Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Boerderij
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
Markant Uden
Uden
19:30
Podium 't Beest
Goes
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Little Devil
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadspark Groningen
Groningen
Lewinski
Sneek
19:30
Lewinski
Sneek
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Zaal Lux
Herenthout
20:00
Roodkapje
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Jan van Besouw
Goirle
19:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
So What!
Gouda
Wilminktheater
Enschede
De Trans
Arnhem
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:00
Stathe
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Posttheater
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Hedon
Zwolle
Singer Theater
Laren
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Flux
Zaandam
Wijthmenerplas
Zwolle
De Markt
Arnhem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
Botanique
Brussel
21:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
ACU
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Wesopa Weesp
Weesp
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Beursschouwburg
Brussel
20:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg Venray
Venray
Het Veur Theater
Leidschendam
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Haarlem Blues Club
Haarlem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Patronaat
Haarlem
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vera
Groningen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Zik Zak
Ittre
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
21:00
De Piek
Vlissingen
20:30
Paradiso
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
De Roma
Antwerpen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
CHV Noordkade
Veghel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
donderdag 25 april 2024
20:00
WENDE - Sterrenlopen
Effenaar, Eindhoven
20:15
Whitney Queen Of The Night
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yamato - HINOTORI
Scheldetheater, Terneuzen
Yard Act
Paradiso, Amsterdam
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Zap Mama
De Roma, Antwerpen
vrijdag 26 april 2024
20:15
3JS en Red Limo Quartet - Hollandse Meesters
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Adrian Borland & The Sound - A Retrospective
Boerderij, Zoetermeer
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf
Chassé Theater, Breda
20:00
Anne Jan Toonstra
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Arnold Mühren / Piet Veerman - Story of The Cats
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Ashton Brothers - Brothers
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Beyond The Black
Trix, Antwerpen
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Markant Uden, Uden
19:30
Bodyfarm / Inherited / Insurrection
Podium 't Beest, Goes
19:30
Bony King of Nowhere
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Borstal (UK) + Indulgence
Little Devil, Tilburg
Chef'Special
Effenaar, Eindhoven
20:15
Cristina Branco
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dadju / Tayc
Ziggo Dome, Amsterdam
De Helden van Oranje - Groningen
Stadspark Groningen, Groningen
Diyet & The Love Soldiers
Lewinski, Sneek
19:30
Eli Goffa
Lewinski, Sneek
Eric Cantona
Meervaart, Amsterdam
20:15
Erwin Nyhoff - Elvis the Music - The King
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Exile
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Fischer-Z
Zaal Lux, Herenthout
20:00
Folly Group
Roodkapje, Rotterdam
Fuad Hassen - Vogelvrij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Gerard van Maasakkers - In de Gloria!
Jan van Besouw, Goirle
19:00
Ghostly Kisses + Sandrayati
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Hallo Venray
So What!, Gouda
Herman van Veen - Een voorstelling
Wilminktheater, Enschede
Het Foute Oranjefeest
De Trans, Arnhem
20:00
Hoofs / Rats and Daggers
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Hugh Cornwell
De Harmonie, Leeuwarden
Jawad Es Soufi - Harira
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:00
Jesperjesper / PIPPA
Stathe, Utrecht
20:30
Jim Deddes - De Joardy Show
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochen Otten - De kwaadste nog niet
Posttheater, Arnhem
20:00
Jungle By Night
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Kabelbreuk Kingsnight / SNDNB
Hedon, Zwolle
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Singer Theater, Laren
20:30
Kenny B - Den Poku
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
King Phonk!!
De Flux, Zaandam
Kingdance
Wijthmenerplas, Zwolle
KingSize Arnhem Festival
De Markt, Arnhem
20:15
Legendary Albums Live - Nirvana's MTV Unplugged In New York
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Leids Cabaret festival - Finalistentour
De Weijer, Boxmeer
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
21:00
Lionesz / Rage Against The System
The Jack, Eindhoven
20:00
M Huncho
Ancienne Belgique (AB), Brussel
23:30
MALUGI / Marlon Hoffstadt
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Manfred Mann's Earth Band
Metropool, Hengelo
21:00
Michelle David & The True-tones
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Modern English
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mosh Against Monarchy
ACU, Utrecht
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Nick Schilder – The Singer Songwriter Show
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Niki Jacobs - De Ballade van Mauthausen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ocobar - Forever clapton!
Wesopa Weesp, Weesp
21:00
Old Man's Riot / THORNDALE
Nederland Drie, Wateringen
20:00
Ottla
Beursschouwburg, Brussel
20:00
Pene Corrida
Bibelot, Dordrecht
Pieter Derks - Ja, Leuk
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Jouke - Sluikstort
Het Veur Theater, Leidschendam
19:30
Pommelien Thijs
Muziekgieterij, Maastricht
Rob Scheepers - Weerlicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rolling Stones By Sticky Fingers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Rundfunk - Schau
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Rusty Zinn
Haarlem Blues Club, Haarlem
20:30
Schouten / Huby / Janssen & Adriaan Van Dis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
SLASH ft. Myles Kennedy and The Conspirators
Rockhal, Esch zur Alzette
Slum Village
Patronaat, Haarlem
20:15
Stef Bos - Bloudruk
Flint, Amersfoort
20:15
Stefan Hendrikx - Who's the man
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tartarus Records Presents: Ultha + Ortega + Oud Zeer + All Are To Retu
Vera, Groningen
20:15
The Best of Britain - The Power of Music
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
The Billy Joel Experience - The Album Tour
Theater `t Spieker, Eibergen
The Bootleg Sixties - Overtures
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
The Kik - Bal populaire
Theater de Mythe, Goes
20:30
The Klets + Support Act
Zik Zak, Ittre
20:15
The man with the many pianos
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
21:00
These Wicked Rivers
De Piek, Vlissingen
20:30
Thijs Boontjes
Paradiso, Amsterdam
Thirty Seconds to Mars
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Tim Fransen - Try outs
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Tin Fingers
De Roma, Antwerpen
Tobi Kooiman - Best of 2
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Tribute To Pink Floyd By Be Floyd
Spirit of 66, Verviers
20:00
VeRdraaid Vinyl
CHV Noordkade, Veghel
20:15
Vuile Huichelaar - Foute Liedjes Parade
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Whitney Queen Of The Night
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yamato - HINOTORI
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yard Act
Doornroosje, Nijmegen
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Theater De Lievekamp, Oss
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Zap Mama
Ancienne Belgique (AB), Brussel