Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Prinsenhof
Best
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Podium 't Beest
Goes
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Pand P
Eindhoven
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
22:00
P3
Purmerend
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Musis
Arnhem
Multifunctioneel Centrum De Zwingel
Melderslo
23:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
15:00
Laurenskerk
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
In the Woods
Leusden
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Podium
Hoogeveen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Het Bolwerk
Sneek
zaterdag 14 december 2019
19:00
Skillet
Trix, Antwerpen
20:00
Zuco 103
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Band with Benefits
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Emily Jane White
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Michael Prins
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Veste, Delft
20:15
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Bo Saris
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Omval, Diemen
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Hehobros
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Lipstick
Spirit of 66, Verviers
20:15
Celtic Gold An Irish Christmas
Spant!, Bussum
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
20:00
Noah Guthrie
Simplon, Groningen
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Fabian Franciscus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Eric Vaarzon Morel, Brownie Dutch, Alessandro Díaz e.a. - Felíz Navida
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Dave Budha + Cero Ismael
Rotown, Rotterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Posttheater, Arnhem
00:00
Mathilde Santing
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Techneut
Podium 't Beest, Goes
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Concert: Felicity Provan 5tet
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Jungle By Night
Patronaat, Haarlem
20:00
Indian Askin
Patronaat, Haarlem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Parktheater, Eindhoven
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Litzberg
Paradiso, Amsterdam
20:30
Frank Blueka
Pand P, Eindhoven
20:00
François Pirette
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Stumblin' Home
Paard, Den Haag
20:00
Barrelhouse
Paard, Den Haag
22:00
Daredevils
P3, Purmerend
20:00
45ACIDBABIES / EUT
Nieuwe Nor, Heerlen
20:45
Pendants
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
Licks & Brains
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Muziekgieterij, Maastricht
19:00
Naked Song Special - ode aan Jeff Buckley
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Weird Omen (FR)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Matt Andersen
Musis, Arnhem
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Multifunctioneel Centrum De Zwingel, Melderslo
23:00
DJ Mason / DJ Willie Wartaal / Joost van Bellen / The Rad Pack
Mezz, Breda
22:00
Baby Boys / Bummy Boys
Merleyn, Nijmegen
19:30
Snelle
Melkweg, Amsterdam
The New Roses
Melkweg, Amsterdam
18:00
T-shawn
Melkweg, Amsterdam
20:30
Henk Poort en de Helden
Meervaart, Amsterdam
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Markant Uden, Uden
20:00
Rick de Leeuw
Manifesto, Hoorn
21:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
19:00
Diepenhorst + Underaged
Little Devil, Tilburg
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Laurenskerk, Rotterdam
15:00
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Laurenskerk, Rotterdam
20:30
New Cool Collective
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Renan Luce
Koninklijk Circus, Brussel
21:00
Lilith / The Depression Club
JVC De Schuit, Katwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Juicy
JJ Music House, Zoetermeer
20:00
RAMAN.
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Suzanne Jarvie
In the Woods, Leusden
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Hoftheater, Raalte
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Het Podium, Hoogeveen
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
Focus
Het Bolwerk, Sneek