Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Vera
Groningen
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Paleis 12
Brussel
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:15
Theater Idea
Soest
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
Jeugdsoos De Pluu
Winsum
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Fluor
Amersfoort
Lotto Arena
Antwerpen
Martiniplaza
Groningen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Dynamo
Eindhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Bibelot
Dordrecht
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Ons Tejater
Lieshout
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:30
De Pul
Uden
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Zonnehuis
Amsterdam
22:00
AFAS Live
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
De Weijer
Boxmeer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Dynamo
Eindhoven
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Duycker
Hoofddorp
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
19:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Paradox
Tilburg
15:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Skâns
Gorredijk
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
15:00
Bimhuis
Amsterdam
00:00
C.C. De Kei
Reusel
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
De Eetalage
Lelystad
14:00
PopEi
Eindhoven
14:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
16:00
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag
16:00
Cacaofabriek
Helmond
15:00
Groene Engel
Oss
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Hoog Catharijne
Utrecht
zaterdag 23 november 2019
Indian Askin
Vera, Groningen
20:00
Ina Forsman
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:00
Immolation
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ilse DeLange
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Ian Paice
Rockhal, Esch zur Alzette
Huun-Huur-Tu
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meerpaal, Dronten
20:30
Henk Poort en de Helden
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Henge
Luxor Live, Arnhem
20:00
Hannah Williams & The Affirmations
BIRD, Rotterdam
21:00
Handsome Poets
P3, Purmerend
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Guy Davis
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
Grandmaster Flash
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Skâns, Gorredijk
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Wesopa Weesp, Weesp
16:00
Fleurine
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Fat Freddy's Drop
Paleis 12, Brussel
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater de Mythe, Goes
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Een halfje Purper
De Groene Zwaan, De Rijp
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater Idea, Soest
21:00
Dutch Eagles
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Durango (NL)
Nederland Drie, Wateringen
21:00
Douwe Doorduin
Jeugdsoos De Pluu, Winsum
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Diggy Dex
Fluor, Amersfoort
Dido
Lotto Arena, Antwerpen
Dennis van Aarssen
Martiniplaza, Groningen
Def Americans
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
De Staat
De Oosterpoort, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schaffelaartheater, Barneveld
Dashboard Confessional
Dynamo, Eindhoven
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Corroded
Bibelot, Dordrecht
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Tejater, Lieshout
20:00
Charly Lownoise & Mental Theo
Klokgebouw, Eindhoven
20:30
Cesar Zuiderwijk
Agora Theater Druten, Druten
19:30
Ceremony
Trix, Antwerpen
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Huiswaarts
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:30
Bootleg Betty / Hilltop Howlers
De Pul, Uden
19:00
Blanko
Melkweg, Amsterdam
20:00
Big Ass Metal Fest
dB's, Utrecht
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Dion Owen
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Ben Poole
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Beatles By Girls
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Axelle Red
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:30
Atomic
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Veur Theater, Leidschendam
Anna Ternheim
Het Zonnehuis, Amsterdam
22:00
Angerfist
AFAS Live, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest / Estrella Morente / Jalal Chekara
DeLaMar, Amsterdam
Alien Ant Farm / P.O.D.
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Alain Clark
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Agnostic Front / The Take
Dynamo, Eindhoven
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
zondag 24 november 2019
White Lies
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Vipers - Queen Tribute
Duycker, Hoofddorp
VanWyck - An Average Woman
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
14:15
Trio la Joie
D' Engelenburgh, Fijnaart
19:30
Tribulation
Podium 't Beest, Goes
20:30
Thor & Friends
Paradox, Tilburg
15:00
The Magic Of Santana
De Bosuil, Weert
20:00
The Fureys
De Skâns, Gorredijk
19:30
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
DeLaMar, Amsterdam
20:00
The Dire Straits Experience
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
15:00
Tatiana Koleva
Bimhuis, Amsterdam
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
C.C. De Kei, Reusel
19:30
Spanish Love Songs
Patronaat, Haarlem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Shahmen
Melkweg, Amsterdam
22:00
Pizzagirl
Paradiso, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Philip Kroonenberg
De Eetalage, Lelystad
14:00
PEEPSHOW
PopEi, Eindhoven
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
16:00
openingsconcert Serie Chopin Plus
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Michael Kiwanuka
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
Metal female voices tour met Leaves Eyes, Forever Still, Lost in Grey,
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Memphis: 50 Jaar!
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Matt Simons
Paard, Den Haag
16:00
Marzio Scholten
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
19:00
LIVE: Stage Experience November 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Libero Strijkorkest
Hoog Catharijne, Utrecht