Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Helling
Utrecht
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater Idea
Soest
Capitole
Gent
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
BIRD
Rotterdam
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Vier
Nijmegen
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
De Meester
Almere
21:00
Luxor Live
Arnhem
Podium Asteriks
Leeuwarden
00:00
Spant!
Bussum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Merleyn
Nijmegen
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
23:45
Melkweg
Amsterdam
Podium heino
Heino
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
23:30
Paradiso
Amsterdam
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
21:00
Altstadt
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Abdijkerk Aduard
Aduard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
18:15
Dynamo
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TivoliVredenburg
Utrecht
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:15
De Nijverheid
Utrecht
19:30
Poppodium Volt
Sittard
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kreun
Kortrijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
De Amsteltuin
Amstelveen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
19:30
Maassilo
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Sneek
Sneek
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:30
Luxor Live
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Klif
Nijmegen
vrijdag 14 februari 2020
20:00
Orchestral Manoeuvres in the Dark
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
19:30
Obongjayar
Melkweg, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Nona
De Helling, Utrecht
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Idea, Soest
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
De Poorterij, Zaltbommel
23:00
Moxie / Nuno dos Santos / Paranoid London / Paul WOolford
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Moonchild
BIRD, Rotterdam
Mister Cover
Spirit of 66, Verviers
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Mary Halvorson & Bill Frisell
Bimhuis, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marten de Paepe
Theater Vier, Nijmegen
20:30
Marco Santos solo: Common Ground
Paard, Den Haag
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Malford Milligan & The Southern Aces
Heyhoef-Backstage, Tilburg
Lonely Robot
Boerderij, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Ervaring
Kennemer Theater, Beverwijk
Kitchenette & Real Derek
De Meester, Almere
21:00
Kita Menari / Avi On Fire
Luxor Live, Arnhem
Katadreuffe / The Guru Guru
Podium Asteriks, Leeuwarden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kacy and Clayton
Merleyn, Nijmegen
20:00
JW Roy
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Podium heino, Heino
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jason Bouman
Markant Uden, Uden
23:30
Janey
Paradiso, Amsterdam
Jan Rot - O Ja!
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Indianizer
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Koningshof, Maassluis
20:00
Het Gezelschap
Vorstin, Hilversum
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Hadewych Doet De Dames
Chassé Theater, Breda
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Hofpoort, Coevorden
21:00
Gender Roles
Altstadt, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Frans Bauer - Live in Concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Vorstin, Hilversum
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Eva van Manen
Het Nationale Theater , Den Haag
20:00
Estonian Philharmonic Chamber Choir
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ekaterina Levental
Abdijkerk Aduard, Aduard
20:15
Dutch Eagles
Cpunt Theater, Hoofddorp
18:15
Dust Bolt / Prong / Unearth
Dynamo, Eindhoven
20:00
Drukwerk
Iduna, Drachten
20:15
Drinking Boys And Girls Choir / Otoboke Beaver
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dopebwoy
Simplon, Groningen
20:15
Dominic Seldis
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Doctor Krapula
Melkweg, Amsterdam
Do - Mijn Kleine Huis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Delain
TivoliVredenburg, Utrecht
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Spant!, Bussum
20:15
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:15
De Baron
De Nijverheid, Utrecht
19:30
De Avond van de Poëzie
Poppodium Volt, Sittard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Daan Boom - De Eerste
Zaantheater, Zaandam
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Complexity Fest Pre-party
Patronaat, Haarlem
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Caravan Palace
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Cabaret Oriental
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brihang
De Kreun, Kortrijk
22:00
Borokov Borokov
Paradiso, Amsterdam
22:00
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Black Pumas
Trix, Antwerpen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Bert Heerink / Jan Akkerman
Bibelot, Dordrecht
20:30
Ben Dubin / David Luning
De Amsteltuin, Amstelveen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Balthazar (Be)
Maassilo, Rotterdam
20:30
Anuar - Eerlijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Sneek, Sneek
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agnietenhof, Tiel
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:30
Amsterdam Klezmer Band
Luxor Live, Arnhem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:00
3J'S
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:45
2000 Motels
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
'Nuff Said Brzzvll / Andrew Makkinga
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Klif, Nijmegen