Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Van Houtenkerk
Weesp
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
Vera
Groningen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Willemeen
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
20:15
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
15:00
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
00:00
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Altstadt
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
00:00
ATLAS Theater
Emmen
18:00
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
C.C. Stroud
Putten
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
20:30
Cinetol
Amsterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:00
de Beurs
Schijndel
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Pul
Uden
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Warande
Turnhout
21:00
De X
Leiden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
DNK
Assen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
16:00
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
20:30
Figi Theater
Zeist
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
Helsdingen
Vianen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
00:00
Hoftheater
Raalte
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:00
Janskerk
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
10:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
vrijdag 06 december 2019
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
CloudNights - DASH! | Wired Up
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Khruangbin
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
SEFA DOĞANAY
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
L’Épée
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Motionless in White
Trix, Antwerpen
21:00
The Tambles
V11, Rotterdam
20:00
Helix Trio & Friends
Van Houtenkerk, Weesp
20:00
Jacob Spoelstra
Veluvine, Nunspeet
20:00
Monomyth
Vera, Groningen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
On The House: Heavy!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Brutality will Prevail +Dagger Threat + MASS WORSHIP
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Jazzcafe: Prashant Samlal Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
GOLD + NASQUAMA
Willemeen, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Wilminktheater, Enschede
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Zaantheater, Zaandam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 07 december 2019
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
AFAS Live, Amsterdam
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
AFAS Live, Amsterdam
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato and beyond
Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Agnietenhof, Tiel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Hypergoods / WARD
Altstadt, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
ATLAS Theater, Emmen
18:00
Archspire
Baroeg, Rotterdam
Knocked Loose
Bibelot, Dordrecht
Son Mieux
Bibelot, Dordrecht
20:00
Guy Salomon Group / Half Easy Trio / Tijs Klaassen Quintet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Kishi Bashi
Bitterzoet, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Kayak / The Flower Kings
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Wëreldbänd - Släpstick
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Laïs
C.C. De Brouckere, Torhout
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Stroud, Putten
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C. Zundert, Zundert
Sacred Reich
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Jan Verstraeten
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Chassé Theater, Breda
20:30
Jesse Marchant
Cinetol, Amsterdam
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
14:15
Gustavo Corrales Romero & Ramón Valle
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Cultura, Ede
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:00
The SWAT, The heaviest Police
de Beurs, Schijndel
20:00
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:15
Dennis van Aarssen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
THE ELVIS CONCERT 2019 - Elvis' Greatest Hits at Christmas! - Dwight I
De Maaspoort, Venlo
20:15
Vraemp geld - Volkstheater Frans Boermans
De Maaspoort, Venlo
20:15
Minoux
De Maaspoort, Venlo
20:15
JB Meijers - Deltaboy
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meerpaal, Dronten
20:00
Roxeanne Hazes
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Kenny B
De Pul, Uden
20:15
Amstel Quartet
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Axelle Red
De Warande, Turnhout
21:00
Labryenco
De X, Leiden
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Deventer Schouwburg, Deventer
Yora Rienstra - UP
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
De Kift - BAL
Diligentia, Den Haag
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
DNK, Assen
Altın Gün / Fat White Family / L’Épée
Doornroosje, Nijmegen
20:00
NITS - Nits 2019-2020
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
16:00
Come As You Are
Effenaar, Eindhoven
SONS
EKKO, Utrecht
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Figi Theater, Zeist
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jan Akkerman
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Voltage - Tom Petty Tribute
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Dave Budha
Hedon, Zwolle
19:30
Next of Kin: The Dawn Brothers, DeWolff, Tim Knol en Friends
Hedon, Zwolle
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Helsdingen, Vianen
21:00
Pater Moeskroen
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Het Evertshuis, Bodegraven
Maaike Ouboter
Het Klooster, Woerden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Sean Rowe
Het Zonnehuis, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Hoftheater, Raalte
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:00
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Janskerk, Utrecht
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Koningshof, Maassluis
20:00
Haroun
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
LYRICAL: PJOTR + DANIËL BUSSER EN MEER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
The Simon & Garfunkel Story
Kursaal Oostende, Oostende
10:00
The Roy Orbison Story
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Bidi Fest: Blackup + Bitcho (B) + The Robots Are Coming
Little Devil, Tilburg
20:00
Front Line's last show of the decade
LOLA050, Groningen