30
Marina
Trix, Antwerpen
19:30
Paris
Trix, Antwerpen
Tino Martin
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Kennemer Theater, Beverwijk
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Alec Benjamin
La Madeleine, Brussel
20:30
Hehobros
Theater PePijn, Den Haag
Lamb
Paard, Den Haag
20:15
Sheila E.
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Alice Phoebe Lou
Effenaar, Eindhoven
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Muziekcentrum Enschede, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Goudse Schouwburg, Gouda