Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
De Bres
Leeuwarden
14:30
Neushoorn
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Reflektor
Liège
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Perron-3
Rosmalen
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
Bar
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
Het Bolwerk
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
23:00
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:15
De Pul
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
Zaal Thijssen
Vlierden
18:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
19:15
De Bosuil
Weert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Fluxus
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
De Peppel
Zeist
Het Musiater
Zevenaar
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Meester
Almere
Fluor
Amersfoort
23:00
Pacific Parc
Amsterdam
22:30
The Waterhole
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Oosterkerk
Amsterdam
15:00
Q-Factory
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Luxor Live
Arnhem
18:00
Café ‘t Spektakel
Asten
20:30
Mezz
Breda
Paard
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
16:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
18:30
The Saint
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
14:00
Theater de Beun
Heiloo
11:00
Theater de Beun
Heiloo
16:30
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Café The Pocket
Katwijk
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Lux
Nijmegen
Lux
Nijmegen
14:00
P3
Purmerend
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Perron-3
Rosmalen
21:00
Rotown
Rotterdam
13:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
Porgy en Bess
Terneuzen
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:15
Hedon
Zwolle
zaterdag 16 december 2017
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
22:00
LIVE: The Invisibles - Vintage Offbeat Dance Machine
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Pink Floyd Project
Metropool, Hengelo
20:00
Nick & Simon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Danny Vera
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
The Tibbs
Manifesto, Hoorn
20:30
Frank Blueka
De Bres, Leeuwarden
14:30
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Danni Nicholls & Hidden Xmas Deluxe (Hidden Agenda Deluxe)
In the Woods, Leusden
20:00
Tjens Matic
Reflektor, Liège
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Schouwburg Lochem, Lochem
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Bo Saris
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
21:00
Broken Brass Ensemble
Grounds, Rotterdam
21:00
Intergalactic Lovers + Lee Anderson
Rotown, Rotterdam
Tom Trago
Bar, Rotterdam
Ntjam Rosie
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Nits
Theater Sneek, Sneek
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
Call It Off
Het Bolwerk, Sneek
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Scheldetheater, Terneuzen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
23:00
Wipneus en Pim
013, Tilburg
20:00
Diggy Dex
013, Tilburg
20:15
Bad to the Bone
De Pul, Uden
20:00
Spinvis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Teske
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Finn Andrews
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Dawn Brothers / The Grand East
De Helling, Utrecht
20:00
Afterpartees Slotconcert
Grenswerk, Venlo
Bökkers
Zaal Thijssen, Vlierden
18:30
O'G3NE
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
19:15
The Hillbilly Moonshiners
De Bosuil, Weert
Pieter Derks - Spot
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
CCC Inc
Fluxus, Zaandam
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
Kenny B
De Peppel, Zeist
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
IQ
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 17 december 2017
20:00
Lisa Lois
De Meester, Almere
Jo Harman
Fluor, Amersfoort
23:00
The Phantom Four
Pacific Parc, Amsterdam
22:30
Sweet Mary Jane
The Waterhole, Amsterdam
20:30
Tamino
Bitterzoet, Amsterdam
Rondé
Paradiso, Amsterdam
20:00
Zorita
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jakob Ogawa
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
16:00
Balkankoor Slavuj
Oosterkerk, Amsterdam
15:00
Sunday Sessions
Q-Factory, Amsterdam
16:15
Mitch Rivers
Gigant, Apeldoorn
16:15
Charlie Dée
Gigant, Apeldoorn
20:00
Top 2000 Live Band
Luxor Live, Arnhem
15:00
Top 2000 Live Band
Luxor Live, Arnhem
18:00
Bon Scotch
Café ‘t Spektakel, Asten
20:30
Happy Camper
Mezz, Breda
K's Choice
Paard, Den Haag
14:30
Denise Jannah
Theater Dakota, Den Haag
16:00
Phantom Elite
Popcentrale, Dordrecht
20:00
7 Layers Sessions
Effenaar, Eindhoven
18:30
Big Ritch and the Blacksmith Company
The Saint, Eindhoven
15:00
Autumn Leaves
PopEi, Eindhoven
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Oathbreaker
Patronaat, Haarlem
14:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater de Beun, Heiloo
11:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater de Beun, Heiloo
16:30
JJ Sharp band
Vorstin, Hilversum
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Fortunate Sons
Café The Pocket, Katwijk
15:00
Fay Claassen
De Harmonie, Leeuwarden
18:30
De Grote Prijs van de Bollenstreek
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Ruben Hoeke Band
Muziekgieterij, Maastricht
15:00
Verbal Delirium
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
20:45
Ali Farka Toure Band
Doornroosje, Nijmegen
Torgeir Waldemar
Lux, Nijmegen
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Lux, Nijmegen
14:00
Disco Zonder Drempels Christmas Edition
P3, Purmerend
18:00
Sean Webster
Den Heilige Cornelius, Roermond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
21:00
Eefje De Visser
Rotown, Rotterdam
13:00
Kunstbende Limburg Open Podium
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Bigband Blast! Kim
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Porgy en Bess, Terneuzen
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
Channel Zero
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Theo Nijland
TivoliVredenburg, Utrecht
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
Stephanie Struijk
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:15
Spinvis
Hedon, Zwolle