Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
TrompTheater
Leeuwarden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
De Peppel
Zeist
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Q-Factory
Amsterdam
21:00
013
Tilburg
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Café The Shuffle
Nijmegen
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Boothill Saloon
Amersfoort
21:30
Hofman
Utrecht
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Koloszaal
Raamsdonksveer
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Willem
Enschede
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater 't Web
Bleiswijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
The Lux
Zeewolde
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Beun
Heiloo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater `t Spieker
Eibergen
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Dorpshuis De Kastanjeboom
Dirkshorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Mainstage
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Den Blank
Overijse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Spant!
Bussum
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
01:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Trix
Antwerpen
19:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
Poppodium Volt
Sittard
vrijdag 15 november 2019
Van Dik Hout
013, Tilburg
20:30
Remco Veldhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
New Purple Celebration
Musis, Arnhem
20:30
Anderson Council
Spirit of 66, Verviers
20:30
The Bluebirds
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Muthspiel & Swallow
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Oscar Jerome
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Last Train
Altstadt, Eindhoven
20:30
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nina June
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
A Tribute To Amy Winehouse
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Low Roar
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Orange Grove
Luxor Live, Arnhem
20:30
Ed Struijlaart
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Donnerwetter - Openingsavond Dag van de Achterhoekse Popmuziek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
VanWyck
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jacob Spoelstra
TrompTheater, Leeuwarden
20:30
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
The Dirty Denims
PopEi, Eindhoven
20:30
Folk Road Show
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Handsome Poets
De Peppel, Zeist
20:45
3J'S
Gigant, Apeldoorn
20:45
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Doornroosje, Nijmegen
Everlast
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
The Magic Of Santana
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Feuerengel
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Soul Live
013, Tilburg
21:00
Alexandra Stréliski
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Stones Sessions
Metropool, Hengelo
21:00
S10
Rotown, Rotterdam
21:00
Cutthroat Brothers
Vera, Groningen
21:00
Twice The Same
De Flux, Zaandam
21:00
Edson Da Graça - Wakker
SplotsZ, Roelofarendsveen
21:00
Memphis Maniacs
Cacaofabriek, Helmond
21:00
The Conceptuals
Café The Shuffle, Nijmegen
21:00
Thin White Duke
JJ Music House, Zoetermeer
21:30
On The House: Reggae!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
22AD / Green Policy
Boothill Saloon, Amersfoort
21:30
Smartlappenfestival: Willie en de Billies
Hofman, Utrecht
Anna Ternheim
Merleyn, Nijmegen
22:00
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Basshaven #09
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
LIVE: Coldspell (SE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
zaterdag 16 november 2019
Andre Hazes Jr.
Koloszaal, Raamsdonksveer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Koningshof, Maassluis
Lisa Lois Sings Adèle
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Maaike Ouboter
De Kleine Willem, Enschede
De Kift - BAL
Theater Sneek, Sneek
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Web, Bleiswijk
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Posttheater, Arnhem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Fulcotheater, IJsselstein
Enge Buren - BASTA!
The Lux, Zeewolde
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Ervaring
Theater de Beun, Heiloo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater `t Spieker, Eibergen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater De Tuin, Leusden
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dorpshuis De Kastanjeboom, Dirkshorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Charly Luske - The story of George Michael
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Percossa - DOUBLE BILL
C.C. Den Blank, Overijse
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Mathilde Santing
Spant!, Bussum
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Schouwburg Hengelo, Hengelo
01:00
Steve Lacy
Paradiso, Amsterdam
15:00
Wia Buze
Theater Mozaïek, Zuidlaren
16:00
Henk Kraaijeveld Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Henri Dès
Koninklijk Circus, Brussel
18:00
BIRDfest
BIRD, Rotterdam
19:00
LovelyTheBand
Melkweg, Amsterdam
19:00
Devin Townsend: Empath Europe – Volume 1
Trix, Antwerpen
19:00
Matt Simons
Effenaar, Eindhoven
19:00
Farben Lehre + The Analogs
Baroeg, Rotterdam
Aborted / Entombed AD
Poppodium Volt, Sittard