Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
15:00
Janskerk
Utrecht
14:00
Café De Stad Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Perron-3
Rosmalen
14:30
Theater De Winsinghhof
Roden
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Theater de Kom
Nieuwegein
15:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
14:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:00
Cacaofabriek
Helmond
14:30
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
16:45
Patronaat
Haarlem
16:00
Podium 't Beest
Goes
19:30
Dynamo
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
00:00
Cultura
Ede
16:00
De Hip
Deventer
Paard
Den Haag
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
Mezz
Breda
DNK
Assen
19:30
Musis
Arnhem
18:00
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Engelse Kerk
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
AFAS Live
Amsterdam
16:30
P60
Amstelveen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Eureka
Zwolle
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Conversatorium Maastricht
Maastricht
20:30
Theater Floralis
Lisse
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater Concordia
Enschede
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Dominicanenklooster
Zwolle
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
Cacaofabriek
Helmond
Muziekodroom
Hasselt
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
zondag 08 december 2019
20:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater De Leest, Waalwijk
15:00
Crazy Cadillac
CHV Noordkade, Veghel
15:00
South African Roadtrip
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Maria Mendes & John Beasley
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Against The Current
De Helling, Utrecht
16:00
Monk, Škorić and Monk, Anticlan & What The Cat Dragged In
dB's, Utrecht
15:00
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Janskerk, Utrecht
14:00
Robin Kester / Tim Easton
Café De Stad Utrecht, Utrecht
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Denzel Curry
013, Tilburg
19:00
Trance
Little Devil, Tilburg
20:00
Clement Peerens
De Casino, Sint-Niklaas
15:00
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Perron-3, Rosmalen
14:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater De Winsinghhof, Roden
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Renée van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater de Kom, Nieuwegein
15:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
14:30
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
De Dijk
Gebr. De Nobel, Leiden
16:00
Camiel Boomsma
Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:00
We Stood Like Kings - Koyaanisqatsi USA 1982
Cacaofabriek, Helmond
14:30
Di Gojim
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
14:30
Weihnachtsoratorium J.S. Bach - Heerlense Oratoriumvereniging
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Daan Boom - De Eerste
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
16:45
MTV Headbangers Ball tour 2019
Patronaat, Haarlem
16:00
Buster Shuffle
Podium 't Beest, Goes
19:30
Remo Drive
Dynamo, Eindhoven
15:00
Stef van den Heuvel
PopEi, Eindhoven
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Cultura, Ede
16:00
Max Meser Group
De Hip, Deventer
Rick de Leeuw
Paard, Den Haag
17:00
Michèle Bernier
Koninklijk Circus, Brussel
Gregory Page
Mezz, Breda
Maaike Ouboter
DNK, Assen
19:30
Melanie
Musis, Arnhem
18:00
Queensrÿche
Trix, Antwerpen
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Marika Hackman
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Raul Midón
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Roo Panes
Paradiso, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
20:00
Balkankoor Slavuj
Engelse Kerk, Amsterdam
20:00
Choker
Paradiso, Amsterdam
20:00
Shlohmo
Tolhuistuin, Amsterdam
AJR
Melkweg, Amsterdam
19:00
Fat White Family
Melkweg, Amsterdam
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
AFAS Live, Amsterdam
16:30
Six Feet Under
P60, Amstelveen
20:00
The Analogues
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Waylon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:00
Top 2000 quiz (avondeditie)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Top 2000 quiz
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
11:00
Muziek uit het Derde Rijk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 09 december 2019
20:00
The Sonic Dawn
Eureka, Zwolle
11:00
Loes van Schothorst / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
Tino Martin
Theater de Spiegel, Zwolle
Boris
De Helling, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Joep Beving
Conversatorium Maastricht, Maastricht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Floralis, Lisse
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Wilminktheater, Enschede
Lavalu - Midair
Theater Concordia, Enschede
20:45
Simon Kempston
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Parktheater, Eindhoven
20:00
Stephan Eicher
Koninklijk Circus, Brussel
Gong / Steve Hillage Band
Paradiso, Amsterdam
20:30
Plàsi
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - De Minister Van Enthousiasme (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
19:00
Guy Sebastian
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 10 december 2019
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Dominicanenklooster, Zwolle
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Melanie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Carlton Jumel Smith
Merleyn, Nijmegen
Soulcrusher: Jo Quail / Mono
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
THE ELVIS CONCERT 2019 - Elvis' Greatest Hits at Christmas! - Dwight I
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
terwijl de kater sliep
Cacaofabriek, Helmond
Max & Iggor Cavalera
Muziekodroom, Hasselt
20:30
The Abyssinians
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda