Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Luxor Live
Arnhem
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Paard
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
CC De Warandepoort
Tervuren
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
19:30
Stevenskerk
Nijmegen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater Het Plein
Ridderkerk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Den Blank
Overijse
20:30
Spirit of 66
Verviers
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Munttheater
Weert
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Botanique
Brussel
19:00
Effenaar
Eindhoven
00:00
Spant!
Bussum
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Den Bolder
Waspik
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kleine Willem
Enschede
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
LOLA050
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Metropool
Hengelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
013
Tilburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Hedon
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
DNK
Assen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Kulturhus
Epe
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
t Smiske
Asse
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
PopEi
Eindhoven
20:15
van Beresteyn
Veendam
Koningshof
Maassluis
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
The Lux
Zeewolde
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
19:30
Trix
Antwerpen
20:15
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
EKKO
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
19:00
Trix
Antwerpen
zaterdag 16 november 2019
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Ruben Annink
Luxor Live, Arnhem
Roachford
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Residentie Orkest / Sven Figee
Paard, Den Haag
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Raymond van het Groenewoud
CC De Warandepoort, Tervuren
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater Harderwijk, Harderwijk
19:30
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights
Stevenskerk, Nijmegen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. De Kei, Reusel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Peter Dons / Wayback
Theater Het Plein, Ridderkerk
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theater de Stoep, Spijkenisse
Percossa - DOUBLE BILL
C.C. Den Blank, Overijse
20:30
Pavlov's Dog
Spirit of 66, Verviers
19:30
Parni Valjak
Melkweg, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
NITS - Nits 2019-2020
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Nikki Lane
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
New Purple Celebration
Markant Uden, Uden
20:15
Nederpop All Stars
Munttheater, Weert
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Fulcotheater, IJsselstein
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Murkage Dave
Melkweg, Amsterdam
Mr Eazi
Paleis 12, Brussel
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Mick Harvey & JP Shilo ft. Steve Shelley and Glenn Lewis
Patronaat, Haarlem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
21:00
Memphis Maniacs
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Meet me in Jamaica
ACU, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Matthew and the Atlas
Botanique, Brussel
19:00
Matt Simons
Effenaar, Eindhoven
00:00
Mathilde Santing
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Klooster, Woerden
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Den Bolder, Waspik
20:00
Made in Belgium
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Maaike Ouboter
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Luka Bloom
De Roma, Antwerpen
20:00
Lucky Chops
Metropool Enschede, Enschede
19:00
LovelyTheBand
Melkweg, Amsterdam
20:00
Look Mum No Computer
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
LIVE: Batenburg Hellbillie + vette surprise act!
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Live at LOLA: DROOL + The Slaughter House Band
LOLA050, Groningen
Lisa Lois Sings Adèle
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Life Of Agony
Metropool, Hengelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Ervaring
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Lavalu - Midair
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Laurence Jones Band
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kim Wilde
013, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Karsu
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Julian Lage
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Gigant, Apeldoorn
23:00
Joost van Bellen / Mason / The Rad Pack / Willie Wartaal
Hedon, Zwolle
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Zaantheater, Zaandam
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
DNK, Assen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Posttheater, Arnhem
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jan Rot - O Ja!
Kulturhus, Epe
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Iris Penning / Siebe Palmen
t Smiske, Asse
Indian Askin
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Ilse DeLange
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Hillstone
PopEi, Eindhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
van Beresteyn, Veendam
Henry van Loon - Onze Henry
Koningshof, Maassluis
17:00
Henri Dès
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Henk Poort en de Helden
DeLaMar, Amsterdam
16:00
Henk Kraaijeveld Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Hehobros
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
Han Bennink & ICP Orchestra
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Green Lizard / Rude Boy
Grenswerk, Venlo
20:30
Gestampte Meisjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Weijer, Boxmeer
20:30
Francis van Broekhuizen & Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Meervaart, Amsterdam
19:00
Farben Lehre + The Analogs
Baroeg, Rotterdam
Everlast
Luxor Live, Arnhem
20:00
Eric Vaarzon Morel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Enge Buren - BASTA!
The Lux, Zeewolde
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Parktheater, Eindhoven
20:00
Electric Six
Q-Factory, Amsterdam
20:00
El Fatso / inside electron / Left Alive / Power Switch / Skir
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
19:30
Echo Beatty
Trix, Antwerpen
20:15
Dutch Eagles
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
DOOMSTAD #6: Stake, Komatsu, Gizåh
EKKO, Utrecht
DeWolff / Golden Earring
Ahoy, Rotterdam
19:00
Devin Townsend: Empath Europe – Volume 1
Trix, Antwerpen