Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Houtrustkerk
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Chassé Theater
Breda
15:30
Cultura
Ede
Patronaat
Haarlem
14:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
15:30
Het Plein
West-Graftdijk
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
17:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
Bitterzoet
Amsterdam
15:00
van Beresteyn
Veendam
AFAS Live
Amsterdam
13:00
Forum Theater
Sittard
20:00
Effenaar
Eindhoven
15:30
dB's
Utrecht
Patronaat
Haarlem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Melkweg
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
Paard
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Hedon
Zwolle
19:30
Trix
Antwerpen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Sint Catharinakerk
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Altstadt
Eindhoven
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
18:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Bavo Kerk Haarlem
Haarlem
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Martiniplaza
Groningen
Chassé Theater
Breda
ATLAS Theater
Emmen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
Vera
Groningen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Paleis 12
Brussel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Marekerk
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
zondag 15 december 2019
20:00
Gilbert O'Sullivan
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
FrieJam presenteert: Izaline Calister Trio
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Finnish Female Choir TAIKA
Houtrustkerk, Den Haag
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
11:00
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Chassé Theater, Breda
15:30
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Cultura, Ede
Emily Jane White
Patronaat, Haarlem
14:30
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Dennis van Aarssen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
15:45
Dennis Kroon
Podium Victorie, Alkmaar
15:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Het Plein, West-Graftdijk
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
Mainstage, 's-Hertogenbosch
17:00
Cappella Pratensis, locatie grote kerk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
16:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Brederode, Scholten & Glerum
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Bombus
Trix, Antwerpen
Blackwave.
Bitterzoet, Amsterdam
15:00
Beatshow
van Beresteyn, Veendam
Amon Amarth
AFAS Live, Amsterdam
13:00
Altijd zal ik van je houden - Ode aan Toon Hermans
Forum Theater, Sittard
20:00
45ACIDBABIES / EUT
Effenaar, Eindhoven
15:30
44 Shakedown / Dry Riverbed Trio
dB's, Utrecht
maandag 16 december 2019
Ycee
Patronaat, Haarlem
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
René Froger
AFAS Circustheater, Scheveningen
Melanie Martinez
Melkweg, Amsterdam
20:45
Marjolein Meijers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Maria Mena
De Oosterpoort, Groningen
Mahalia
Paard, Den Haag
20:30
Kurt Elling
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Hiss Golden Messenger
Melkweg, Amsterdam
21:30
Emily Jane White
Vera, Groningen
Clairo
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Chilly Gonzales
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bragi
Hedon, Zwolle
19:30
Ari Lennox
Trix, Antwerpen
dinsdag 17 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
De Maaspoort, Venlo
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Sint Catharinakerk , Eindhoven
20:15
Tania Kross
De Maaspoort, Venlo
19:30
Son of Han / The Dutch
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Something Blue
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Släpstick
Munttheater, Weert
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
NSJO
Simplon, Groningen
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Waar was ik?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Mahalia
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Loyle Carner
Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Kurt Elling
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jett Rebel
Altstadt, Eindhoven
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
JB Meijers - Deltaboy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
18:30
Ghost
Rockhal, Esch zur Alzette
19:00
Gashi
Melkweg, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater Sneek, Sneek
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Het Klooster, Woerden
20:00
Eric Vaarzon Morel
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Emmanuel Moire
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
De Meenthe, Steenwijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Denzel Curry
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
De Kreuners
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
Schouwburg Odeon, Zwolle
woensdag 18 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Yannick Bovy Celebrates Nat King Cole
Schouwburg De Kring, Roosendaal
11:00
Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam
20:00
Weihnachtsfest der Volksmusik
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:15
Trijntje Oosterhuis
Bavo Kerk Haarlem, Haarlem
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tino Martin
Martiniplaza, Groningen
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
ATLAS Theater, Emmen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
The Analogues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
T-99
Vera, Groningen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Zuidplein, Rotterdam
Soprano
Paleis 12, Brussel
20:30
Sloper Ft. Cesar Zuiderwijk & Mario Goosens
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
De Muze, Noordwijk
20:15
Seven Drunken Nights - The Story of the Dubliners
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sara Kroos - Verte
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Marekerk, Leiden
Percossa - DOUBLE BILL
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Panteón Rococó
Melkweg, Amsterdam