PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 07 jun
AFAS Live
Amsterdam
Botanique
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Trix
Antwerpen
Beatrix Theater
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Ziggo Dome
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Merleyn
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
di 08 jun
Schouwburg de Lawei
Drachten
Café Loburg
Wageningen
18:00
Café de Cactus
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Botanique
Brussel
Café Loburg
Wageningen
AFAS Live
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Botanique
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
wo 09 jun
Schouwburg de Lawei
Drachten
Philips Stadion
Eindhoven
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Melkweg
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Goudse Schouwburg
Gouda
Q-Factory
Amsterdam
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Vorst Nationaal
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
BIRD
Rotterdam
Livestream
Online
1
20:00
Brebl
Nijmegen
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
do 10 jun
Stichting Cultuurspinnerij De Vasim
Nijmegen
The Blues Village Grolloo
Grolloo
Kasteel Vorden
Vorden
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Kursaal Oostende
Oostende
Musis
Arnhem
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
De Vorstin
Hilversum
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Luxor Live
Arnhem
Metropool
Hengelo
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
dB's
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Roma
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
1
De Skâns
Gorredijk
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Metropool
Hengelo
Musis
Arnhem
De Vorstin
Hilversum
21:00
Theater de Bussel
Oosterhout

maandag 07 juni 2021

Tyler, The Creator AFAS Live, Amsterdam
OM Botanique, Brussel
Stay Homas Koninklijk Circus, Brussel
Clouseau Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Distillers Trix, Antwerpen
Fred van Leer - Leer van Fred Live Beatrix Theater, Utrecht
Jandino - Opgefokt Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Foto The Script
The Script Ziggo Dome, Amsterdam
Bassekou Kouyate Concertgebouw, Amsterdam
Plien en Bianca - En nu dan? Zaantheater, Zaandam
Deradoorian Merleyn, Nijmegen
The Sessions: Mouflon Effenaar, Eindhoven

dinsdag 08 juni 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg de Lawei, Drachten
Ten Times A Million Café Loburg, Wageningen
18:00
Thijs Kemperink Café de Cactus, Hengelo
Shortparis Melkweg, Amsterdam
19:00
MO Festival Melkweg, Amsterdam
Foto The Distillers
The Distillers Melkweg, Amsterdam
Deradoorian Botanique, Brussel
Ten Times A Million Café Loburg, Wageningen
Foto Korn
Korn AFAS Live, Amsterdam
Gabriel Iglesias Lotto Arena, Antwerpen
Ali B - Koorts Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino - Opgefokt Theater aan het Vrijthof, Maastricht
OM Botanique, Brussel
Foto The Script
The Script Ziggo Dome, Amsterdam
Véronique Gallo Koninklijk Circus, Brussel
Kommil Foo - OOGST Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater De Lievekamp, Oss
OG3NE - Sweet Harmony Tour Schouwburg Venray, Venray
Plien en Bianca - En nu dan? Zaantheater, Zaandam
Yentl en de Boer - Lacrimosa De Kleine Komedie, Amsterdam
Yiorgos Fakanas Group Ft.guthrie Govan Boerderij, Zoetermeer
Clouseau Paradiso, Amsterdam
The Vices Paradiso, Amsterdam
21:00
Voodoo Chambers Paard, Den Haag

woensdag 09 juni 2021

Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg de Lawei, Drachten
Foto Guus Meeuwis - Groots Junior
Guus Meeuwis - Groots Junior Philips Stadion, Eindhoven
Steve Harley 013, Tilburg
GusGus Melkweg, Amsterdam
19:00
MO Festival Melkweg, Amsterdam
Wage War Dynamo, Eindhoven
Dead Bronco Melkweg, Amsterdam
The Distillers Melkweg, Amsterdam
19:30
Hermine Deurloo Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Grenzeloze generatie Melkweg, Amsterdam
Foto Eric Clapton
Eric Clapton Sportpaleis, Antwerpen
Foto Maluma
Maluma Ziggo Dome, Amsterdam
Robert Jon & The Wreck Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ali B - Koorts Goudse Schouwburg, Gouda
Cemetery Sun Q-Factory, Amsterdam
Jarry Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
The Script - Sunsets & Full Moons 2020 Vorst Nationaal, Brussel
Edouard Baer Koninklijk Circus, Brussel
Marta Arpini BIRD, Rotterdam
Foto Davina Michelle
Davina Michelle Livestream, Online
1
20:00
Teus Nobel Brebl, Nijmegen
OG3NE - Sweet Harmony Tour Theaters Tilburg, Tilburg
Yentl en de Boer - Lacrimosa De Kleine Komedie, Amsterdam
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Personal Trainer Paradiso, Amsterdam
The Doors Alive Podium Victorie, Alkmaar

donderdag 10 juni 2021

Drift Festival Stichting Cultuurspinnerij De Vasim, Nijmegen
Holland International Blues Festival The Blues Village Grolloo, Grolloo
Mañana Mañana Kasteel Vorden, Vorden
18:00
Het Zomer Theater: Rolf Sanchez Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Engelbert Humperdinck Kursaal Oostende, Oostende
Stef Bos Musis, Arnhem
19:00
Lavinia Meijer Podium Victorie, Alkmaar
Pater Moeskroen De Vorstin, Hilversum
19:00
MO Festival Melkweg, Amsterdam
19:00
DJ Pim Baroeg, Rotterdam
19:00
Roué Verveer Theater de Bussel, Oosterhout
Anamanaguchi Melkweg, Amsterdam
La Pegatina Effenaar, Eindhoven
Habib Koité & Bamada Luxor Live, Arnhem
The Doors Alive Metropool, Hengelo
Stef Kamil Carlens Paard, Den Haag
Stef Kamil Carlens Paard, Den Haag
The Urban Voodoo Machine dB's, Utrecht
Mavis Staples Ancienne Belgique (AB), Brussel
Clouseau De Roma, Antwerpen
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story Schouwburg Amphion, Doetinchem
Maxime Le Forestier Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jarry Le Forum, Liège
20:00
Tyranni Flock Poppodium Volt, Sittard
20:00
The Tibbs De Flux, Zaandam
20:00
Blaudzun TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Matteo Myderwyk TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Peter Pannekoek
Peter Pannekoek Fulcotheater, IJsselstein
1
Arjen Lubach De Skâns, Gorredijk
Steve Harley - With Members of Cockney Rebel Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ruben Annink TivoliVredenburg, Utrecht
Richard Thompson De Oosterpoort, Groningen
20:30
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Más Viento Zonda! Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen van Helsdingen Band Metropool, Hengelo
Stef Bos Musis, Arnhem
Pater Moeskroen De Vorstin, Hilversum
21:00
Roué Verveer Theater de Bussel, Oosterhout
Pagina 0