Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
FOX Nightlife
Stadskanaal
20:00
Duycker
Hoofddorp
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Zwerver
Oostende
De Spot
Middelburg
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
De Meester
Almere
15:00
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Westrand
Dilbeek
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Baroeg
Rotterdam
Azotod
De Meern
23:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
13:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:30
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
16:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Get Rhythm Music & Events
Ridderkerk
14:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
De Spot
Middelburg
15:00
De Perifeer
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
19:00
Café De Meister
Geleen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
22:00
Back&Fourth
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
zaterdag 19 mei 2018
23:00
Nightshift Presents: Local Legends '18
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Bruut!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Diggy Dex
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Sound of Seattle (USA) + Sister May (BE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Blaudzun
Mezz, Breda
21:00
Steffen Morrison
Metropool, Hengelo
20:00
MeisjeDjamila
Metropool, Hengelo
19:30
Noah Kahan
Melkweg, Amsterdam
16:00
Amsterdam Metalfest
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky!
Meervaart, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Markant Uden, Uden
21:00
Gruppo Sportivo
Manifesto, Hoorn
20:00
Donnerwetter Day
Luxor Live, Arnhem
21:00
Vet Zeppulin
Little Devil, Tilburg
Dr Lektroluv
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Dr Lektroluv
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Wende Snijders - Mens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sjors van der Panne
Kennemer Theater, Beverwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Niko
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:30
Distillator
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Baile da fulô
Grounds, Rotterdam
20:30
Gifter / HeavyLight
Groene Engel, Oss
Leonie Meijer - Bella Italia
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Morrissey Indeed / the obsCURE
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Bootleg Doors / The Tambles
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
JeBroer
FOX Nightlife, Stadskanaal
20:00
JaMiJa XL Folkfest
Duycker, Hoofddorp
New Cool Collective
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Levitation Room + Alpha Whale
De Zwerver, Oostende
Tim Akkerman sings The Boss
De Spot, Middelburg
21:00
Red Snapper
De Peppel, Zeist
20:30
Bassekou Kouyate and Habib Koite
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jeangu Macrooy
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
De Likt
De Meester, Almere
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
De Meerpaal, Dronten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fuad Hassen - Held
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - De Bovengrens
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Bruceband
De Bosuil, Weert
21:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Corneel, Lelystad
20:00
Kyle Craft
Cinetol, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
20:30
Maurits Fondse - A Life In Songs: The Story Of Billy Joel
Cacaofabriek, Helmond
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Westrand, Dilbeek
20:15
Stef Bos - Kern
C.C. De Werft, Geel
20:00
The Adele Project
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Roberto Fonseca Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
A Tribute To Willy Deville: Stars That Speak
Bibelot, Dordrecht
20:00
Arek Jakubik / DR MISIO band
Baroeg, Rotterdam
The Wild Romance
Azotod, De Meern
23:00
Buscemi (DJ)
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
zondag 20 mei 2018
Trevor Noah
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Itamar Borochov Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
16:00
Marcin Wasilewski Trio
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
13:30
Vincent Houdijk, Teus Nobel & Maciej Domaradzki
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Johnny Marr
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Terry Bozzio
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Jan Swerts
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Johan Goosens
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Dowzer / Freeloader / He Said No / No Matching Socks / Sidewalk (punk)
The Jack, Eindhoven
20:00
Nick & Simon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:30
J R&B
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
20:00
Earth, Wind & Fire Experience
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Borodin Quartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Berget Lewis / Shirma Rouse / ZO! Gospel Choir
Paradiso, Amsterdam
20:00
Son Mieux / The Brahms
Paard, Den Haag
16:00
Fanfare Psalm 150 Dinxperlo & Vocal Chord
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Leonie Jansen / The African Mamas
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Live At Amsterdamse Bostheater - Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
19:00
Manu Crooks
Melkweg, Amsterdam
18:00
MeisjeDjamila
Melkweg, Amsterdam
21:00
Carter Sampson
Luxor Live, Arnhem
Mother's Finest
Luxor Live, Arnhem
11:30
Dudok Kwartet
Het Heerenhuys, Rotterdam
20:00
CAS (EP-release) + support: Daan Harmsen
Grounds, Rotterdam
20:30
Danny Lademacher's Wild Romance
Get Rhythm Music & Events, Ridderkerk
14:30
Jam Jazz & Pizza met Bert van den Brink en Simion Oslender
Gelderlandfabriek, Culemborg
19:30
Monolord
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
The Ex
EKKO, Utrecht
20:00
De Boetners albumpresentatie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
To Kill A King
De Spot, Middelburg
15:00
Berndz
De Perifeer, Deventer
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Hollies
De Doelen, Rotterdam
16:00
Fleddy Melculy
De Bosuil, Weert
20:00
The Goon Mat & Lord Bernardo
dB's, Utrecht
14:30
Bram Wijnands
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
Opa's Kunstgebit
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
19:00
Hip Hop v.s. Hardcore
Café De Meister, Geleen
20:30
Godsticks
Boerderij, Zoetermeer
Calibro 35
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Michael Moore 'Fragile Quartet'
Bimhuis, Amsterdam
15:00
Denise Jannah & Friends
Beauforthuis, Austerlitz
22:00
De Kat
Back&Fourth, Utrecht
20:00
Yo La Tengo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Dikanda / ThunderCrow
Altstadt, Eindhoven
21:00
Gaz Planché
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg