Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
18:00
013
Tilburg
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
16:30
Ahoy
Rotterdam
16:30
Ahoy
Rotterdam
16:30
Ahoy
Rotterdam
16:00
Ahoy
Rotterdam
16:00
Ahoy
Rotterdam
16:00
Ahoy
Rotterdam
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Vrijthof
Maastricht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Dynamo
Eindhoven
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Nijend 24
Anderen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Op Zeezand
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Fruittuin van West
Amsterdam
12:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
Stathe
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Pul
Uden
18:00
013
Tilburg
16:30
Ahoy
Rotterdam
21:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
23:45
Doornroosje
Nijmegen
Stevenskerk
Nijmegen
00:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Vrijthof
Maastricht
20:30
Duycker
Hoofddorp
21:00
Metropool
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Patronaat
Haarlem
23:30
Vera
Groningen
22:30
Vera
Groningen
Dynamo
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
23:30
Paard
Den Haag
20:00
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
23:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Amsterdam ArenA
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
RAI Theater
Amsterdam
18:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
17:30
Panta Rei
Vlissingen
20:00
dB's
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
18:00
013
Tilburg
14:30
Ahoy
Rotterdam
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Vrijthof
Maastricht
20:00
LOLA050
Groningen
17:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
13:00
Openluchttheater Ede
Ede
14:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
23:45
Merleyn
Nijmegen
Stevenskerk
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
donderdag 12 juli 2018
20:00
John Hiatt & The Goners
Paradiso, Amsterdam
19:30
The New Orleans Swamp Donkeys
Paradiso, Amsterdam
19:30
Bhad Bhabie
Melkweg, Amsterdam
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 13 juli 2018
20:30
Katell Deux Voix - Brell & Stromae
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Electric Eel Shock
dB's, Utrecht
21:00
Yaotzin
Little Devil, Tilburg
18:00
WOO HAH!
013, Tilburg
20:30
Bouke Rocks Elvis & The Elvis Mattersband
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Doktor Schnitt plays Kraftwerk
Rotown, Rotterdam
20:00
Baile Da Fulô
Grounds, Rotterdam
16:30
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
16:30
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
16:30
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
16:00
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
16:00
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
16:00
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
19:45
Venice
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:30
Paradise Parade + Support
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Tyler Bryant & The Shakedown
Metropool, Hengelo
20:00
Strength Through Unity 2018 Groningen
LOLA050, Groningen
20:00
John Hiatt & The Goners
De Oosterpoort, Groningen
Official Dynamo Metalfest 2018 Pre Party
Dynamo, Eindhoven
20:30
De Dijk
Burgerweeshuis, Deventer
Rufus Wainwright
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Marlene Bakker
Nijend 24, Anderen
20:30
Julian Lage Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Bruno / Hafizi / Uvira
Op Zeezand, Amsterdam
King Crimson
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Jeangu Macrooy
Fruittuin van West, Amsterdam
12:00
Bone Thugs-N-Harmony
Melkweg, Amsterdam
00:00
Questlove + Team BOSS
Paradiso, Amsterdam
20:00
Korpiklaani
P60, Amstelveen
Will And The People - Rooftop Show
Podium Victorie, Alkmaar
zaterdag 14 juli 2018
20:00
Schlagernacht Engbergen
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:30
Keep it Cash - Tribute Johnny Cash
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
Yip Roc
Stathe, Utrecht
19:30
Norma Jean / Protest The Hero
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Paul Messinger Band
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Mark Lanegan
De Pul, Uden
18:00
WOO HAH!
013, Tilburg
16:30
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
21:00
RU2 - A Tribute to U2
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
23:45
Aurora Halal / DJ Seinfeld / ROD / Tripeo
Doornroosje, Nijmegen
Jeangu Macrooy
Stevenskerk, Nijmegen
00:00
DJ Maarten W
Merleyn, Nijmegen
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:30
Tanya Stephens
Duycker, Hoofddorp
21:00
Heights Meditation
Metropool, Hengelo
22:00
LIVE: Familie van Dijk, tribute to De Dijk
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Kliko Fest
Patronaat, Haarlem
23:30
MILLENNIALS
Vera, Groningen
22:30
Romperayo
Vera, Groningen
Dynamo MetalFest
Dynamo, Eindhoven
20:30
Berget Lewis & ZO! Gospel Choir
Openluchttheater Ede, Ede
23:30
Dushi Sanka / Chi Lola / Dito / For d’Sier
Paard, Den Haag
20:00
The Dirty Denims
MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
16:30
Handkerchief / No Ninja Am I
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
20:15
Vinyl Dance Party
Beauforthuis, Austerlitz
23:30
The Bus: Indoor R3volution
Paradiso, Amsterdam
22:00
The Steady Itch
Paradiso, Amsterdam
20:30
Amen Dunes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Lilian Vieira Grupo
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Elf Power
Paradiso, Amsterdam
20:00
Particle Kid
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Southside Johnny & The Ashbury Jukes
Paradiso, Amsterdam
King Crimson
Concertgebouw, Amsterdam
Kensington
Amsterdam ArenA, Amsterdam
19:00
High Times: Afroman e.a.
Melkweg, Amsterdam
19:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
18:00
25 jaar Boom Chicago - Boom Chicago & Friends
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Graham Nash
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
De Dijk
Podium Victorie, Alkmaar
zondag 15 juli 2018
17:30
Sweet Mary Jane
Panta Rei, Vlissingen
20:00
Bonecrusher
dB's, Utrecht
19:00
Visigoth
Little Devil, Tilburg
18:00
WOO HAH!
013, Tilburg
14:30
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
20:30
Jacqueline Govaert - StevenskerkLive
Stevenskerk, Nijmegen
Boomshakalak Soundsystem / Brutuzz / DJ DNA / Fresku
Merleyn, Nijmegen
00:00
Freestyle Maniacs / Partyraiser / The Darkraver
Doornroosje, Nijmegen
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:00
Live at LOLA: Witchsorrow + Coltsblood
LOLA050, Groningen
17:00
Tyler Bryant & The Shakedown
Blue Collar Hotel, Eindhoven
15:00
Lisa van Nes
PopEi, Eindhoven
13:00
Lazy Sunday: Herman Ouboter
Openluchttheater Ede, Ede
14:00
Chainska Brassika
Gigant, Apeldoorn
20:30
Monty Alexander
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Steve Earle and the Dukes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sofie Winterson videoclip première + live set
Melkweg, Amsterdam
20:00
Justin Timberlake
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
High Times: Berner / The Original Wailers
Melkweg, Amsterdam
Venice
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 16 juli 2018
23:45
Diskodip: San Proper + Txoria b2b The Love Doctor
Merleyn, Nijmegen
Robin Borneman - StevenskerkLive
Stevenskerk, Nijmegen
00:00
Dj Flava / DJ Mass / HATO / Odin
Doornroosje, Nijmegen
Kevin Morby
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lukas Nelson & Promise Of The Real
Bitterzoet, Amsterdam