Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Schakel
Waregem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Markt
Arnhem
De Trans
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
De Weijer
Boxmeer
Chassé Theater
Breda
20:00
Beursschouwburg
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
21:00
The Jack
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Theater de Mythe
Goes
19:30
Podium 't Beest
Goes
Jan van Besouw
Goirle
20:30
So What!
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadspark Groningen
Groningen
20:30
Haarlem Blues Club
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Zaal Lux
Herenthout
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Zik Zak
Ittre
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Singer Theater
Laren
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Roodkapje
Rotterdam
19:00
LantarenVenster
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Lewinski
Sneek
19:30
Lewinski
Sneek
20:30
Little Devil
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ACU
Utrecht
19:00
Stathe
Utrecht
20:00
CHV Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
De Piek
Vlissingen
21:00
Nederland Drie
Wateringen
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
De Flux
Zaandam
19:00
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Hedon
Zwolle
Wijthmenerplas
Zwolle
donderdag 25 april 2024
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Schakel, Waregem
Rob Scheepers - Weerlicht
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Legendary Albums Live - Nirvana's MTV Unplugged In New York
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Tim Fransen - Try outs
Het Klooster, Woerden
Fuad Hassen - Vogelvrij
Zaantheater, Zaandam
20:15
3JS en Red Limo Quartet - Hollandse Meesters
Figi Theater, Zeist
19:30
These Wicked Rivers
Boerderij, Zoetermeer
Johan
Hedon, Zwolle
vrijdag 26 april 2024
20:15
Stefan Hendrikx - Who's the man
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Cristina Branco
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Yamato - HINOTORI
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Stef Bos - Bloudruk
Flint, Amersfoort
20:30
Thijs Boontjes
Paradiso, Amsterdam
Eric Cantona
Meervaart, Amsterdam
20:15
The man with the many pianos
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Dadju / Tayc
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Modern English
Paradiso, Amsterdam
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tin Fingers
De Roma, Antwerpen
20:00
Beyond The Black
Trix, Antwerpen
20:00
Ashton Brothers - Brothers
Orpheus, Apeldoorn
KingSize Arnhem Festival
De Markt, Arnhem
Het Foute Oranjefeest
De Trans, Arnhem
Jochen Otten - De kwaadste nog niet
Posttheater, Arnhem
20:15
The Best of Britain - The Power of Music
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Erwin Nyhoff - Elvis the Music - The King
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Rolling Stones By Sticky Fingers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Leids Cabaret festival - Finalistentour
De Weijer, Boxmeer
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf
Chassé Theater, Breda
20:00
Ottla
Beursschouwburg, Brussel
20:00
M Huncho
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Thirty Seconds to Mars
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Zap Mama
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
The Bootleg Sixties - Overtures
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Exile
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Pene Corrida
Bibelot, Dordrecht
20:00
Rundfunk - Schau
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
The Billy Joel Experience - The Album Tour
Theater `t Spieker, Eibergen
21:00
Lionesz / Rage Against The System
The Jack, Eindhoven
Chef'Special
Effenaar, Eindhoven
Herman van Veen - Een voorstelling
Wilminktheater, Enschede
20:00
SLASH ft. Myles Kennedy and The Conspirators
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
The Kik - Bal populaire
Theater de Mythe, Goes
19:30
Bodyfarm / Inherited / Insurrection
Podium 't Beest, Goes
Gerard van Maasakkers - In de Gloria!
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Hallo Venray
So What!, Gouda
20:00
Anne Jan Toonstra
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tartarus Records Presents: Ultha + Ortega + Oud Zeer + All Are To Retu
Vera, Groningen
20:00
Jungle By Night
De Oosterpoort, Groningen
De Helden van Oranje - Groningen
Stadspark Groningen, Groningen
20:30
Rusty Zinn
Haarlem Blues Club, Haarlem
Slum Village
Patronaat, Haarlem
20:15
Tim Fransen - Try outs
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tobi Kooiman - Best of 2
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
3JS en Red Limo Quartet - Hollandse Meesters
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Manfred Mann's Earth Band
Metropool, Hengelo
Jawad Es Soufi - Harira
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Fischer-Z
Zaal Lux, Herenthout
20:15
Whitney Queen Of The Night
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rob Scheepers - Weerlicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Nick Schilder – The Singer Songwriter Show
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Vuile Huichelaar - Foute Liedjes Parade
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
The Klets + Support Act
Zik Zak, Ittre
20:15
Niki Jacobs - De Ballade van Mauthausen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Hoofs / Rats and Daggers
Oefenbunker, Landgraaf
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Singer Theater, Laren
20:00
Hugh Cornwell
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Jouke - Sluikstort
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Arnold Mühren / Piet Veerman - Story of The Cats
Schouwburg Lochem, Lochem
19:30
Bony King of Nowhere
Muziekgieterij, Maastricht
19:30
Pommelien Thijs
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Michelle David & The True-tones
Doornroosje, Nijmegen
Yard Act
Doornroosje, Nijmegen
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Legendary Albums Live - Nirvana's MTV Unplugged In New York
Theater De Willem, Papendrecht
Fuad Hassen - Vogelvrij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Kenny B - Den Poku
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Folly Group
Roodkapje, Rotterdam
19:00
Ghostly Kisses + Sandrayati
LantarenVenster, Rotterdam
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diyet & The Love Soldiers
Lewinski, Sneek
19:30
Eli Goffa
Lewinski, Sneek
20:30
Borstal (UK) + Indulgence
Little Devil, Tilburg
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Markant Uden, Uden
23:30
MALUGI / Marlon Hoffstadt
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Schouten / Huby / Janssen & Adriaan Van Dis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mosh Against Monarchy
ACU, Utrecht
19:00
Jesperjesper / PIPPA
Stathe, Utrecht
20:00
VeRdraaid Vinyl
CHV Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Ja, Leuk
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Tribute To Pink Floyd By Be Floyd
Spirit of 66, Verviers
20:30
Jim Deddes - De Joardy Show
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
These Wicked Rivers
De Piek, Vlissingen
21:00
Old Man's Riot / THORNDALE
Nederland Drie, Wateringen
Ocobar - Forever clapton!
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
King Phonk!!
De Flux, Zaandam
19:00
Adrian Borland & The Sound - A Retrospective
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Kabelbreuk Kingsnight / SNDNB
Hedon, Zwolle
Kingdance
Wijthmenerplas, Zwolle