Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Roodkapje
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
21:00
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Pieterskerk
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:00
P60
Amstelveen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Volta
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Artis
Amsterdam
09:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
De Kroeg
Arnhem
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
De Perifeer
Deventer
Iduna
Drachten
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
23:30
Vera
Groningen
22:00
Het Pakhuis
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
14:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
12:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
'T Uilekot
Herzele
20:00
Vorstin
Hilversum
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
15:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Poppodium Volt
Sittard
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:15
Pauluskerk
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Babylon
Woerden
14:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Hannekes Boom
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
16:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Gigant
Apeldoorn
18:30
Willemeen
Arnhem
15:30
Luxor Live
Arnhem
14:00
De Ster (Teutenhuis)
Bergeijk
Wijngaard Duetinghem 838
Doetinchem
19:30
Iduna
Drachten
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
V11
Rotterdam
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
20:00
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
dB's
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Grenswerk
Venlo
17:45
De Bosuil
Weert
20:30
De Flux
Zaandam
20:00
Dominicanenklooster
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Vera
Groningen
Ahoy
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
vrijdag 23 juni 2017
21:00
CCR door The Dawn Brothers
Roepaen, Ottersum
21:00
Shit Girlfriend
Roodkapje, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Altar
Little Devil, Tilburg
20:00
Daan Junior Birthdaybash ft. Johnny 500
De Pul, Uden
21:00
verborgenBende
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Pieterskerk, Utrecht
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 24 juni 2017
19:30
Dool
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Niet Lullen, maar Speeluh: Flotz / Neuroot / Travølta / UNDUN
De Meester, Almere
20:00
Popkoor amstelveen
P60, Amstelveen
Coopertest - Back To The Fusion
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Club Shadowplay II
Volta, Amsterdam
21:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Janneke de Bijl - En dan?
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Southside Johnny & The Ashbury Jukes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Coopertest
Melkweg, Amsterdam
19:30
Listener
Melkweg, Amsterdam
15:00
Josephine Zwaan / Tenfold
Artis, Amsterdam
09:30
Black Hammer Voodoo
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Marco Borsato
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Okesweer
De Kroeg, Arnhem
20:00
Beat The DJ
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
The Dutch Eagles
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Plan Kruutntoone
De Perifeer, Deventer
Joanne Shaw Taylor
Iduna, Drachten
21:00
The Hearted + The Sprvk
Altstadt, Eindhoven
21:00
Grim Tim / The Bonnevilles
Café Wilhelmina, Eindhoven
Daniel Lohues - Moi
ATLAS Theater, Emmen
23:30
High Wolf
Vera, Groningen
22:00
Seafire
Het Pakhuis, Groningen
20:30
Roberto Tan
Simplon, Groningen
20:30
Archie and the Bunkers
Vera, Groningen
14:00
Reggae Fever Groningen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Otis Gibbs
Patronaat, Haarlem
12:00
Thang Benefiet Festival
Nieuwe Nor, Heerlen
Lieverlee Festival
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
22:00
LIVE: Rush, tribute by La Villa Strangiato (IT)
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Hijaz
'T Uilekot, Herzele
20:00
Clash of the Coverbands
Vorstin, Hilversum
100% NL Speelt Live
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
21:00
Pocket Knife Army
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
Jan Akkerman / Ruben Hoeke / Bert Heerink
Corneel, Lelystad
Racoon
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
22:00
L'Homme Armé + Intero
Merleyn, Nijmegen
19:45
Bløf
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
15:00
Flamenco Festival Rotterdam
Grounds, Rotterdam
22:00
Handshake Daddies
Poppodium Volt, Sittard
Martijn Fischer -
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:30
Iese Daase
De Fles, Spijkenisse
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Pauluskerk, Tilburg
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bluesselect
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Derivation / Shoot the Messiah
Babylon, Woerden
zondag 25 juni 2017
14:30
De Fermaatjes
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Inbetween Colours
Hannekes Boom, Amsterdam
Little Steven and the Disciples of Soul
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Raymond van het Groenewoud
Melkweg, Amsterdam
19:00
Margo Price / Pert Near Sandstone / The Dawn Brothers
Paradiso, Amsterdam
19:00
The Bennies (AUS) / The Decline (AUS) / Code Of Conduct
Winston, Amsterdam
16:30
Trijntje Oosterhuis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Lakshmi
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Q-Comedy
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Zea
Gigant, Apeldoorn
18:30
SOULS OF MISCHIEF (USA) + DJ SMOOTH CEE ENIGE NL SHOW
Willemeen, Arnhem
15:30
Heidevolk
Luxor Live, Arnhem
14:00
Iris Penning
De Ster (Teutenhuis), Bergeijk
JW Roy
Wijngaard Duetinghem 838, Doetinchem
19:30
Primitive Man
Iduna, Drachten
Amy Macdonald
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Popkoor Haarlem - Yummy Soul Food Reheated
Patronaat, Haarlem
16:00
Miscellaneous
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:00
Ramblin' Dog
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
Vodun
V11, Rotterdam
16:00
Moo Sessions //Roufaida
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
20:00
Paramore
013, Tilburg
20:00
Gharib
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Archie and the Bunkers / Kitty Kitty Tuna / The Sensational Cousins
dB's, Utrecht
15:00
Reggae Fever Utrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Koblenz
Grenswerk, Venlo
17:45
W.A.O. Metal Battle: Athena's Word / Inferum / Mass Deception / Order
De Bosuil, Weert
20:30
Tom Sligting
De Flux, Zaandam
20:00
Triptides
Dominicanenklooster, Zwolle
maandag 26 juni 2017
20:00
Barbagallo
Paradiso, Amsterdam
Toots & The Maytals
Paradiso, Amsterdam
John Fogerty
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
The Warlocks
Vera, Groningen
Blink 182
Ahoy, Rotterdam
19:00
Salem's Pot
Little Devil, Tilburg
Xavier Rudd
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 27 juni 2017
The Avalanches
Paradiso, Amsterdam
20:00
FULL OF HELL (USA) + TEETHGRINDER + SUFFERING QUOTA EXCLUSIVE NL SHOW
Willemeen, Arnhem
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Het Zesde Metaal / Spinvis
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Highly Suspect
Effenaar, Eindhoven
20:00
Xavier Rudd
De Oosterpoort, Groningen
20:45
Margo Price
Doornroosje, Nijmegen
Gogol Bordello
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Elza Soares
Theater Rotterdam, Rotterdam
Mastodon
TivoliVredenburg, Utrecht