Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
So What!
Gouda
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nicolauskerk
Wolphaartsdijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Mezz
Breda
21:00
Metropool Enschede
Enschede
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
19:30
Maassilo
Rotterdam
Luxor Live
Arnhem
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
18:45
Little Devil
Tilburg
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Lebuinuskerk
Deventer
20:30
La Madeleine
Brussel
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Koningshof
Maassluis
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
21:45
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Dok6
Panningen
00:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
DeMess
Naarden
De Zwerver
Oostende
20:00
De Parade (Plein)
's-Hertogenbosch
22:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Bosuil
Weert
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
vrijdag 06 december 2019
Rob de Nijs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Dennis van Aarssen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Mathilde Santing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Hong Kong Stars
Spirit of 66, Verviers
21:00
Iris Penning / Roos Blufpand
So What!, Gouda
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
De Partizanen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg de Lawei, Drachten
Best of... Ton Kas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max & Iggor Cavalera
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wëreldbänd - Släpstick
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Hartman
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Tom Waits - 70th birthday celebration by The Braindogs
Q-Factory, Amsterdam
20:15
South African Roadtrip
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Pene Corrida
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Ultimate Eagles
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Podium Hoge Woerd, De Meern
23:00
Hello Friday
Patronaat, Haarlem
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Patronaat, Haarlem
The Dirty Daddies
Patronaat, Haarlem
Son Mieux
Patronaat, Haarlem
20:30
Hehobros
Parktheater, Eindhoven
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
20:00
Corey Harper
Paradiso, Amsterdam
20:30
Erwin Leon en Woezels
Paard, Den Haag
19:30
Heidevolk
Paard, Den Haag
20:30
Okilly Dokilly
P3, Purmerend
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Morrissey Indeed
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Don Cossackchoir of Russia
Nicolauskerk, Wolphaartsdijk
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
Creedence Clearwater Survival
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Angelique Kidjo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Maria Emilia
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Munttheater, Weert
20:30
King Hiss
Mezz, Breda
21:00
Bummy Boys
Metropool Enschede, Enschede
22:00
Jesse Marchant
Merleyn, Nijmegen
Michael Brun
Melkweg, Amsterdam
19:00
F.I. / Jordymoney / MC Lost
Melkweg, Amsterdam
19:00
Marco Mengoni
Melkweg, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
19:30
Davina Michelle Skyward Clubtour
Maassilo, Rotterdam
Vandenberg's Moonkings
Luxor Live, Arnhem
20:30
Dawn Landes
Lutherse Kerk, Nijmegen
18:45
Exciter + Asomvel + Martyr
Little Devil, Tilburg
20:30
Daan Boom - De Eerste
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
The Void
Lebuinuskerk, Deventer
20:30
Vanesa Martín
La Madeleine, Brussel
19:00
Not the Rolling Stones
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Jan Akkerman
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Koningshof, Maassluis
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kennemer Theater, Beverwijk
Sara Kroos - Verte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Buster Shuffle
Iduna, Drachten
20:15
Symfo Classics
Hoftheater, Raalte
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
21:45
Hardstyle Pianist
Hedon, Zwolle
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Hedon, Zwolle
20:30
Dave Budha
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Tantric
Groene Engel, Oss
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Goudse Schouwburg, Gouda
Sacred Reich
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
New Cool Collective
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Cello Octet / Korzo producties
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
The Shavers
Duycker, Hoofddorp
20:15
Dutch Eagles
Dok6, Panningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Diligentia, Den Haag
20:30
De Kift - BAL
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
DeMess, Naarden
SX
De Zwerver, Oostende
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
De Parade (Plein), 's-Hertogenbosch
22:00
Omar Souleyman
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Gerard van Maasakkers
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Festival Grand Bazaar – Selim Dogru, reART Ensemble en solisten
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Vraemp geld - Volkstheater Frans Boermans
De Maaspoort, Venlo
20:15
Kees van Amstel
De Maaspoort, Venlo
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Karin Bloemen en de Old School Band
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
Danny Vera - Pressure makes diamonds
De Harmonie, Leeuwarden
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marillion
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam