Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
EKKO
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Horst
Venhorst
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
De Schalm
Westwoud
00:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
De hoogte
Winsum
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:00
C.C. Zoetegem
Zottegem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Dominicanenklooster
Zwolle
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
17:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
15:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Koepelkerk
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Trix
Antwerpen
Eusebiuskerk
Arnhem
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
14:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
11:00
Chassé Theater
Breda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
13:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Paard
Den Haag
15:30
Houtrustkerk
Den Haag
15:00
World Forum Theater
Den Haag
14:00
Paard
Den Haag
15:30
Cultura
Ede
20:00
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
15:00
Podium heino
Heino
20:15
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Zik Zak
Ittre
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
Groene Engel
Oss
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
13:00
Forum Theater
Sittard
18:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
dB's
Utrecht
15:00
van Beresteyn
Veendam
15:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
15:00
CHV Noordkade
Veghel
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
15:30
Het Plein
West-Graftdijk
21:30
De Flux
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
zaterdag 14 december 2019
Last In Line
013, Tilburg
19:00
Diepenhorst + Underaged
Little Devil, Tilburg
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Markant Uden, Uden
20:30
Van Dik Hout
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Mooon
EKKO, Utrecht
20:30
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Band with Benefits
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bokassa
De Helling, Utrecht
20:00
Emily Jane White
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Michael Prins
TivoliVredenburg, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Dutch Eagles
van Beresteyn, Veendam
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
22:15
Fristap (solo)
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Bo Saris
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Horst, Venhorst
20:30
Lipstick
Spirit of 66, Verviers
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Schalm, Westwoud
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Cultuurschuur, Wieringerwerf
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Tangarine - Uiteen
De hoogte, Winsum
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Zaantheater, Zaandam
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Figi Theater, Zeist
21:00
Juicy
JJ Music House, Zoetermeer
IQ
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Axelle Red
C.C. Zoetegem, Zottegem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Odeon, Zwolle
Typhoon
Dominicanenklooster, Zwolle
zondag 15 december 2019
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Dennis van Aarssen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
17:00
Cappella Pratensis, locatie grote kerk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:45
Dennis Kroon
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Weima & v/d Werf
Paco Plumtrek, Almelo
15:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Blackwave.
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Kurt Elling
Bimhuis, Amsterdam
Maria Mena
Paradiso, Amsterdam
20:00
Het Grote Songfestivalfeest
Ziggo Dome, Amsterdam
Amon Amarth
AFAS Live, Amsterdam
Paenda
Melkweg, Amsterdam
19:00
Josylvio
Melkweg, Amsterdam
16:00
Klaartje van Veldhoven / Matthias Havinga / Seldom Sene
Koepelkerk, Amsterdam
16:00
Meindert Talma
Paradiso, Amsterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Dillewijn, Ankeveen
19:30
Bombus
Trix, Antwerpen
19:00
Skillet
Trix, Antwerpen
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Eusebiuskerk, Arnhem
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
14:30
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
16:00
The Preacher Men - Blue
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
11:00
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Chassé Theater, Breda
NITS - Nits 2019-2020
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Spant!, Bussum
13:00
The Keithbash
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Monomyth
Paard, Den Haag
15:30
Finnish Female Choir TAIKA
Houtrustkerk, Den Haag
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
14:00
Murder Ballads - Met The Bullfight
Paard, Den Haag
15:30
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Cultura, Ede
20:00
45ACIDBABIES / EUT
Effenaar, Eindhoven
15:00
Niels van Heel
PopEi, Eindhoven
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Matt Andersen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
Emily Jane White
Patronaat, Haarlem
15:00
Lavalu - Midair
Podium heino, Heino
20:15
Olga Vocal Ensemble
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
The New Roses
Zik Zak, Ittre
15:00
FrieJam presenteert: Izaline Calister Trio
Neushoorn, Leeuwarden
Tino Martin
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Gilbert O'Sullivan
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
Toussaint & Van Essen Duo
Groene Engel, Oss
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Harry Sacksioni
LantarenVenster, Rotterdam
13:00
Altijd zal ik van je houden - Ode aan Toon Hermans
Forum Theater, Sittard
18:00
M.O.D. (USA) + Milkman
Little Devil, Tilburg
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Markant Uden, Uden
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Markant Uden, Uden
Sólstafir
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Noah Guthrie
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Brederode, Scholten & Glerum
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
44 Shakedown / Dry Riverbed Trio
dB's, Utrecht
15:00
Beatshow
van Beresteyn, Veendam
15:00
Släpstick
Theater De Lampegiet, Veenendaal
15:00
Vintage Heroes
CHV Noordkade, Veghel
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Schalm, Veldhoven
15:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Het Plein, West-Graftdijk
21:30
Tommy Castro & The Painkillers
De Flux, Zaandam
20:00
Waylon
Zaantheater, Zaandam