Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
Cacaofabriek
Helmond
Bootstraat
Hasselt
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Sint Catharinakerk
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Botanique
Brussel
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
De Duif
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Munttheater
Weert
20:00
De Bosuil
Weert
00:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Markant Uden
Uden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch
Oudenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:30
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Vera
Groningen
20:30
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
ATLAS Theater
Emmen
19:30
Dynamo
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Meerpaal
Dronten
19:30
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
Het Evertshuis
Bodegraven
dinsdag 10 december 2019
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Carlton Jumel Smith
Merleyn, Nijmegen
Soulcrusher: Jo Quail / Mono
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
THE ELVIS CONCERT 2019 - Elvis' Greatest Hits at Christmas! - Dwight I
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
terwijl de kater sliep
Cacaofabriek, Helmond
Max & Iggor Cavalera
Bootstraat, Hasselt
20:30
The Abyssinians
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Wilminktheater, Enschede
20:00
Joep Beving
Sint Catharinakerk , Eindhoven
00:00
Yora Rienstra - UP
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sofi Tukker
Botanique, Brussel
South African Roadtrip
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Hot Chip
Trix, Antwerpen
21:00
Ari Lennox
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Naaz
Bitterzoet, Amsterdam
Rhiannon Giddens
De Duif, Amsterdam
20:15
Marlijn Weerdenburg En Gasten - Marlijn zingt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Midland
Melkweg, Amsterdam
19:00
Hobo Johnson & The Lovemakers
Melkweg, Amsterdam
Alter Bridge
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ellen ten Damme & The Magpie Orchestra - Casablanca
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 11 december 2019
The Magic Of Santana
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Henk Poort en de Helden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Munttheater, Weert
20:00
Ian Clement
De Bosuil, Weert
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Matt Schofield
Spirit of 66, Verviers
20:00
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Javier Guzman
De Maaspoort, Venlo
20:15
Ramses leeft! - Het Metropole Orkest, William Spaaij, Lucas Hamming
De Maaspoort, Venlo
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
Andrew Combs
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Markant Uden, Uden
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Ervaring
Theater Sneek, Sneek
20:30
Sean McLoughlin (UK)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Carlton Jumel Smith
BIRD, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Trijntje Oosterhuis
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch, Oudenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Bussel, Oosterhout
22:00
Kaleidobolt
Merleyn, Nijmegen
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:45
Davina Michelle Skyward Clubtour
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Daan Boom - De Eerste
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Edson Da Graça - Wakker
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:30
The Exploited
Duycker, Hoofddorp
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
South African Roadtrip
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
Memphis May Fire
Patronaat, Haarlem
20:15
Eric Vaarzon Morel
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Trupa Trupa
Vera, Groningen
20:30
Joep Beving
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
The Analogues
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Stray From the Path
Dynamo, Eindhoven
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Parktheater, Eindhoven
20:15
Kommil Foo - Oogst
Cultura, Ede
20:30
JB Meijers - Deltaboy
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
De Meerpaal, Dronten
19:30
Pro-Pain
Iduna, Drachten
Sara Kroos - Verte
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tino Martin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
The Abyssinians
Paard, Den Haag
20:00
Dennis van Aarssen
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Maxime Le Forestier
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Les Innocents
La Madeleine, Brussel
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Het Evertshuis, Bodegraven