Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
21:30
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Ottone
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Protestants Kerkje
Oudenbosch
20:00
Rock Lobster
Antwerpen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Sijthoff
Leiden
Singer Theater
Laren
20:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:30
Spirit of 66
Verviers
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Wijkcentrum Alleman
Amstelveen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
21:00
Xinix
Nieuwendijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
vrijdag 17 januari 2020
20:30
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Kantine Walhalla, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Sheila
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Fay Claassen
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Mystic Prophecy (D) + Mob Rules (D)
Little Devil, Tilburg
20:00
ESNS in LOLA met / Hickeys / Teepee / Tús Nua/Genuine Jacks
LOLA050, Groningen
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Hilltop Howlers
Luxor Live, Arnhem
20:15
New Cool Collective
Luxor Live, Arnhem
20:15
Hadewych Doet De Dames
Markant Uden, Uden
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
22:00
Menno Solo
Melkweg, Amsterdam
20:00
Zea Mays
Melkweg, Amsterdam
19:30
Aries
Melkweg, Amsterdam
20:30
Physical Graffiti
Metropool, Hengelo
21:30
Kris Kross Amsterdam
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Red Forrest
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Eva van Manen / Litzberg
Mezz, Breda
20:30
Leonard Cohen Tribute Band
Mezz, Breda
20:00
Waylon
Musis, Arnhem
20:00
JJ Sharp & The SaltyDog
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Johannette Zomer
Ottone, Utrecht
Echt Gebeurd op Reis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Lyapis-98
Paard, Den Haag
Sara Kroos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Limburgs Oratoriumkoor & Symfonieorkest Concertato
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
2000 Motels
Patronaat, Haarlem
20:15
JB Meijers - Deltaboy
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Deelder & vd Lek
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Mothership
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:00
Duo Macondo
Protestants Kerkje, Oudenbosch
20:00
Broeder Dieleman
Rock Lobster, Antwerpen
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
S.C.C. De Ruchte, Someren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg de Lawei, Drachten
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Kind van twee werelden - Thijs Borsten & Lucretia van der Vloot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Analogues
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Brederode, Scholten & Glerum
Sijthoff, Leiden
Henry van Loon - Onze Henry
Singer Theater, Laren
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Spant!, Bussum
20:30
The Aristocrats
Spirit of 66, Verviers
21:00
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Do - Mijn Kleine Huis
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Crown For A Killer Nephylim en 7Tools bij café the Jack
The Jack, Eindhoven
20:15
Dominic Seldis
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Theater Aan de Slinger, Houten
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Bussel, Oosterhout
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater De Omval, Diemen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Dutch Eagles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Iris Hond
Theater Zinin, Nijverdal
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theaterhotel Almelo, Almelo
23:00
Leuk Dat Je D'r Was Afterparty
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Leuk dat je d'r bent band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:00
Sweet Mary Jane
Wijkcentrum Alleman, Amstelveen
20:30
Tumblin’ Triad + Animal Road
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Michael Moore Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wilminktheater, Enschede
21:00
Sam Baker
Xinix, Nieuwendijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zaantheater, Zaandam