Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:00
Gelredome
Arnhem
19:00
Poppodium Volt
Sittard
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Cult Art Shop
Nijverdal
20:00
Paard
Den Haag
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Wilminktheater
Enschede
Patronaat
Haarlem
20:30
De Peppel
Zeist
Cahier De Brouillon
Hoogstraten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Little Devil
Tilburg
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Bonte Wever
Assen
20:00
Metropool
Hengelo
21:30
Odeon
Alkmaar
Vorstin
Hilversum
19:00
Bibelot
Dordrecht
C.C. De schelde
Zandvliet
20:00
Vorstin
Hilversum
Melkweg
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Pul
Uden
20:00
Fluor
Amersfoort
19:00
De Duif
Amsterdam
Manifesto
Hoorn
22:00
Patronaat
Haarlem
20:00
P60
Amstelveen
Sportpaleis
Antwerpen
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
20:00
Artishock
Soest
20:00
Bourla
Antwerpen
20:00
De Flux
Zaandam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
16:15
Gigant
Apeldoorn
Het Koelhuis
Zutphen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Hall Of Fame
Tilburg
15:00
De Hip
Deventer
20:30
Vera
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
14:30
Baroeg
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Bibelot
Dordrecht
16:00
Willemeen
Arnhem
Lux
Nijmegen
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:45
Hedon
Zwolle
Effenaar
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
15:00
dB's
Utrecht
19:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
Vorstin
Hilversum
07:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
17:00
Grenswerk
Venlo
14:00
Red Shoe Sessions
Nijmegen
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zaterdag 21 oktober 2017
20:00
Golden Earring
Rodahal, Kerkrade
20:00
Gelredome Salsa Gala
Gelredome, Arnhem
19:00
GEANNULEERD Beyond God / Shadowrise / End of the Dream / Circle Unbrok
Poppodium Volt, Sittard
Gary Numan
Paradiso, Amsterdam
Future Urban Legends
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Frontstreet
Altstadt, Eindhoven
20:00
France at ADE w/ Yuksek, Chapelier Fou, James Darle
Paradiso, Amsterdam
20:00
Forever Amy
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
For I Am King & Magnacult
Cult Art Shop, Nijverdal
20:00
Finale Haagse Popweek
Paard, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Wilminktheater, Enschede
Epica
Patronaat, Haarlem
20:30
Dope D.O.D. / Drummakid
De Peppel, Zeist
Donnerwetter
Cahier De Brouillon, Hoogstraten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Def Americans Johnny Cash Tribute
Little Devil, Tilburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
De Dijk
De Bonte Wever, Assen
20:00
Dave Koz
Metropool, Hengelo
21:30
Dandy Devils Inc.
Odeon, Alkmaar
Cursed Earth / Make Them Suffer / Novelists / START/OVER
Vorstin, Hilversum
19:00
Culture
Bibelot, Dordrecht
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
C.C. De schelde, Zandvliet
20:00
Clash of The Coverbands (1e Benelux semi-finale)
Vorstin, Hilversum
Chocolate Puma
Melkweg, Amsterdam
Carl Craig presents Versus Synthesizer Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
23:45
Carl Craig / Kenny Larkin / Kevin Saunderson / Mirko Loko / Moodymann
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Bryson Tiller
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Brit Floyd
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Brian Downey
De Pul, Uden
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Fluor, Amersfoort
19:00
Božo Vrećo
De Duif, Amsterdam
Boris
Manifesto, Hoorn
22:00
Bong-Ra
Patronaat, Haarlem
20:00
Berget Lewis / Concertgebouw Jazz Orchestra
P60, Amstelveen
Bazart
Sportpaleis, Antwerpen
19:00
Bad to the Bone
Baroeg, Rotterdam
20:30
awkward i
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Artishock, Soest
20:00
Admiral Freebee
Bourla, Antwerpen
20:00
Adje
De Flux, Zaandam
19:00
ADE: Kuenta i Tambú / Schlachthofbronx
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
2 Years To Apocalypse / Spoil Engine
Gigant, Apeldoorn
20:00
10.000 Russos / Fabrik Royale
Oefenbunker, Landgraaf
zondag 22 oktober 2017
16:15
Vintage Future
Gigant, Apeldoorn
Traudes
Het Koelhuis, Zutphen
18:00
Tony Dowlers Hellhounds
Den Heilige Cornelius, Roermond
The Guru Guru
Hall Of Fame, Tilburg
15:00
The Dutch
De Hip, Deventer
20:30
The Dream Syndicate
Vera, Groningen
The Breeders
Melkweg, Amsterdam
20:30
Suzan & Freek
Hedon, Zwolle
14:30
Submit Fest
Baroeg, Rotterdam
Saga
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Ruben Hoeke Band / The Veldman Brothers
Gigant, Apeldoorn
20:00
Philip Glass - Music Voor Piano's
Melkweg, Amsterdam
15:00
Phil's Big Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
11:00
Pannenkoekconcert: Piccolino filmconcert (6 mnd+)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
De Oosterpoort, Groningen
Mogwai
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Marcelo D2
Tolhuistuin, Amsterdam
15:30
Levi Parham
Luxor Live, Arnhem
20:00
Leif de Leeuw Band
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Leaves @ trees
LOLA050, Groningen
20:30
Laurence Jones
Bibelot, Dordrecht
16:00
King Dude (usa) + The Ruin Of Beverast (de) + (dolch) (de)
Willemeen, Arnhem
Kieran Goss
Lux, Nijmegen
16:30
Joseph Huber
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:45
Jonny Lang
Hedon, Zwolle
Joep Beving
Effenaar, Eindhoven
22:00
Il Sogno Del Marrinaio feat. Mike Watt
Merleyn, Nijmegen
15:00
Faal / Jucifer
dB's, Utrecht
19:30
Epica
Doornroosje, Nijmegen
20:30
DDW Music: Baywaves
Altstadt, Eindhoven
20:00
Clash of the Coverbands (2e Benelux semi-finale)
Vorstin, Hilversum
07:00
Carl Craig / Kevin Saunderson / Moodymann
Sugar Factory, Amsterdam
Buch Fest
Paard, Den Haag
20:00
Brit Floyd
AFAS Live, Amsterdam
16:00
Ben Miller Band
De Bosuil, Weert
17:00
An Afternoon With Crosby, Stills, Nash & Young
Grenswerk, Venlo
14:00
a balladeer / Big Bo / Lily Kiara
Red Shoe Sessions, Nijmegen
20:30
10000 Russos
Stroomhuis, Eindhoven
'Forever Amy'
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
maandag 23 oktober 2017
20:00
The Dream Syndicate
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Breeders
Trix, Antwerpen
20:00
The Billy Joel Songbook
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
St. Vincent
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Philip Glass
Melkweg, Amsterdam
20:00
Morgan Heritage
De Oosterpoort, Groningen
Marcus Miller
Paradiso, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lukas Nelson & Promise Of The Real
Tolhuistuin, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Hot 8 Brass Band
Paradiso, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
CCC Inc
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Apocalyptica
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam