Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Vera
Groningen
20:30
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Cafe Stiels
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Spant!
Bussum
NatLab
Eindhoven
00:00
Theater Idea
Soest
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Ethias Arena
Hasselt
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Q-Factory
Amsterdam
EKKO
Utrecht
19:30
Martinikerk
Groningen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Boerderij
Zoetermeer
013
Tilburg
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
So What!
Gouda
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Brabanthal
Leuven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
donderdag 19 december 2019
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Op Sterk Water - In Space
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meerpaal, Dronten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Theater De Veste, Delft
20:15
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Dok6, Panningen
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Singer Theater, Laren
20:15
Eric Vaarzon Morel
De Doelen, Rotterdam
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Släpstick
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Dok6, Panningen
20:30
D-block Europe
Tolhuistuin, Amsterdam
45ACIDBABIES / EUT
Vera, Groningen
20:30
The Doors Alive
013, Tilburg
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Kasper van Kooten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Noah Guthrie
Luxor Live, Arnhem
20:30
John Corabi
Boerderij, Zoetermeer
20:30
De Kift - BAL
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
JB Meijers - Deltaboy
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
PRCTML / The Grey Pants / Weed & Dolphins
Hedon, Zwolle
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Boodschap, Rijen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lavalu - Midair
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Harry Glotzbach / Marlon Kicken / Wouter Monden
Hedon, Zwolle
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Guenter Råler / Sekaìology
Simplon, Groningen
20:30
Mobb Deep
Burgerweeshuis, Deventer
20:45
Kraak & Smaak
Doornroosje, Nijmegen
21:00
DJHAGY Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
22:00
Mummy's A Tree
Merleyn, Nijmegen
22:00
Oso Leone
Paradiso, Amsterdam
22:00
Saskia Laroo Band
Cafe Stiels, Haarlem
vrijdag 20 december 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Spant!, Bussum
Anuar - EERLIJK
NatLab, Eindhoven
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Idea, Soest
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving - Rotatie
Figi Theater, Zeist
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Patrizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - De Ervaring
Theater De Willem, Papendrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
JB Meijers - Deltaboy
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Kennemer Theater, Beverwijk
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
3J'S - Acoustic Christmas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marcel de Groot - DOOR
De Harmonie, Leeuwarden
Weihnachtsfest der Volksmusik
Ethias Arena, Hasselt
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
12:00
Jong Talentklas - Conservatorium Maastricht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
The Boyz
Melkweg, Amsterdam
18:30
Haagse Song Van Het Jaar
Paard, Den Haag
Indian Askin
Melkweg, Amsterdam
19:00
Anno Domini
Baroeg, Rotterdam
19:30
Bummy Boys
Gebr. De Nobel, Leiden
The Day
Q-Factory, Amsterdam
The Brahms
EKKO, Utrecht
19:30
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Martinikerk, Groningen
19:45
Danny Vera
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Waylon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Kovacs & Metropole Orkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Son Mieux
Nieuwe Nor, Heerlen
My Baby
Paradiso, Amsterdam
20:00
Urbanus
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
The Hillbilly Moonshiners
Poppodium Volt, Sittard
20:00
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
At The Gates
013, Tilburg
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Green Lizard / Rude Boy
So What!, Gouda
20:00
Laïs
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Murth Mossel - #NoFilter
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Enge Buren - BASTA!
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Genesis Project
Brabanthal, Leuven
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Les Robots
dB's, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Reggehof, Goor
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
PORSELAIN + TJALLING + DOODSWENS
Willemeen, Arnhem
20:00
Crazy Piano's
Schouwburg de Lawei, Drachten