Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
19:45
't Ukien
Kampen
Ahoy
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Gelredome
Arnhem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Zaantheater
Zaandam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
C.C. Zoetegem
Zottegem
20:00
Musis
Arnhem
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Cultuurlab
Delft
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
In the Woods
Leusden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Dominicanenklooster
Zwolle
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Engelse Kerk
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Spant!
Bussum
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Paradiso
Amsterdam
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Vera
Groningen
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater het Hof
Arnhem
zaterdag 14 december 2019
19:00
Naked Song Special - ode aan Jeff Buckley
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The New Roses
Melkweg, Amsterdam
19:30
Snelle
Melkweg, Amsterdam
Last In Line
013, Tilburg
19:30
Jasper Erkens
Trix, Antwerpen
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Laurenskerk, Rotterdam
19:45
Top 2000 Live!
't Ukien, Kampen
Bløf
Ahoy, Rotterdam
20:00
Barrelhouse
Paard, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Muziekgieterij, Maastricht
DJ Paul Elstak
Gelredome, Arnhem
20:00
Renan Luce
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Indian Askin
Patronaat, Haarlem
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Zaantheater, Zaandam
Son Mieux
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Zuco 103
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Clement Peerens
De Roma, Antwerpen
20:00
De Janse Bagge Bend
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Michael Prins
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
François Pirette
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Axelle Red
C.C. Zoetegem, Zottegem
20:00
Matt Andersen
Musis, Arnhem
20:00
Urbanus
De Domijnen, Sittard
20:00
45ACIDBABIES / EUT
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Het Podium, Hoogeveen
Mika
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Jungle By Night
Patronaat, Haarlem
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Noah Guthrie
Simplon, Groningen
20:00
Black Omolo / Tjerk & Liquid Sunshine
Cultuurlab, Delft
20:00
Rick de Leeuw
Manifesto, Hoorn
20:00
Emily Jane White
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Uitbraak Reunie 3.0
Baroeg, Rotterdam
20:00
De Kast
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Laïs
C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Bo Saris
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Horst, Venhorst
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Techneut
Podium 't Beest, Goes
20:00
Litzberg
Paradiso, Amsterdam
20:00
RAMAN.
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Pene Corrida
Willemeen, Arnhem
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jacob Spoelstra
De Meerpaal, Dronten
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Agnietenhof, Tiel
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Fay Claassen
Gasthuiskerk, Doesburg
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Bokassa
De Helling, Utrecht
20:15
Suzanne Jarvie
In the Woods, Leusden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Markant Uden, Uden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Diligentia, Den Haag
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Purmaryn, Purmerend
Typhoon
Dominicanenklooster, Zwolle
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Dutch Eagles
van Beresteyn, Veendam
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
South African Roadtrip
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Balkankoor Slavuj
Engelse Kerk, Amsterdam
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Celtic Gold An Irish Christmas
Spant!, Bussum
Lavalu - Midair
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Figi Theater, Zeist
20:30
Band with Benefits
TivoliVredenburg, Utrecht
IQ
Boerderij, Zoetermeer
20:30
New Cool Collective
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Concert: Felicity Provan 5tet
PlusEtage, Baarle-Nassau
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:30
Van Dik Hout
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Fabian Franciscus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Avishai Cohen
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Lipstick
Spirit of 66, Verviers
Mooon
EKKO, Utrecht
20:30
Eric Vaarzon Morel, Brownie Dutch, Alessandro Díaz e.a. - Felíz Navida
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Kraak & Smaak
Vera, Groningen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem