Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
22:00
Panama
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
Theater `t Spieker
Eibergen
Rotown
Rotterdam
Pitboel Theater
Sittard
09:00
O.J.C. De Roos
Deurne
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Patronaat
Haarlem
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Boerderij
Zoetermeer
20:30
RASA
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:30
De Zwerver
Oostende
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Simplon
Groningen
Junushoff Theater
Wageningen
Melkweg
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Gebäude 9
Keulen
20:30
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Walhalla
Deventer
20:00
NedPhO-Koepel
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Idea
Soest
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De School
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
17:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Manifesto
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Gashouder
Dedemsvaart
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
W:halll Auditorium
Sint-Pieters-Woluwe
Theater Walhalla
Rotterdam
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
Little Devil
Tilburg
DeLaMar
Amsterdam
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
De Piek
Vlissingen
20:30
Vera
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
Sound Dog
Breda
20:00
Trefpunt
Gent
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Meester
Almere
20:00
Melkweg
Amsterdam
Musis
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
De Peppel
Zeist
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
21:30
De Fles
Spijkenisse
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Eglise Saint-Gilles
Saint-Hubert
20:00
De Oosterpoort
Groningen
zaterdag 23 april 2016
20:00
Birdy
Paradiso, Amsterdam
19:30
Bob MacLaren / Reinier Meijer / Tanja Seehofer / Victor Luis van Es
Lichtfabriek, Haarlem
20:15
Boudewijn de Groot
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
22:00
Brothers in the Booth / Des Santos / Flo Phielix & Jeff Smink / Groove
Panama, Amsterdam
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Cam Penner / Jon Wood
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
20:00
Celine Cairo
Meervaart, Amsterdam
Comedy Kitchen
De Dillewijn, Ankeveen
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater `t Spieker, Eibergen
CROWS / St. Tropez
Rotown, Rotterdam
Cymbaline / Rahana / Uncle Harry / Zoo Children
Pitboel Theater, Sittard
09:00
Dada's Troost / De zondagamateurs
O.J.C. De Roos, Deurne
Daniel Lohues
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
DASH!
PlusEtage, Baarle-Nassau
21:00
De Houdini's ft Anton Goudsmit: How blue's the blues?
Muziekpodium DJS, Dordrecht
De Kraaien
Patronaat, Haarlem
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
16:00
De Nederlandse Bachvereniging
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Podium Hoge Woerd, De Meern
22:00
Death Hawks
Paradiso, Amsterdam
20:00
Def P
Gebr. De Nobel, Leiden
Delain
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Dhoad Gypsies Of Rajasthan
RASA, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:30
Dr. Dog
De Zwerver, Oostende
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Zaantheater, Zaandam
20:30
Eerie Wanda
Simplon, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Feuerengel
Melkweg, Amsterdam
17:00
Final Touch
Café de Pilaren, Alkmaar
Fling - A sunny day in the rain
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
20:30
From USA & Friends - Muziektheatershow 'Touch me again'
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Funeral Dress / Gino's Eyeball
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Gare Du Nord
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Gerald Clayton Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Golden Earring
Schouwburg Almere, Almere
Guus Meeuwis - Morgen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Haiko Fertig / Jelmer Smink / Remy Koopman
Walhalla, Deventer
20:00
Harmonieorkest Groot Excelsior
NedPhO-Koepel, Amsterdam
20:00
Harry Sacksioni
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Her Majesty
Theater Idea, Soest
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Het Requiem van Mozart - Noord Nederlands Orkest
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Hiele / Nosedrip / Ssaliva
De School, Amsterdam
21:00
Iguana Death Cult / The Black Cult
Bibelot, Dordrecht
17:30
Innerwish / Nefast
Fluor, Amersfoort
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Joep Pelt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Joy Division Undercover
Manifesto, Hoorn
JP & The Seeger Session Band
Fulcotheater, IJsselstein
Karsu Dönmez
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kasper van Kooten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kirsten van Teijn - Heilloos
Gashouder, Dedemsvaart
Kommil Foo - Schoft
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
La Bonne Nouvelle selon Quartom
W:halll Auditorium, Sint-Pieters-Woluwe
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Walhalla, Rotterdam
22:00
Laura Gibson
TivoliVredenburg, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Lenny Kuhr
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
20:00
Lethal Attack + Scallywag
Nederland Drie, Wateringen
20:00
Lets rock 4 Alpe d'Huzes
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:00
Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
LOUIS! - What a Wonderful World
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Lucky Fonz III
De Piek, Vlissingen
20:30
MakeBelieve - Farwell Festival
Vera, Groningen
Mariah Carey - Sweet Sweet Fantasy tour
Ziggo Dome, Amsterdam
Mark Foggo's Skasters
Sound Dog, Breda
20:00
Marutyri
Trefpunt, Gent
21:00
Maurice van Hoek
Taverne, Bergen
21:00
Max Meser
Altstadt, Eindhoven
20:00
Metalcore Mayhem: 2 Years To Apocalypse / Evolve / Frontstreet / To Th
De Meester, Almere
20:00
MHD
Melkweg, Amsterdam
Michael Prins
Musis, Arnhem
22:00
Mitski
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nina June
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ogham in Concert met Bots
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Orquesta Buena Vista Social Club
Vorstin, Hilversum
21:00
Ost+front
De Peppel, Zeist
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Peter Pan Speedrock
Doornroosje, Nijmegen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Physical Graffiti
De Bosuil, Weert
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
21:30
Pinhead
De Fles, Spijkenisse
19:30
Pink Floyd Project
Metropool, Hengelo
20:00
Poison Idea
Melkweg, Amsterdam
21:00
Poogie Bell Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Quentin Dujardin Trio
Eglise Saint-Gilles, Saint-Hubert
20:00
Racoon
De Oosterpoort, Groningen