Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
Maaspodium
Rotterdam
20:30
Café de Cactus
Hengelo
21:30
Martiniplaza
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
20:45
Goudse Schouwburg
Gouda
18:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Effenaar
Eindhoven
Fifth|NRE
Eindhoven
De Roma
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
19:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Zaantheater
Zaandam
Spirit of 66
Verviers
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Kursaal Oostende
Oostende
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
AINSI
Maastricht
20:00
Het Depot
Leuven
14:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Posthuis Theater
Heerenveen
19:00
Posthuis Theater
Heerenveen
21:30
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Rockhal
Esch zur Alzette
Mystiek Theater
Enschede
Effenaar
Eindhoven
21:30
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:30
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
De Maaspoort
Venlo
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Markant Uden
Uden
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
013
Tilburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Brebl
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:15
Schouwburg Lochem
Lochem
19:15
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Depot
Leuven
Theater Ins Blau
Leiden
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
Martiniplaza
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Simplon
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Vooruit
Gent
19:00
Vooruit
Gent
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
zondag 11 oktober 2020
16:00
Flip Noorman - Leonard Cohen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 12 oktober 2020
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:30
Popeye presents: Mercy John
Café de Cactus, Hengelo
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
UB40
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
20:45
The Murder Ballad
Goudse Schouwburg, Gouda
18:30
Murder Ballad
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Trust Us We're Liars
Effenaar, Eindhoven
TaxiWars
Fifth|NRE, Eindhoven
Jaga Jazzist
De Roma, Antwerpen
Heather Nova
Paradiso, Amsterdam
The 1975
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Faces on TV
Melkweg, Amsterdam
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
dinsdag 13 oktober 2020
19:15
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Figi Theater, Zeist
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Greg Howe
Spirit of 66, Verviers
Doe Maar
TivoliVredenburg, Utrecht
Deathstars
TivoliVredenburg, Utrecht
UB40
013, Tilburg
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
AINSI, Maastricht
20:00
TaxiWars
Het Depot, Leuven
14:00
Vera Mann - Goesting
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Jandino - Opgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
19:00
Jandino - Opgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
The Levellers
Vera, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:30
Renee van Wegberg - Renée Doet De Dames
Goudse Schouwburg, Gouda
Jaga Jazzist
Rockhal, Esch zur Alzette
Nathalie Baartman - Breek
Mystiek Theater, Enschede
Fu Manchu
Effenaar, Eindhoven
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
Jarry
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
George & Eran - George & Eran worden racisten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Yannis Kotsiras
La Madeleine, Brussel
20:00
Spinvis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Marble Sounds
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lynda Lemay
Koninklijk Circus, Brussel
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Robin Kester
Paradiso, Amsterdam
Fish
Paradiso, Amsterdam
Kiana Ledé
Melkweg, Amsterdam
18:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
woensdag 14 oktober 2020
20:30
Lonneke Dort
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Ed Struijlaart - Alles op Rood
De Maaspoort, Venlo
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Schalm, Veldhoven
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Markant Uden, Uden
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. De Brouckere, Torhout
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater Sneek, Sneek
21:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jasper Blom Quartet / Pablo Held
Brebl, Nijmegen
Judy Blank
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Ana Popovic
Muziekgieterij, Maastricht
21:15
Van Dik Hout
Schouwburg Lochem, Lochem
19:15
Van Dik Hout
Schouwburg Lochem, Lochem
Eefje de Visser
Het Depot, Leuven
Vlamousse - Saampies
Theater Ins Blau, Leiden
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Singer Theater, Laren
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Rob Scheepers - Gulzig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
Heather Nova
De Oosterpoort, Groningen
Doe Maar
De Oosterpoort, Groningen
Comedy Night: Arie Koomen / Jeroen Pater / Johan van Gulik
Simplon, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Videodroom: Kevin Richard Martin
Vooruit, Gent
19:00
Videodroom: 'the Space Between' (Katharina Smets / Ingrid Leonard
Vooruit, Gent
20:30
Deathstars
Rockhal, Esch zur Alzette