Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Flint
Amersfoort
La Madeleine
Brussel
Martiniplaza
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
AFAS Circustheater
Scheveningen
Altstadt
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Doelen
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
De Roma
Antwerpen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
Jan van Besouw
Goirle
Koninklijk Circus
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
4AD
Diksmuide
Annabel
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Doelen
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
La Madeleine
Brussel
19:00
Livestream
Online
Maassilo
Rotterdam
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
12:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
V11
Rotterdam
Vooruit
Gent
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
18:30
Burgerhaven
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
De Helling
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Nijverheid
Utrecht
18:30
De Spot
Middelburg
DeLaMar
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Fluor
Amersfoort
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Hedon
Zwolle
maandag 19 april 2021
20:00
Wende Snijders
Flint, Amersfoort
The Teskey Brothers
La Madeleine, Brussel
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Martiniplaza, Groningen
Nekfeu
Melkweg, Amsterdam
Mae Muller
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rayen Panday
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Peter Pannekoek
Theater de Speeldoos, Baarn
OG3NE - Sweet Harmony Tour
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Testevent: Stef Bos - Leef
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Roué Verveer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Eric Vloeimans' Gatecrash
TivoliVredenburg, Utrecht
Peach Pit
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
dinsdag 20 april 2021
OG3NE - Sweet Harmony Tour
AFAS Circustheater, Scheveningen
Bongeziwe Mabandla
Altstadt, Eindhoven
Bongeziwe Mabandla
Altstadt, Eindhoven
Stef Bos - Tijd
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Lefto presents NCHTWNKL
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
De Doelen, Rotterdam
Johan Goossens - In het beste geval
De Muze, Noordwijk
Paul Weller
De Roma, Antwerpen
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek
Diligentia, Den Haag
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2020
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rayen Panday
Het Nationale Theater , Den Haag
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Jan van Besouw, Goirle
Yannick Noah
Koninklijk Circus, Brussel
Sevdaliza
Melkweg, Amsterdam
5 Seconds of Summer
Paleis 12, Brussel
20:00
Wende Snijders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
We Love Songfestival!
Theater de Speeldoos, Baarn
Jandino - Opgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Testevent: Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Zaantheater, Zaandam
woensdag 21 april 2021
Fleddy Melculy
4AD, Diksmuide
Fresku
Annabel, Rotterdam
Jaga Jazzist
BIRD, Rotterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lucas & Arthur Jussen
De Doelen, Rotterdam
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Roué Verveer
Diligentia, Den Haag
20:00
Brigitte Heitzer / Rene van Kooten
Flint, Amersfoort
20:00
Wende Snijders - de Wildernis
Het Nationale Theater , Den Haag
Janne Schra - Janne & de Vogels
Junushoff Theater, Wageningen
Polo & Pan
La Madeleine, Brussel
19:00
Tame Impala
Livestream, Online
Rhye
Maassilo, Rotterdam
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Munttheater, Weert
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Orpheus, Apeldoorn
Beach Bunny
Paradiso, Amsterdam
12:00
Personal Trainer
Paradiso, Amsterdam
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Eric Vloeimans' Gatecrash
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jandino - Opgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Percossa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sven Ratzke - Where Are We Now
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Hunkert
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
The Analogues - Let It Be: abbey road
Theater aan de Schie, Schiedam
Vlamousse - Saampies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kampanje, Den Helder
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Herman van Veen
Theater de Speeldoos, Baarn
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Testevent: Rosa Da Silva - Rosa Verwacht
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Testevent: Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Sjaak Bral
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
18:30
De Nederlandse Bachvereniging
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
V11 GAAT LIVE: DJ’S HALBSTARK + MENSENSCHUW
V11, Rotterdam
Alvin Curran
Vooruit, Gent
A-ha- Hunting High and Low Live
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Twentse Pro-test Corona Cabaret!
Wilminktheater, Enschede
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
donderdag 22 april 2021
5 Seconds of Summer
AFAS Live, Amsterdam
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Agnietenhof, Tiel
Amy Macdonald
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Popa Chubby
Boerderij, Zoetermeer
18:30
Wende Snijders
Burgerhaven, Deventer
Elvana
Burgerweeshuis, Deventer
Lisa Loeb - Extase
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Kamer met Uitzicht - Spinvis in VR
De Helling, Utrecht
René van Meurs - Hunkert
De Kattendans, Bergeijk
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Maaspoort, Venlo
20:00
Luke Cohlen / Upsammy
De Nijverheid, Utrecht
18:30
Danny Vera
De Spot, Middelburg
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Billy Ocean
Doornroosje, Nijmegen
Jaga Jazzist
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Testevent: Wies
Fluor, Amersfoort
Mintzkov
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Kevin
Hedon, Zwolle